کلید اولیه سوالات/فرم اعتراض به سوالات / اعلام نتایج آزمون در 15

جمعه 6 اردیبهشت 1392 ساعت 12:46 ب.ظ

 

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد

وزیر بهداشت:
 برگزاری آزمون دستیاری بدون هیچ شبهه و اختلالی/ اعلام نتایج آزمون در 15 خرداد
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۶
 وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در وزارت بهداشت و دانشگاه‌ها حداکثر سعی را انجام دادند تا با استفاده از آخرین امکانات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری این آزمون بدون کوچکترین اختلال و شبهه‌ای برگزار شود.
به گزارش خبرنگار «دانشگاهی» ایسنا، طریقت منفرد در حاشیه بازدید از حوزه آزمون دستیاری پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی ایران، اظهارکرد: این آزمون مهمترین آزمون دانشگاهی کشوری است که هم شرکت‌کنندگان و هم خانواده‌ها و جامعه توجه ویژه‌ای به آن دارند.
وی افزود: افرادی که از اعضای گروه اجرای آزمون بودند 10 روز است که در قرنطینه وزارت بهداشت قرار دارند و به طور ویژه از زحمات این افراد و خانواده‌هایشان تشکر می‌کنیم.

وزیر بهداشت درباره افزایش ظرفیت‌ها به منظور بهره‌مندی مناطق محروم با بیان اینکه از 15 هزار و 500 شرکت‌کننده، 2000 نفر در آزمون دستیاری برگزیده می‌شوند، گفت: یک نسبتی باید بین نیروهای متخصص و طب عمومی وجود داشته باشد و یکی از اهمیت‌های خاص این آزمون تفاوت زیاد بین داوطلبان در رشته‌های تخصصی و عمومی است.

وی افزود: امیدواریم با اجرای برنامه پزشک خانواده تفاوت‌های رشته‌های تخصصی و عمومی به حداقل برسد و نزدیکی بیشتری بین گروه‌های پزشکی برقرار شود به طوری که به همان نسبت رشته‌های تخصصی تعدیل شود.
طریقت درمورد زمان اعلام نتایج آزمون دستیاری پزشکی اظهار کرد: در 15 خرداد نتایج اولیه و 15 تیر ماه نیز نتایج نهایی آزمون دستیاری اعلام خواهد شد.
وی درباره جذب پزشکان عمومی با بیان اینکه جذب پزشکان عمومی با فراخوان میسر نمی‌شود، تصریح کرد: البته حق با این گروه است چرا که در سال‌های گذشته مورد بی‌مهری های زیادی قرار گرفته‌اند و در جایگاه مطلوب خود نبودند که امیدواریم با اصلاح نظام و سیستمی که جایگاه طب عمومی و پزشکان عمومی و مراقبت‌های اولیه را احیا کند، این مساله بر طرف شود. 

  

فرم اعتراض به سوالات

 

 کلید اولیه سوالات دفترچه A / دفترچه B / دفترچه C / دفترچه D  

 

پاسخنامه در ادامه مطلب..............

 

 رئیس هیئت رئیسه مجمع عمومی نظام پزشکی تعیین شد
عباس آقازاده مسرور با 147 رای به عنوان رئیس هیئت رئیسه مجمع عمومی نظام پزشکی انتخاب شد. .......................
======================
با کسب 165 رای؛
 دکتر علیرضا زالی رئیس کل نظام پزشکی شد
براساس آرا شمارش شده برای تعیین رئیس کل سازمان نظام پزشکی دکتر علیرضا زالی با کسب 165 رأی به عنوان رئیس کل سازمان نظام پزشکی انتخاب شد. ...........

  

 

 =======================

  قابل توجه دبیرخانه محترم شورای آموزش پزشکی و تخصصی 

با توجه به برگزاری امتحان چهل و یکم در اسفند ماه لطفا هر چه سریعتر منابع امتحان پذیرش دستیار دوره چهل و یکم را اعلام کنید. 

ضمنا تاریخ امتحان نیز با توجه به تغییر بطور رسمی اعلام و تاریخ قبلی در سایت سنجش و دبیرخانه تصحیح شود 

با تشکر

  

 

 

 رئیس هیئت رئیسه مجمع عمومی نظام پزشکی تعیین شد
عباس آقازاده مسرور با 147 رای به عنوان رئیس هیئت رئیسه مجمع عمومی نظام پزشکی انتخاب شد.
به گزارش خبرنگار علمی باشگاه خبرنگاران؛ دکتر عباس آقا زاده مسرور از نظام پزشکی چالوس 147 رای آورد که به عنوان رئیس هیئت رئیسه انتخاب شد. دکتر اسپید از نظام پزشکی اندیمشک نیز 147 رای را به خود اختصاص داد که به عنوان نایب رئیس اول و همچنین لاله تدین با 145 رای از نظام پزشکی فارس به عنوان نائب رئیس دوم انتخاب شدند و فرحناز محمدی سعادت از نظام پزشکی رباط کریم به عنوان منشی هیات رئیسه انتخاب شد.
بر اساس این گزارش کل اعضایی که حق رای  در مجمع عمومی نظام پزشکی را داشتند و در این جلسه شرکت کردند 230 نفر بود که از 9 صبح امروز آغاز شده است./
======================
با کسب 165 رای؛
 دکتر علیرضا زالی رئیس کل نظام پزشکی شد
براساس آرا شمارش شده برای تعیین رئیس کل سازمان نظام پزشکی دکتر علیرضا زالی با کسب 165 رأی به عنوان رئیس کل سازمان نظام پزشکی انتخاب شد.
دکتر مراد هاشم‌زهی، رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات نظام پزشکی در گفتگو با خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران گفت: دکتر علیرضا زالی با کسب 165 رأی به عنوان رئیس کل سازمان نظام پزشکی انتخاب شد.
وی با بیان اینکه طی انتخابات امروز نظام پزشکی اعضاء هیات رئیسه به ترتیب دکتر آقازاده‌ با 147 رأی دکتر اسپید‌ با 147 رای دکتر تدین با 145 رأی، دکتر محمدی با 82 رای انتخاب شدند.
وی افزود: سه عضو اصلی بازرسین‌ سازمان نظام پزشکی شامل دکتر بابایی‌ با 101 رأی دکتر چنگیزی‌ با 91 رأی دکتر کاظمی با 87 رأی به عنوان سه عضو اصلی و دکتر مسعودی با  75رای به عنوان عضو اللبدل انتخاب شدند

 

 

 

 

 

 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo