X
تبلیغات
رایتل

تا محروم شدن همه سوال خرها از امتحان ، تحریم امتحان

دوشنبه 10 اسفند 1388 ساعت 12:00 ق.ظ

 

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّد لعنت خدا برسوال فروشان وحامیانشان اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ 
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّد لعنت خدا بر سوال فروشان و حامیانشان اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ  
======================================================= 
 من سوال نخریدم!
سوال خر ها موجب ابطال امتحان شدند. 
من در امتحانی که همه سوال خر ها در ان شرکت میکنند شرکت نمیکنم!
وزارتخانه باید به قانون عمل کندوهمه سوال خرها را ازشرکت درازمون منع کند.  
تا محروم شدن همه سوال خرها از امتحان ، تحریم امتحان.
ایا من بازیچه وزارت بهداشت هستم؟
 =============================================
 در صورت برگزاری امتحان فرمایشی وزارت بهداشت اماده تحصن گسترده داوطلبان امتحان دستیاری باشد. همه بدبختی جامعه پزشکی زیر سر بی لیاقتی و عجز و ناتوانی وزارت بهداشت از انجام کارهای محوله می باشد. تا روشن شدن وضعیت کامل همه سوال خرها که طبق قانون باید به ۱۰ سال محرومیت از امتحان محکوم شوند و همچنین سوال فروش ها باید امتحان بتعویق بیفتد. در حکومتیکه وزارتخانه اش از قانون فرار کند و قانون را اجرا نکند از مردم عادی چه انتظاری میتوان داشت؟ وزارتخانه با برگزاری امتحانیکه در ان سوال خر ها حضور دارند  چگونه اعلام میکند  تخلفی وجود نخواهد داشت؟ 
======================================== 
 دکتر "عباس زارع نژاد"  دروغ گو حامی سوال فروشان : دستگیرشدگان آزمون دستیاری کارمندان وزارت بهداشت نیستند!  اقای دروغ گو از غیب هم خبر می دهد: ؛وی با بیان این که دستگیری و شناسایی متخلفین آزمون ماه ها طول می کشد، گفت:‌ "نمی توان منتظر ماند تا همه متخلفان شناسایی و دستگیر شوند و بعد از آن، آزمون را برگزار کرد."(باید با حضور همه سوال خر ها امتحان برگزار شود بعد از ان کی به کیه همه میروند پی کارشان!)
((سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی پس از ابطال آزمون و اولین بررسی ها با اشاره به دستگیری دو نفر به عنوان سرنخ های تخلف در آزمون دستیاری سال 88 گفت: این دو نفر از کارمندان وزارت بهداشت بوده اند و پیگیری سایر عناصر متخلف نیز در دستور کار نهادهای نظارتی و امنیتی است.)) .... 
ایا سوال خر های آزمون سال ۱۳۸۷ از دانشگاهها اخراج شده اند ؟ یا که نه اقایان و خانمهای مسئول همچنان انکار میکنند و دنبال مدرک هستند؟ بدانید که مدرک ما پیش خداست و خدا لعنت کند همه سوال فروشان و حامیان سوال فروشان و تمام کسانی را که سعی دارند روی این پرونده ها سرپوش بگذارند. لعنت خدا و پیامبران و امامان و صد ها هزار شهید پرپر شده این خاک و بوم که برای پیشرفت این کشور از وجود پاکشان گذشتند تا سرزمین پیشرفته ای برای ایندگان به ارمغان بیاورند نثارشان باد. اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّد
 =========================================
اعتراض داوطلبان آزمون دستیاری درباره آزمون مجدد بررسی می‌شود

خبرگزاری فارس: سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس گفت:‌ اعتراض داوطلبان آزمون دستیاری در خصوص برگزاری آزمون مجدد مهمترین پرونده‌ای که در حال حاضر در کمیسیون مورد بررسی قرار دارد.سخنگوی کمیسیون اصل نود در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگاری از وی در خصوص مهمترین پرونده در حال بررسی در کمیسیون اصل نود پرسید، پاسخ داد: مهمترین پرونده‌ای که در حال حاضر در کمیسیون بررسی می‌شود اعتراض داوطلبان آزمون دستیاری در خصوص زمان برگزاری آزمون مجدد است. چرا که آنها معتقدند زمان برگزاری این آزمون بسیار زودهنگام است

======================================================  
دفتر ریاست جمهوری: زنگ بزنید به ۶۱۳۳  جهت طرح شکایت خود و لزوم پایبندی وزارت بهداشت به اخراج متخلفان از امتحان دستیاری و برخورد با مسئولین رد بالای وزارت بهداشت.....

زارع نژاد دروغ گو : دستگیرشدگان آزمون دستیاری کارمندان وزارت بهداشت نیستند 

تهران - مدیر کل روابط عمومی وزارت بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکی گفت:‌ "دو دستگیر شده آزمون دستیاری تخصصی پزشکی از کارمندان وزارت بهداشت نیستند."   

به گزارش ایرنا برخی رسانه ها این دو دستگیر شده را به عنوان کارمندان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی معرفی کرده اند.
دکتر "عباس زارع نژاد" روز سه شنبه در گفت و گو با خبرگار ایرنا، با اشاره به این که در برخی خبرها آمده که عده ای اظهار داشته اند که سوالات آزمون تا 100 میلیون تومان فروخته شده است، گفت: "‌کسانی که اطلاعاتی در مورد قیمت سوالات یا فروشندگان و خریداران سوالات آزمون دستیاری دارند، آنها را به دستگاه های امنیتی ارائه دهند."
وی با بیان این که دستگیری و شناسایی متخلفین آزمون ماه ها طول می کشد، گفت:‌ "نمی توان منتظر ماند تا همه متخلفان شناسایی و دستگیر شوند و بعد از آن، آزمون را برگزار کرد."
وی گفت: "وزارت بهداشت همه تلاش خود را برای برگزاری خوب و بدون اشکال آزمون در روز 13 اسفند ماه جاری به کار خواهد گرفت."آزمون با حضور متخلفان همه اشکال است! 

 

 اسلامی به مهر خبر داد:
ردپای چند وزارتخانه در تخلفات دستیاری/ موانع بررسی تخلفات در دستیاری82
نائب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس با اشاره به پیگیری ارتباطات سازمانی متخلفان گفت: خاطیان آزمون دستیاری سال 88 تنها به وزارت بهداشت مرتبط نبوده اند بلکه به ارگان هایی متصل هستند که چند وزارتخانه را در بر می گیرند.
  

 

30 نفر از متخلفان اصلی آزمون دستیاری امسال دستگیر شدند

خبرگزاری فارس: رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: سؤالات آزمون دستیاری امسال بالای 100 میلیون تومان هم فروخته شده است اما وزیر بهداشت اعلام کرد 30 نفر اعضای اصلی باند تخلف این آزمون بازداشت شده و آزمون جدید در نهایت امنیت برگزار می‌شود.

علی عباسپور تهرانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار اجتماعی فارس، افزود: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عصر یکشنبه در کمیسیون آموزش مجلس حاضر شد و گزارشی از روند برگزاری آزمون دستیاری امسال، تخلفات آن و علت ابطال آن ارائه کرد.
وی گفت: بر اساس این گزارش 30 نفر اعضای اعضای اصلی تخلف در آزمون دستیاری امسال که شامل خریدار و فروشنده سؤالات این آزمون بودند، شناسایی و بازداشت شده‌اند و دستگاه‌های مربوطه مشغول بازجویی از آنها هستند و بررسی ابعاد از تخلفات ادامه دارد. البته در گزارش وزیر اعلام نشد که چند نفر از این افراد کارمند وزارت بهداشت بودند.
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ادامه داد: وزیر بهداشت اعلام کرد، سیستم برگزاری آزمون دستیاری امسال هم از نظر ساختار و هم از نظر نیروی انسانی و طراحی سؤالات کاملاً تغییر کرده است، سیستم کاملاً مکانیزه شده و اصلاحات هم از نظر سخت افزاری و هم نرم افزاری انجام شده است.
وی گفت: وحید دستجردی با اعلام این گزارش به مجلس اطمینان داد که آزمون جدید دستیاری در 13 اسفند در کمال سلامت و امنیت برگزار خواهد شد و با وجود زمان کوتاهی که تا برگزاری آزمون جدید وجود دارد، امنیت کامل بر امتحان حاکم خواهد بود و جای هیچ گونه نگرانی نیست.
وی اضافه کرد: به گفته وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برخی داوطلبان خواستار این بودند که آزمون جدید با فاصله برگزار شود و برخی دیگر خواهان برگزاری سریع آزمون مجدد بودند که در نهایت برگزاری آزمون مجدد در کوتاهترین زمان ممکن به تصویب رسید.
عباسپور تهرانی گفت: نگرانی کمیسیون آموزش مجلس این بود که با توجه به برگزاری سریع آزمون مجدد و روشن نشدن ابعاد این تخلفات، ممکن است باند تخلف دوباره در آزمون جدید نیز دست به کار شوند و دوباره سؤالات لو برود، اما وزیر بهداشت 100 درصد به ما اطمینان داد که چنین اتفاقی تکرار نمی‌شود.
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس افزود: در سال‌های گذشته نیز شکایت‌هایی درباره تخلف و تقلب در آزمون دستیاری به مجلس گزارش می‌شد اما چون دلایل قاطع و سند قابل قبولی ارائه نمی‌شد، نمی‌توانستیم تخلف در این آزمون را اثبات کنیم. اما امسال دلایل قاطعی درباره تخلف وجود داشت که به وزارت بهداشت منعکس کردیم و آن قدر دلایل تخلف روشن و غیر قابل انکار بود که راهی جز ابطال آزمون دستیاری امسال نبود.
وی افزود: بر اساس گزارش‌های رسیده تقریباً تمام سؤالات آزمون دستیاری امسال قبل از آزمون لو رفته بود و با قیمت‌های بالای 100 میلیون تومان هم فروخته شده بود و حتی در روزهای نزدیک به امتحان 25 سؤال آزمون به قیمت 2 تا 3 میلیون تومان خرید و فروش می‌شد بنابراین تعداد داوطلبانی که می‌توانستند به سؤالات دسترسی داشته باشند، زیاد بوده است.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo