X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ هشدار و به هوش

شنبه 8 اسفند 1388 ساعت 02:54 ب.ظ

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّد لعنت خدا برسوال فروشان وحامیانشان اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ 
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍوَآلِ مُحَمَّد لعنت خدابرسوال فروشان وحامیانشان اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍوَآلِ مُحَمَّدٍ  
======================================================= 
 در صورت برگزاری امتحان فرمایشی وزارت بهداشت اماده تحصن گسترده داوطلبان امتحان دستیاری باشد. همه بدبختی جامعه پزشکی زیر سر بی لیاقتی و عجز و ناتوانی وزارت بهداشت از انجام کارهای محوله می باشد. تا روشن شدن وضعیت کامل همه سوال خرها که طبق قانون باید به ۱۰ سال محرومیت از امتحان محکوم شوند و همچنین سوال فروش ها باید امتحان بتعویق بیفتد. در حکومتیکه وزارتخانه اش از قانون فرار کند و قانون را اجرا نکند از مردم عادی چه انتظاری میتوان داشت؟ وزارتخانه با برگزاری امتحانیکه در ان سوال خر ها حضور دارند  چگونه اعلام میکند  تخلفی وجود نخواهد داشت؟  
========================================
 رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی پس از جلسه روز یکشنبه کمیسیون که با حضور وزیر بهداشت و با هدف بررسی تخلفات آزمون دستیاری برگزار شد، گفت: وزیر بهداشت در این جلسه اعلام کرد که تاکنون 30 نفر در خصوص فروش و خرید سوالات آزمون دستیاری بازداشت شده‌اند.
علی عباسپور تهرانی فرد، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) با اعلام این خبر افزود: وزیر بهداشت با حضور در جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات و با اعلام خبر بازداشت 30 تن از خاطیانی که سبب ابطال آزمون دستیاری شدند، تاکید کرد تحقیقات در این خصوص کامل نشده و تا ریشه‌یابی کامل آن ادامه دارد.
نماینده مردم تهران در خانه ملت خاطرنشان کرد: وزیر بهداشت همچنین اطمینان داد که با ایجاد تغییرات اساسی که در روند برگزاری آزمون صورت گرفته آزمون مجدد دستیاری با امنیت کامل و بدون هیچ مشکلی در موعد مقرر یعنی 13 اسفند ماه برگزار خواهد شد.
لعنت خدا و رسول خدا برسوال فروشان وحامیانشان 
 ================================================ 
عاملین فروش سوالات امتحان دستیاری : 
مسئولین حراست وزارت بهداشت با همکاری سازمان سنجش وزارت بهداشت.لعنت خدا و رسول خدا برسوال فروشان وحامیانشان  
در بسیاری از حوزه های استانی محل برگزاری امتحانات پلمپهای سوالات قبل از برگزاری امتحان بازشده است! حال خود حدس بزنید سوالات در اختیار چه کسانی قرار می گیرد: مدیران پزشک عمومی ان حوزه ها! فرزندان پزشکان مدیران! کسانیکه مورد اطمینان هستند و مبالغ هنگفت می پردازند!
راهکار : در هر حوزه قبل از باز کردن پلمپ سوالات باید 5-6 نفر از داوطلبان بصورت راندوم انتخاب شده و بعد از نظارت و تایید پلمپ بودن کیسه های حاوی سوالات و امضای صورتجلسه اقدام به باز کردن پلمپ سوالات در یک ربع ساعت مانده به شروع امتحان گردد
======================================================== 
 سارا..خبر مهم..خبر مهم 
  دکتر عباس پور(رییس کمیسیون اموزش مجلس) فردا با وزیر محترمه بهداشت جلسه داره.قراره صدای معترض داوطلبان را برای وزیربخش کنه.(وای بر ما که از طریق مجلس باید با وزیرمون ارتباط برقرار کنیم)لطفا با صندوق صوتی اقای دکتر عباس بور تماس بگیرید و شدیداللحن اعتراض کنید.
ترتیب شماره گرفتن:   ۰۹۶۲۶       ۰۲۱        ۱۸
شنبه 8 اسفند 1388 ساعت 3:47 PM
دفتر ریاست جمهوری داره صورتجلسه گزارش اعتراض داوطلبان رو تنظیم میکنه.من الان صحبت کردم با کارشناس.گفت :هر چی بیشتر اعتراض بشه موثرتره.عزیزان سریعتر. زنگ بزنید به۶۱۳۳   لطفا دوستان فعال.جور بقیه دوستان را بکشند 
دفتر ریاست جمهوری: زنگ بزنید به۶۱۳۳  
 
 
 
 
 مدیر کل حوزه بهداشت و درمان سازمان بازرسی کل کشور:
متهمان تخلف در آزمون دستیاری در اختیار وزارت اطلاعات قرار گرفتند( سربازان گمنام در دست سربازان گمنام )(بعلت سهل انگاری که موجب لو رفتن فروش سوالات شدند شدیدا تنبیه انضباطی می شوند) لعنت خدا و رسول خدا برسوال فروشان وحامیانشان
خبرگزاری فارس: مدیر کل حوزه بهداشت و درمان سازمان بازرسی کل کشور گفت: در حال حاضر به 80 درصد بررسی‌های تخلفات آزمون دستیاری انجام شده است و متهمان این آزمون در حال حاضر در اختیار وزارت اطلاعات هستند.(احتمالا منافقین سوال ها را فروختند و قصد بد نام کردن حراست را داشتند) لعنت خدا و رسول خدا برسوال فروشان وحامیانشان.
 
===============================================
به وزارت بهداشت: 
اگر امتحان برگزار شد توان مقابله با انبوه داوطلبانی را که آزمون را خراب کرده اند خواهی داشت؟ 
و چه زیبا گفته اند که : مکر کنید ما نیز مکر می کنیم....
 تنها فرصت ما برای بخاک مالیدن پوزه این سوال فروشان همین است باید از اشتباه خودشان بنحو احسن استفاده کنیم. اگر قدر فرصت ندانیم خدا نیز رویش را از ما برمی گرداند.همکارانیکه سالهاست امتحان می دهید و نمره قابل قبول می اورید چرا از خود نمی پرسید اگر سوال فروشی نمی شد قبول شده بودید و چه بسا الان فارغ التحصیل هم شده بودید.
یقین دارم که بعد از امتحان اعتراضات شدیدی خواهید داشت ولی یقین بدانید که ان موقع بی حاصل است! 
===============================================
هشدار و به هوش باش ای خفتگان که اگر این امتحان بدون دستگیری سوال فروشان اصلی و رسوایی همه سوال خرها برگزار شود سرنوشت ان مثل امتحان سال 1382 در زباله دان تاریخ مدفون خواهد شد. و اعتراضهای بعد از برگزاری امتحان آب در هاون کوبیدن خواهد شد! چرا از خود نمی پرسید علت برگزاری سریع این امتحان چیست ایا وزارت بهداشت واقعا به فکر امادگی داوطلبان است یا به فکر پولهایی است که سوال فروشان به جیب زده اند!
چرا نمی پرسید سرنوشت این همه پول چه خواهد شد!

====================================================== 

 ای محمد سلام خدا بر تو باد امروز به اسم تو به ما ظلم می شود پس خودت را واسطه قرار می دهیم و از زیبا معبودمان می خواهیم تا ریشه این ظلم امتحانات رزیدنتی جامعه پزشکی را که با سوال فروشی سالهای زیادی است در حق شرکت کنندگان روا میدارند و مورد حمایت مسئولین عالی رتبه نظام  و حتی قوه قضائیه می باشتد بخشکانی. بارالها تو برای برقراری عدالت و رسوایی ستمکاران پیامبرانت را فرستادی حال که میلاد یکی از عزیزترین وجود عالم نزدیک است عیدی ما را فراموش نکن و به مبارکی این روز بزرگ دعایمان را مستجاب کن و همه سوال فروشان و حامیان ریز و درشتشان را رسوا و به عذاب دنیا و آخرت مبتلا کن که همیشه تنها تو را داریم و غیر از تو هیچکس نداریم .
بارها و بارها از تو معبودیکه دل و زبانمان عاجز است از ستایشت می خواهیم برای همیشه ریشه این سوال فروشی ها را برای همیشه در این کشور بخشکانی به حق پیامبران و امامان راستینت. آمین یا رب العالمین. یا رسول خداعیدی فراموش نشود! مـیلادت مبارک مـبارک

==============================================

 یک سوال از نمایندگان مجلس و قوه قضائیه و سازمان بازرسی و وزارت گاو و وزارت اطلاعات کشور و ......: 

کدام مستول عالی رتبه کشور در پشت پرده این سوال فروشی ها قرار دارد؟ در بین این همه ادم یک نفر جرات معرفی این شخص را ندارد؟ ایا می ترسید به روز پالیزدار دچار شوید و لی از خدا نمی ترسید!! 

====================================== 

 

 بر هرکسیکه از محتویات این وبلاگ استفاده می کند واجب است ۳ بار بر همه سوال فروشان امتحان دستیاری و حامیانشان لعنت بفرستد 

===============================================   

هشدار و به هوش باشید ای خفتگان! که اگر این امتحان برگزار شود سرنوشت ان دقیقا مثل سال ۱۳۸۲ خواهد شد و بعد از امتحان اعتراضات شما اب در هاون کوبیدن خواهد شد 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo