X
تبلیغات
رایتل

شمارش معکوس تا امتحان-هفته هفتم:درس بیست و پنجم

یکشنبه 26 مهر 1388 ساعت 07:13 ب.ظ

 شمارش معکوس تا امتحان-هفته هفتم:درس بیست و پنجم   


 

محققی در گفتگو با مهر:


تخلف در آزمون دکتری تخصصی امری محال خواهد بود  


وی برخورد قاطع با عوامل متخلف را از اولویت های اصلی مرکز آزمون دانست و گفت: با برخورد قاطع با متخلفین شناخته شده آزمون دستیاری شاهد برگزاری با ثبات، قوی و عادلانه آزمونها هستیم و با طراحی های انجام شده امکان انجام تخلف را به حداقل ممکن رسانده ایم و اگر تخلفی هم به اثبات برسد با متخلفین بر طبق قانون با اشد مجازات برخورد می نماییم.

محققی ضمن رد بعضی از شایعات پیرامون بازگشت متخلفین آزمون های گذشته به کار تاکید کرد: ما در مجموعه وزارتخانه اعتقاد داریم که هیچ تخلفی در جامعه پزشکی نباید وجود داشته باشد و متخلفین را واجد صلاحیت حرفه پزشکی نمی دانیم چه به آنکه بخواهند در مقطع تخصصی به تحصیل بپردازند و این یکی از دلایل مخالفت ما با حضور مجدد متخلفین سال 82 است و از سوی دیگر معتقدیم با این دوستان علاوه بر احکام قضایی صادره باید بر طبق مصوبات قانونی شورای آموزش پزشکی و تخصصی برخورد شود بنابراین تا این لحظه امکان ادامه تحصیل برای آنها مهیا نشده است.

وی از دانشجویان خواست ضمن اطمینان به مراحل برگزاری آزمون در کشور، با اتکا به خداوند متعال و آموخته های خود به محل برگزاری آزمونها مراجعه و در صورت مشاهده هر نوع تخلف مراتب را به نماینده وزارت مستقر در محل برگزاری اطلاع دهند.

مشهد - خبرگزاری مهر: معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با تدابیر انجام شده در حوزه آزمونها، تخلف در آزمون PHD دانشگاهها امری محال و غیر ممکن خواهد بود.
دکتر محمد علی محققی در گفتگو با خبرنگار مهر در مشهد افزود: پس از مشکلات پیش آمده در آزمون دستیاری سال 82 تاکنون، مورد تخلفی در آزمون ها مشاهده نگردیده است.
del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo