X
تبلیغات
رایتل

آغاز ثبت نام آزمون دستیاری از 25 آذر/ برگزاری آزمون در دوم اسفند

جمعه 23 آذر 1386 ساعت 10:29 ب.ظ

 

طاهر نژاد به مهر خبر داد:
آغاز ثبت نام آزمون دستیاری از 25 آذر / برگزاری آزمون در دوم اسفند ماه
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت از آغاز ثبت نام اینترنتی سی و پنجمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی در روز 25 آذرماه خبر داد و گفت: ثبت نام در این دوره از آزمون تا 20 دی ماه ادامه خواهد داشت.

کی قباد طاهرنژاد در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: اطلاعیه نحوه چگونگی ثبت نام و اطلاعات مورد نیاز و چگونگی شرکت در ثبت نام اینترنتی فردا در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت اضافه کرد: داوطلبان می توانند با مراجعه به  آدرس اینترنتی  http://dme.hbi.ir/sanjesh

  و تکمیل فرم تقاضانامه ثبت نام طبق قوانین و مقررات موجود در این دوره از آزمون ثبت نام کنند.

وی یاد آور شد: داوطلبان باید پیش از ورود به سامانه اینترنتی ثبت نام، فیش بانکی خود را پرداخت کرده و یک قطعه عکس 3 * 4 (300 * 200 یا 300 * 400 با فرمت jpg و حداکثر سایز 70kb) نیز تهیه کرده و فرم تقاضانامه ثبت نام را تکمیل کنند.

طاهر نژاد اضافه کرد: داوطلبان می توانند برای ثبت نام و دریافت راهنمای آزمون پذیرش دستیار از ساعت 9 روز 25 آذرماه به آدرس اینترنتی ذکر شده، دسترسی پیدا کنند و دفترچه ثبت نام را دانلود کنند.

وی یاد آور شد: پس از ورود داوطلب به سامانه اینترنتی ثبت نام و اتمام مراحل ثبت نام، یک کد رهگیری به داوطلب داده می شود که به معنای پایان یافتن مراحل ثبت نام است.

به گزارش مهر، سی و پنجمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی روز پنجشنبه 2 اسفند سال 86 برگزار خواهد شد.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo