در خصوص نتایج و انتخاب رشته – محل چهلمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی

پنج‌شنبه 16 خرداد 1392 ساعت 10:15 ق.ظ

http://s1.picofile.com/file/7499585806/besm230.jpg

 اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍوَآلِ مُحَمَّدٍ 

 

 

 

 اطلاعیه شماره 7 در خصوص نتایج و انتخاب رشته – محل چهلمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی
با استعانت از پروردگار متعال و ضمن گرامیداشت سالروز ارتحال امام (ره) و قیام خونین 15 خرداد با پاسداری از آرمانهای والای بنیانگذار انقلاب و خون پاک شهیدان و تحت لوای فرامین مقام عظمای ولایت ، ضمن اعلام نتایج اولیه آزمون پذیرش دستیار تخصصی بالینی دوره چهلم، بدینوسیله به اطلاع واجدین شرایط انتخاب رشته – محل آزمون مذکور رسانیده می شود این گروه از افراد می بایست با استفاده از راهنمای انتخاب رشته – محل دوره مربوطه (که در تاریخ 20/3/1392) اعلام می گردد و با در نظر گرفتن مندرجات کارنامه اولیه و راهنمای ثبت­نام جهت شرکت در آزمون و با رعایت کلیه مقررات مرتبط با سهمیه تائید شده از مورخ 25/3/1392 لغایت 29/3/1392 نسبت به تکمیل فرم اینترنتی انتخاب رشته – محل اقدام نمایند.

توجه 1: در تکمیل فرم انتخاب رشته – محل دقت کافی مبذول فرمائید زیرا پس از ارسال اطلاعات امکان تغییر یا تبدیل و ویرایش و ابطال فرم وجود ندارد.

توجه 2: مهلت اعلام شده قابل تمدید نبوده و عدم تکمیل فرم انتخاب رشته – محل به منزله انصراف از شرکت در مراحل پذیرش دستیار تخصصی این دوره می باشد. 

  ==================

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی :
نتایج اولیه آزمون دستیاری اعلام شد/ 7723 نفر مجاز به انتخاب رشته شدند

 رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی از اعلام نتایج اولیه چهلمین دوره آزمون دستیاری تخصصی پزشکی خبر داد.
غلامرضا حسن‌زاده  با اشاره به اعلام نتایج اولیه چهلمین دوره آزمون دستیاری از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی
www.sanjeshp.ir، گفت: انتخاب رشته محل آزمون دستیاری از 25 تا 29 خرداد ماه انجام می‌شود.

وی با اشاره به امکان انتخاب 100 رشته محل از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی، اظهارکرد: داوطلبان از 20 خرداد ماه می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی ظرفیت‌های رشته‌های مختلف در این آزمون را مشاهده کنند.
حسن‌زاده همچنین درباره تعداد مجازین به انتخاب رشته محل به صورت چند برابر ظرفیت، تصریح کرد: حدود 7723 نفر از داوطلبان پس از اعلام نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته خواهند شد.
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اعلام نفر اول این دوره از آزمون، گفت: دکتر فرانک رفیعی از حوزه امتحانی شیراز با کسب نمره 493 رتبه اول را در این آزمون کسب کرده است.
به گزاش ایسنا، چهلمین آزمون دستیاری تخصصی پزشکی پنجم اردیبهشت ماه با رقابت 15 هزار و 500 نفر داوطلب در 19 حوزه و 18 شهر برگزار شد.
  

====================== 

 

آخرین مهلت ثبت نام آزمون ارتقاء دستیاری و گواهینامه پرشکی اعلام شد 
زمان و شرایط ثبت نام آزمون ارتقاء دستیاری و گواهینامه که در 13 تیرماه سال 92 برگزار می شود، اعلام شد. 

به گزارش خبرنگار مهر، کلیه دستیاران واجد شرایط شرکت در‌ آزمون ارتقاء دستیاری و گواهینامه می توانند از طریق سامانه دانشگاه های علوم پزشکی مجری برگزاری آزمون ارتقاء در روزهای 13 تا 17 خرداد ماه اقدام به ثبت نام کنند.

دستیاران مهمان که قصد شرکت در آزمون ارتقاء را دارند باید از دانشگاه مبدأ جهت ثبت نام در سامانه استفاده کنند. دستیاران واجد شرایط شرکت در آزمون گواهینامه تخصصی و دستیارانی که در 2 ارتقاء همزمان منتهی به گواهینامه شرکت می کنند باید به همین شیوه اقدام کنند.

آزمون ارتقای دستیاری 13 تیرماه 92 در دانشگاه های علوم پزشکی مجری آزمون ارتقای دستیاری و گواهینامه پزشکی برگزار خواهد شد. 

==================== 

 

  

در صورت تمایل نمره و رتبه و رشته شهرهای الویتی خود را در بخش نظرات اعلام کنید 

 http://dastyar2.sanjeshp.ir/40 

 چهلمین دوره آزمون  پذیرش دستیار تخصصی 

مشاهده کارنامه اولیه

 ============================== 

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت در گفت‌وگو با فارس خبر داد
تغییر برخی سؤالات آزمون دستیاری بعد از اعتراض داوطلبان/ آغاز انتخاب رشته؛ ۲۵ خرداد

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت از انتشار کلید نهایی آزمون دستیاری تخصصی پزشکی از فردا بر روی سایت سنجش آموزش پزشکی خبر داد و زمان انتخاب رشته پذیرفته‌شدگان اولیه را اعلام کرد.

 

غلامرضا حسن‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس گفت: داوطلبان می‌توانند پاسخنامه خود را با پاسخنامه اصلی که کلید سوالات است و در سایت قرار می‌گیرد مطابقت دهند.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت افزود: این داوطلبان می‌توانند از 25 تا 29 خرداد به انتخاب رشته محل خود تا 100 رشته-محل است اقدام کنند.

حسن‌زاده گفت: همچنین فردا 20 خرداد اطلاعیه‌ای از سوی دبیرخانه تخصصی منتشر می‌شود تا چگونگی انتخاب رشته و ظرفیت‌ آنها اعلام شود.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت گفت: داوطلبان باید در تکمیل فرم انتخاب رشته – محل دقت کافی داشته باشند چون پس از ارسال اطلاعات امکان تغییر یا تبدیل و ویرایش و ابطال فرم وجود ندارد. همچنین مهلت اعلام شده قابل تمدید نیست و عدم تکمیل فرم انتخاب رشته – محل به منزله انصراف از شرکت در مراحل پذیرش دستیار تخصصی این دوره است.

اعتراض داوطلبان به تغییر سوالات منجر شد

وی اعلام کرد: نسبت به انتشار کلید اولیه آزمون دستیاری تخصصی اعتراضاتی از سوی داوطلبان انجام گرفته که پس از بررسی طراحان این آزمون برخی سوالات تغییر کرد به گونه‌ای که دو سوال از آزمون دستیاری تخصصی حذف و هفت سوال به صورت دو گزینه‌ای تغییر کرد.

چهلمین دوره آزمون دستیاری تخصصی پزشکی روز پنجم اردیبهشت با رقابت میان ۱۵ هزار و 500 نفر داوطلب در 19 حوزه و 18 شهر برگزار شد. 

======================================

فرصت انتخاب رشته دستیاری اعلام شد/ انتشار پاسخنامه داوطلبان
نتایج اولیه چهلمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی با انتشار کارنامه اولیه بیش از 15 هزار داوطلب منتشر شد و 7 هزار و 723 نفر مجاز به انتخاب رشته شدند که می توانند نسبت به انتخاب 100 کد رشته - محل در فرصت مشخص شده اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، واجدین شرایط انتخاب رشته – محل آزمون دستیاری می توانند با در نظر گرفتن مندرجات کارنامه اولیه و راهنمای ثبت­ نام جهت شرکت در آزمون از 25 تا 29 خردادماه نسبت به تکمیل فرم اینترنتی انتخاب رشته – محل اقدام کنند.

داوطلبان باید در تکمیل فرم انتخاب رشته – محل دقت کافی داشته باشند زیرا پس از ارسال اطلاعات امکان تغییر یا تبدیل و ویرایش و ابطال فرم وجود ندارد. همچنین مهلت اعلام شده قابل تمدید نبوده و عدم تکمیل فرم انتخاب رشته – محل به منزله انصراف از شرکت در مراحل پذیرش دستیار تخصصی این دوره است.

همچنین پاسخنامه چهلمین دوره آزمون دستیاری پزشکی تخصصی بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شده است و داوطلبان می توانند با کد رهگیری به پاسخنامه خود دسترسی پیدا کنند. 

ظرفیت‌های رشته‌های مختلف در آزمون دستیاری پزشکی و تخصصی از 20 خرداد ماه در پایگاه اطلاع رسانی مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر می شود و داوطلبان می توانند 100 کد رشته محل را انتخاب کنند.

بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی دکتر فرانک رفیعی از حوزه امتحانی شیراز با کسب نمره 493 رتبه اول را در این آزمون به دست آورده است.

چهلمین دوره آزمون دستیاری تخصصی پزشکی روز پنجم اردیبهشت ماه با رقابت میان پانزده هزار و 500 نفر داوطلب در 19 حوزه و 18 شهر برگزار شد.  

 

در صورت تمایل نمره و رتبه و رشته شهرهای الویتی خود را در بخش نظرات اعلام کنید 

 

مشاهده پاسخنامه

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo