اعلام نتایج و ثبت نام پذیرفته شدگان چهل و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی

سه‌شنبه 28 مرداد 1393 ساعت 07:07 ب.ظ

http://s1.picofile.com/file/7499585806/besm230.jpg


 اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍوَآلِ مُحَمَّدٍ

======================

بسمه تعالی


ضمن آرزوی موفقیت و توفیق الهی برای کلیه شرکت کنندگان در چهل و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی بدینوسیله به اطلاع می-رساند که اسامی پذیرفته شدگان در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام گردید .کلیه انتخاب رشته کنندگان ، با وارد نمودن کد رهگیری می توانند، نتایج خود را ملاحظه نمایند. متمنی است موارد زیر را با دقت مطالعه و اقدامات لازم مبذول فرمائید:

1 – کلیه پذیرفته شدگان چهل و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی موظف به مراجعه به دانشگاه محل پذیرش و انجام مراحل ثبت نام از تاریخ 1/6/1393 لغایت 12/6/1393 می باشند.

2 – کلیه پذیرفته شدگان، در هنگام ثبت نام می بایست با توجه به سهمیه پذیرش خود اصل مدارک لازم جهت استفاده از سهمیه مربوطه را براساس مندرجات راهنماها و دستور العمل های مرتبط به دانشگاه محل پذیرش ارائه نمایند. نوع سهمیه پذیرش به دانشگاههای علوم پزشکی محل آموزش اعلام می گردد.

3 – شروع به آموزش کلیه پذیرفته شدگان چهل و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی از تاریخ 15/6/1393 خواهد بود.

تبصره1: شروع به آموزش دانشجویان پزشکی که با استفاده از مقررات رتبه های برتر، استعدادهای درخشان، قانون تسهیل ازدواج جوانان و ....، مشروط به اتمام دورة آموزش پزشکی عمومی تا تاریخ 31/6/1393، مجاز به شرکت و پذیرش در آزمون مذکور گردیده اند، در تاریخ 1/7/1393 خواهد بود.

تبصره 2: شروع به آموزش پذیرفته شدگان آزمون که مطابق مقررات ملزم به ادامه انجام خدمات قانونی خود تا پایان شهریور ماه 1393 می باشند تاریخ 1/7/1393 خواهد بود.

4 – عدم ثبت نام در موعد مقرر و یا عدم شروع به آموزش در زمان های اعلام شده و نیز اعلام انصراف پس از شروع به آموزش جهت پذیرفته شدگان به منزله انصراف قطعی فرد پذیرفته شده محسوب شده و این گروه از افراد مجاز به شرکت در آزمون پذیرش دستیار دوره چهل و دوم نمی باشند.

توجه: پذیرفته شدگان در دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی جهت مطلع شدن از مدارک مورد نیاز ثبت نامی و سایر اطلاعات مرتبط می بایست به سایت اینترنتی دانشگاه مراجعه و یا با واحد آموزش تحصیلات تکمیلی دانشگاه محل پذیرش تماس حاصل نمایند.

مشاهده نتایج

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo