X
تبلیغات
رایتل

هشدار! میخواهند ما را بازیچه دسیسه های خود کنند

دوشنبه 3 اسفند 1388 ساعت 01:21 ب.ظ
 ریاست جمهور از هر پنج کلمه ایکه بکارمیبرد یکی عدالت است آیا او هم از سوال فروشان و متقلبین حمایت می کند که ساکت نشسته است!! 
============= 
سارا
چهارشنبه 5 اسفند 1388 ساعت 12:52 PM 
زنگ بزنید به دفتر رییس جمهور:   ۶۱۳۳
کارشناس مستقیم حرف شما رو میشنوه و گفت منعکس میکنم تا ۱ ساعت دیگه  
================================================

کامنتی دیگر سه شنبه 4 اسفند 1388 ساعت 10:24 PM

جمع آوری اعتراضات برای تعویق امتحان 

09133091334   

همکاران محترمیکه خواهان تعویق امتحان تا مشخص شدن وضعیت سوال خر ها هستند نام نام خانوادگی و شماره نظام پزشکی خود را به موبایل فوق اس ام اس کنند

================================================  

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: عاملان اصلی تخلف در آزمون دستیاری تخصصی پزشکی باید شناسایی شوند.    آزمون پذیرش دستیاری تخصصی پزشکی که روز 29 بهمن ماه 88 با شرکت بیش از 16 هزار پزشک عمومی برگزار شد، به دلیل افشا شدن برخی سوالات پیش از برگزاری امتحان، از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ابطال شد. قرار است این آزمون دوباره ، 13اسفند ماه جاری از سوی وزارت بهداشت برگزار شود. "علی کریمی فیروزجایی" روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا گفت: این آزمون مجددا روز 13 اسفندماه جاری برگزار می شود اما چه تضمینی وجود دارد که بار دیگر تخلفی صورت نگیرد؟.................   

========================================

سازمان سنجش نفهم در اطلاعیه اش حتی یک عذرخواهی خشک و خالی هم از داوطلبان نکرده است 
================================================

یک کامنت 

لعنت خدا بر سوال فروشان امتحان دستیاری و تمام حامیان ریز و درشتشان
دوستان با این شماره ها تماس بگیرید اعتراض کنین:
88363600 : تلفن گویای وزیر بهداشت


81452893  :تلفن 
دلایلتون رو بگید حتما. گفته می شه دارن آمارگیری می کنن از اعتراضات .
لطفا به دوستانتون هم خبر بدین
 

=====================================================
 
 

 باید به فکر تشکیل انجمن صنفی شرکت کنندگان در امتحان دستیاری بود طوریکه تصمیمات ان برای همه شرکت کنندگان و وزارتخانه لازم الاجرا باشد 


  امسال هم دقیقا مثل سال ۸۲ که  دو نفر ابدار چی و سوپور شهرداری  سوالات را در حد وسیعی بین شرکت کنندگان امتحان دستیاری فروخته بودند دستگیر شدند. چرا قوه قضائیه با اعلام اینگونه خبرها خود را بین مردم احمق جلوه می دهد! قابل توجه اقای محققی که ظاهرا با اقدامات ٪۱۰۰ امنیتی  از پس ابدارچی بر نیامده است!


قابل توجه همکاران عزیز: 

 این حقیر( و همچنین گل پسر) با توجه به شناخت و تجربه ایکه از همکاران گرامی و مسئولین خدا نشناس وزارت بهداشت و مجلس و قوه قضائیه و سازمان بازرسی دارم در مورد حضور در مقابل مجلس و وزارتخانه هیچگونه نظری ندارم. نه می گویم شرکت می کنم  و نه میگویم شرکت نمی کنم. با توجه به تجربه ایکه دارم تنها راه رسیدن به هدف تحریم امتحان و مانع اجرای ان می باشد و اگر هم تحصنی می خواهید صورت دهید در زمان ازمون باشد و مانع حضور سایر همکاران در سر جلسه شوید. علت شکست پرونده سال ۸۲ هم همین بود وزارتخانه با دستپاچگی بسرعت همه کارها را انجام داد و نشست فقط تکذیب کرد و هر چه زور زدیم نشد وزارتخانه از ابطال امتحان سر باز زد و در این میان ۳۰ - ۴۰ نفر از همکاران که تمام وقتشان را صرف احقاق حق کردند صدمات جبران ناپذیری دیدند و هیچ چیزی عاید جامعه پزشکی نشد ضرر و زیان این تجمعات با خود شرکت کنندگان تا بعدا از حقیر دلگیر نباشند. 

 ==================================================

 


 قبل از هر چیز ضمن عذر خواهی از انشای نامناسب بدون مقدمه به سراغ اصل مطلب می روم

وی با تاکید بر اینکه باید بانیان اصلی این تخلف شناسایی و مجازارت شوند، اظهار داشت: تخلف صورت گرفته در این آزمون سبب بی اعتمادی در بین اقشار جامعه می شود.
نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان سنجش سابقه بسیار خوبی در برگزاری آزمون های سراسری دارد؛ آن هم آزمون هایی که مخاطبان آنها بیش از مخاطبانی بوده اند که در آزمون دستیاری تخصصی پزشکی شرکت کرده بودند.
وی با اشاره به اینکه قرار بود موضوع ابطال این آزمون با حضور وزیر بهداشت در جلسه روز سه شنبه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بررسی شود، گفت: وزیر بهداشت به دلیل سفر استانی هیات دولت، نتواست در این جلسه حضور یابد.
کریمی با بیان اینکه رییس سازمان سنجش کشور در این جلسه حضور یافت، افزود: سازمان سنجش آمادگی دارد تا برگزاری آزمون دستیاری تخصصی پزشکی را به عهده بگیرد.   

======================================================= 

 چرا مسئولان عالی رتبه نظام به اصطلاح اسلامی سوال فروشی می کنند 


دادستان تهران در گفت‌وگو با ایسنا:
*دو نفر در رابطه با آزمون دستیاری دستگیر شدند
*تحقیقات برای شناسایی و دستگیری سایر متهمان ادامه دارد سرویس: فقه و
دادستان تهران از دستگیری دو نفر از متهمان پرونده آزمون دستیاری خبر داد.
عباس جعفری دولت‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی ایسنا اظهار کرد: پس از برگزاری آزمون دستیاری در شب پنج‌شنبه و اعلام گزارش به دادسرای تهران مبنی بر افشای سوال‌های امتحانی قبل از برگزاری این آزمون، به عنوان مدعی‌العموم بلافاصله تحقیقات مقدماتی در این زمینه را آغاز کردیم.
وی گفت: با تشکیل پرونده و انجام تحقیقات از برخی افراد اعلامی، مشخص شد که حداقل 25 سوال قبل از برگزاری جلسه‌ی آزمون به وسیله‌ی افرادی در قبال دریافت وجه افشا شده است که تا کنون دو نفر از متهمان شناسایی و دستگیر شدند.
دادستان تهران با اعلام این‌که تحقیقات در مورد سایر متهمان برای شناسایی و دستگیری ادامه دارد، افزود: دادستان تهران به عنوان مدعی‌العموم اولین مرجعی بود که در این موضوع ورود کرد و از وزیر بهداشت در مورد همکاری به عمل آمده تشکر می‌کنم.
جعفری دولت‌آبادی اظهار امیدواری کرد که در برگزاری این‌گونه آزمون‌ها اقدامات پیشگیرانه کافی و مبسوط پیش‌بینی شود.
وی اعلام کرد که دادستانی تهران آماده همکاری در این زمینه است تا با تمام کسانی که در این جرایم ارتکابی دست داشتند شناسایی و برخورد کند. ............................................. 


مدیرروابط عمومی وزارت بهداشت:
تغییرمجدد زمان آزمون دستیاری خواست داوطلبان (سوال خرهای محترم) بود برای فیصله دادن به موضوع و جلوگیری از محرومیت!!! 

اقدامات امنیتی آزمون مجدد بطور شفاف اعلام می‌شود
عوامل متخلف آزمون شناسایی شدند (مگر متخلفی هم وجود داشت) 
مدیر کل روابط عمومی وزارت بهداشت با اشاره به برگزاری مجدد آزمون دستیاری در 13اسفند ماه، ضمن تاکید بر سلامت و امنیت این آزمون، درباره تغییر تاریخ آن از 27 فروردین به 13 اسفند نیز گفت: تغییر مجدد زمان برگزاری آزمون دستیاری پزشکی خواست بسیاری از داوطلبان بود.
دکتر زارع نژاد، در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با تاکید بر اینکه وزارت بهداشت برای جلوگیری از هر گونه شائبه اقدامات امنیتی این دوره را به طور شفاف اعلام خواهد کرد، خاطرنشان کرد: در ابتدای کار مستندات کافی برای ابطال آزمون دستیاری وجود داشت و بر این اساس عوامل مختلف کاملا شناسایی شده‌اند.
وی با اشاره به کمیته ویژه در وزارت بهداشت برای رسیدگی به تخلفات آزمون دستیاری، گفت: این مجموعه، کار خود را برای بررسی موضوع تا حصول نتیجه نهایی انجام خواهد داد.
زارع نژاد ادامه داد: آنچه که در حال حاضر مهم است اطلاع رسانی دقیق برای برگزاری هرچه بهتر آزمون مجدد است.
مدیر کل روابط عمومی وزارت بهداشت با اشاره به لو رفتن سوالات آزمون دستیاری، گفت: دو گروه به موازات هم در وزارت بهداشت مشغول به کار شده‌اند که یک گروه برگزار کننده آزمون و گروه دیگر، پیگیر تخلفات، مسئول شناسایی متخلفان و حذف آنها از سیستم فرایند آزمون است.  

....................................................................................... 

*چرایی تکرار یک جرم*
یک وکیل دادگستری در گفت‌وگو با ایسنا:
صدور مجازات سبک برای متهمان پرونده قبلی آزمون دستیاری،باعث تکرار جرم شد
سی و هفتمین دوره آزمون دستیاری پزشکی در حالی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ابطال شد که هنوز سابقه پرونده سی و یکمین دوره این آزمون که در آن تخلفات مشابهی رخ داده بود در افکار عمومی وجود دارد. تکرار چنین جرایمی در یک آزمون بعد از گذشت شش سال این نکته را به ذهن متبادر می‌کند چرا دستگیری و اعمال مجازات متخلفان آزمون پیشین نتوانسته است نسبت به ارتکاب چنین جرایمی بازدارندگی ایجاد کند؟
به گزارش خبرنگار حقوقی ایسنا، سی و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی که 29 بهمن ماه با حضور بیش از 16 هزار داوطلب در 25 رشته تخصصی برگزار شده بود، به دلیل لو رفتن سوالات و اطلاع برخی داوطلبان از سوالات این آزمون ابطال شد و همچنین کلیه دست‌اندرکاران مرکز سنجش آموزش پزشکی تا حصول نتیجه نهایی از سمت‌های خود عزل ‌شدند. ......... 

.............................................................................................................. 

رییس کمیته آموزش عالی مجلس درگفت‌وگوباایسنا:
بهتر بود آزمون مجدد دستیاری با تاخیر برگزار شود
این اتفاقات شایسته نظام آموزش پزشکی کشور نیست
  

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اهمیت بسیار بالای آزمون دستیاری و در ارتباط بودن پذیرفته‌شدگان با جان و سلامت مردم، وزارت بهداشت باید تمهیدات بسیار قوی‌تری بیاندیشد تا این‌گونه اتفاقات رخ ندهد.
محمدحسن دوگانی، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، درباره تغییر زمان برگزاری مجدد آزمون دستیاری از 27 فروردین به 13 اسفند سال جاری تصریح کرد: بهتر بود برگزاری این آزمون در فروردین ماه انجام می‌شد تا در این تاخیر دو ماهه عوامل تخلفاتی که مسبب ابطال آزمون شدند شناسایی و با آنها برخورد شود و ابعاد و گستردگی این تخلفات به داوطلبین معرفی شود. به گفته نماینده مردم فسا در خانه ملت، با توجه به این‌که آزمون دستیاری سال 88 دانشگاه‌های علوم پزشکی به جهت لو رفتن سوالات از جانب وزیر بهداشت ملغی اعلام شد، معاونت آموزشی وزارت بهداشت تاریخ برگزاری مجدد این آزمون را 27 فروردین اعلام کرد که این موضوع بسیار جای تعجب داشت، البته شاید دلایلی برای این کار داشتند، اما حال که وزارت بهداشت اعلام کرده این آزمون 13 اسفند سال جاری یعنی هفته آینده برگزار می‌شود قطعا تمهیدات و امکانات لازم را فراهم کرده‌اند.
رییس کمیته آموزش عالی مجلس ادامه داد: بدون شک با توجه به کنترل شرایط توسط وزارت بهداشت و اقدامات وزیر بهداشت دیگر این مسایل بوجود نخواهد آمد، از آنجا که در کلیه حوزه‌ها هنوز آمادگی برگزاری آزمون وجود دارد و مشکل ایجاد شده مربوط به ستاد و حوزه مرکزی بود براحتی می‌توان آن را کنترل کرد، لذا برگزاری آزمون در هفته آینده مشکلی پیش نخواهد آورد.
دوگانی هم‌چنین گفت: با توجه به آمادگی موجود در حوزه‌های آزمون سراسر کشور فکر می‌کنم می‌توانند هفته آینده آزمون دستیاری را مجددا برگزار کنند، برای خود من هم دشوار بود که این آزمون یکسال به تاخیر بیافتد.
وی توصیه کرد: با توجه به این‌که دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، متولی تربیت پزشکان و متخصصانی هستند که جان و سلامت انسان‌ها را به دست آنها می‌سپاریم باید وزارت بهداشت، تمهیدات خیلی قوی‌تر و بهتری را فراهم کند که چنین اتفاقاتی رخ ندهد و موجب بی‌اعتمادی مردم به خصوص داوطلبانی که در این آزمون‌ها شرکت می‌کنند، نشود.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در خاتمه خاطرنشان کرد: اگر چه در سال‌های قبل هم این بحث زیرسوال بود و درمجلس هفتم بحث تحقیق و تفحص از آزمون دستیاری در دستور کار کمیسیون قرار گرفت، اما متاسفانه برای دومین بار است که چنین مساله‌ای مطرح می‌شود، در حالی که این گونه اتفاقات شایسته‌ نظام آموزش پزشکی کشور نیست.  

...........................................................................................

رییس سازمان نظام پزشکی از خواب بیدار شد

 صدردرگفت‌وگوباایسنا:
وزیربهداشت پرونده‌ سال گذشته آزمون دستیاری راپیگیری کند
تخلف آزمون امسال،سال گذشته نیزرخ داده بود
نباید ازتخلفات آزمون چشم‌پوشی کرد 

رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به محرز بودن تخلف در آزمون دستیاری امسال و تاکید برعدم چشم پوشی نسبت به این اقدام، گفت: باید با داوطلبینی که با پرداخت هر وجهی به سوالات دسترسی پیدا کردند برخورد جدی صورت گیرد و افراد و شبکه‌هایی که سبب این اتفاق شدند هرچه سریع‌تر شناسایی و تحویل مقامات امنیتی و قضایی شوند.
سیدشهاب‌الدین صدر، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در مورد ابطال آزمون دستیاری پزشکی از سوی وزیر بهداشت، این اقدام وزیر را قابل تقدیر دانست و افزود: وزیر به عنوان متولی امر بهداشت و درمان کشور به محض تشخیص تخلف در آزمون دستیاری پزشکی سال 88 این آزمون را ابطال کرد.
وی به جلسه روز یکشنبه کمیسیون با حضور وزیر بهداشت اشاره کرد و افزود: پس از بحث‌های صورت گرفته همه اعضای کمیسیون از اقدام وزیر بهداشت تقدیر و تشکر کردند.
نماینده تهران با یادآوری این‌که بحث تخلف و لو رفتن سوالات در آزمون دستیاری سال قبل نیز مطرح شد به اعتراضات گسترده‌ای که از سوی برخی از داوطلبین به لو رفتن سوالات صورت گرفت اشاره کرد و گفت: تعدادی از داوطلبان شرکت کننده در آزمون جزو رتبه‌های بالا در رشته پزشکی بودند و در چند نوبت به کمیسیون بهداشت و درمان برای بیان اعتراض‌شان مراجعه کردند.
صدر تصریح کرد: پیش از برگزاری آزمون دستیاری پزشکی سال گذشته نیز سوالات آزمون دراختیار برخی از شرکت کنندگان قرار گرفته و به آنان فروخته شده بود که در کمیسیون بهداشت با مسوولین وقت وزارتخانه این امر مطرح شد و مسوولان این وزارتخانه متبوع این تقلب را نپذیرفته و از فرایند برگزاری آزمون دفاع کردند.
وی عنوان کرد: جای تاسف دارد که همان افراد و همان مجموعه امسال آن تخلفات را انجام داده و پیش از برگزاری آزمون سوالات بین داوطلبان ردوبدل می‌شد.
رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس این اقدام را سبب مخدوش شدن آزمون دستیاری پزشکی عنوان کرد و توضیح داد: دراین شرایط اعتماد داوطلبان به برگزارکنندگان و مسوولان وزارتخانه از بین می‌رود و این گونه اقدامات برای نظام هم غیر قابل قبول است.
وی از وزیر بهداشت درخواست کرد که پرونده‌ اعتراضات سال گذشته درآزمون دستیاری پزشکی به طور جدی پیگیری شود، چرا که موضوع آزمون سال 87 نیز مشابه اتفاقی است که درآزمون امسال رخ داد، بنابراین تقاضا داریم تا با کمک دستگاه‌های قضایی کشور پس از روشن شدن وضعیت متخلفان و جرم‌شان، با این افراد برخورد جدی صورت گیرد و به اشد مجازات برسند.
صدر تصریح کرد: کمیسیون بهداشت از سال گذشته تاکنون پس از اعلام اعتراضات داوطلبان پیگیر موضوع بوده و با توجه به این‌که این امر مکانیزم و فرایند مشخصی دارد از وزارتخانه مربوطه می‌خواهیم برخورد قاطعی با متخلفان انجام دهد.
نماینده مردم تهران در خانه ملت با اشاره به این که نظام جمهوری اسلامی ایران بر پایه اعتماد بین مردم و حاکمیت و اعتماد خاطر مردم به کارگزاران دستگاه‌های مختلف اداره می‌شود، افزود: این سرمایه گران سنگ انقلاب (اعتماد) نباید زیر سوال برود و برخی افراد با رفتارهای غلط ، صفات ناپسند و لغزش‌هایشان چهره نظام را مخدوش کنند.
رییس کمیسیون بهداشت یادآور شد: چنین موضوعی علاوه بر این که در دولت قبل و سال گذشته رخ داد و اعتراضاتی به دنبال داشت، در دولت هشتم نیز اعتراضات زیادی در این مورد مطرح شد و دستگاه‌های امنیتی و قضایی در آزمون دستیاری پزشکی سال 82 با عده‌ای از متخلفان برخورد کردند.
وی توضیح داد: برای همه ما محرز است که در آزمون دستیاری پزشکی امسال سوالات به افرادی فروخته شده است و حتی پیش از برگزاری این آزمون تعدادی از داوطلبانان با بنده تماس گرفتند و نسخه‌ای از سوالات را به اینجانب و برخی از مسوولین ارسال کردند.
صدر تاکید کرد: با توجه به محرز بودن این تخلف به هیچ عنوان نباید نسبت به آن چشم پوشی کرد و زحمت بسیاری از داوطلبانان از بین برود، بنابراین برای دفاع از حق آنان باید با داوطلبینی که با پرداخت هر وجهی به سوالات دسترسی پیدا کردند برخورد جدی صورت گیرد و افراد و شبکه‌هایی که سبب این اتفاق شدند هر چه سریع‌تر شناسایی و تحویل مقامات امنیتی و قضایی شوند.
رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در ادامه این گفت‌وگو بیان کرد: وزیر بهداشت باید پرونده‌ سال قبل آزمون دستیاری و اعتراضات مطرح شده را به طور جدی پیگیری کنند و افرادی را که با تخلف وارد رشته‌های پزشکی شدند، شناسایی و در موردشان تعیین تکلیف کنند تا این پدیده نامیمون ریشه‌کن شود.
وی هم‌چنین از وزارت بهداشت درخواست کرد تا در تاریخ مناسبی اطلاع‌رسانی کرده و در وضعیت مطلوبی که امنیت کامل برقرار باشد، امتحان آزمون دستیاری پزشکی برگزار شود.
صدر خاطرنشان کرد: با توجه به برخورد قاطع وزیر در ابطال آزمون دستیاری پزشکی باید همه کمک کنند تا این آزمون به بهترین شکل برگزار شود.
...................................................................................................
 

 با تضمین اقدامات امنیتی آزمون مجدد دستیاری؛
معاون وزیربهداشت: آزمون 13اسفند برگزار می‌شود
ثبت‌نام مجددی انجام نمی‌شود
درفرایند آزمون‌ها تغییری ایجادنشده است

معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر تضمین اقدامات امنیتی برای برگزاری مجدد آزمون دستیاری پزشکی، گفت: آزمون‌های پذیرش دستیاری تخصصی، پیش‌کارورزی و علوم پایه پزشکی به طور همزمان روز پنجشنبه 13 اسفند ماه برگزار می‌شود.
دکتر محمدعلی محققی، در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تصریح کرد: ثبت‌نام مجددی از داوطلبان آزمون دستیاری انجام نمی‌شود و داوطلبانی که قبلا برای شرکت در آزمون ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند در جلسه آزمون حضور پیدا کنند.
وی با تاکید بر لحاظ اقدامات امنیتی برای تضمین برگزاری آزمون مجدد دستیاری، خاطرنشان کرد: مراجع قانونی و قضایی بر فرایند آزمون نظارت خواهند داشت؛ البته داوطلبان دراین دوره هم ثابت کرده‌اند که جامعه پزشکی جزو امین‌ترین محسوب می‌شوند و خود داوطلبان برای جلوگیری از تخلف با ما همکاری کرده‌اند.
معاون آموزشی وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: وزارت بهداشت دربرابر حراست آزمون متعهد است و تاکنون اثبات کرده که امنیت آزمون را تضمین می‌کند.
محققی در خاتمه با اشاره به آغاز ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی از 5 اسفند تاکید کرد که درفرایند برگزاری آزمون‌های علوم پزشکی تغییری ایجاد نشده است.

 بنظر من کله گنده پشت صحنه حاضر نیست پولها رو پس بده و به سوال خرها قول داده هر جوری شده اونها رو وارد رشته تخصص کنه  .
بخاطر همین به وزیر دستور دادند تا امتحان را از ۲۷ فروردین به ۱۳ اسفند منتقل کنه و یک امتحان الکی برگزار بشه.
قبول شده های این ازمون کاملا مشخص هستند ما بقی ما را میخواهند بازیچه کنند.
همت کنید که با این امتحان ما را مترسک نکنند.

چرا اعلام نمی کنند سوال خرها چه کسانی بودند؟
چگونه قبل از رسیدن به وضعیت سوال خرها اجازه برگزاری امتحان می دهند!
ایا سوال خرها در امتحان شرکت می کنند ؟
مگر طبق قانون سوال خر ها به ۱۰ سال محرومیت از امتحان محکوم نشده اند. پس چگونه اجازه شرکت در امتحان داده می شود؟
مگر خودشان اعلام نکردند سوالات در حد وسیعی به فروش رسیده است؟ حکم این تعداد سوال خر چیست؟ ایا نباید از امتحان محروم شوند؟پس چگونه اجازه می دهند این امتحان با حضور جمع چند صد نفری سوال خر برگزار شود؟
مگر نه اینکه تقلب در امتحان ۱۰ سال محرومیت از امتحان را بدنبال دارد پس چگونه اجازه بر گزاری امتحان با حضور متقلبین داده می شود!

همکاران محترم ما بازیچه نیستیم!!
نتیجه این امتحان با حضور متقلبین قبلی کاملا روشن است! همانها قبول خواهند شد ما را بازیچه کرده اند. بنظر من حال که زورشان به سوال فروش ها نمی رسد ابطال امتحان را حذف کنند تا همان سوال خرهای قبلی بروند تخصصشان را بخوانند و یک استرس چند برابری مجدد به ما وارد نکنند. 

======================================

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo