تمدید مهلت ثبت نام در سی‌ و نهمین دوره آزمون پذیرش دستیار

یکشنبه 25 دی 1390 ساعت 02:00 ب.ظ

اوست عادل 

لعنت خداوند و رسول خدا(ص) و ائمه اطهار(ع) بر تمام مسئولان شیطانی منافق در حکومت اسلامی که با دزدی و خیانت و پایمال کردن حق مردم، آبروی دین مبین اسلام را به بازی میگیرند. عذاب ابدی فرقان در دنیا و اخرت نثارشان باد.

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد

لعنت خدا بر همه مسئول نماهایی که با باندبازی و خودخواهی و تمامیت خواهی به خون شهدا خیانت میکنند

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد

  لعنت خدا بر سوال فروشان و حامیانشان و همه کسانیکه حق سایر داوطلبان دستیاری را در خفا ضایع می کنند؛ آمین. 

  اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد    

۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰  

ثبت نام آزمون دستیاری سی و نهم       ثبت نام آزمون دستیاری سی و نهم 

ثبت نام سی و نهممین دوره آزمون دستیاری فروردین۱۳۹۱ م 

  ۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰

 اطلاعیه شماره 3  در خصوص زمان ویرایش اطلاعات ثبت نامی

  اطلاعیه شماره 3  در خصوص زمان ویرایش اطلاعات ثبت نامی
بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان شرکت در سی و نهمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی رشته ها بالینی رسانیده می  گردد، امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان از 
 تاریخ  27/10/90 لغایت 30/10/90 (پایان مهلت ثبت نام) از طریق سایت اینترنتی ثبت نام آزمون فراهم می باشد.

در انتها مجدداً تاکید می گردد ساعت 24 روز جمعه 30/10/90 زمان پایان مهلت ثبت نام شرکت در آزمون و نیز ویرایش اطلاعات ثبت نامی خواهد بود.

 ۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰

 

 ۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ 

معاون آموزشی وزیربهداشت:
تحول همه جانبه «پزشکی عمومی» در دست طراحی است
تغییرات شتابزده در آزمون دستیاری تبعات ناخواسته‌ای به دنبال دارد  .... 

معاون آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به برگزاری آزمون دستیاری دوره سی ‌و نهم در 31 فروردین ماه، در خصوص دلائل تغییر زمان برگزاری آزمون، گفت: با برگزاری آزمون دستیاری در فروردین ماه، فاصله شرکت در امتحان و شروع دوره، کوتاه می‌شود، چرا که طولانی بودن این فاصله و فرایند اعلام نتایج، موجب بروز تزلزل در دانشگاه‌های مختلف به ویژه مناطق محروم می‌شود...... 

 :::::::::::::::::::::::::::::::

۱۵:۲۴ ,  ۱۳۹۰/۱۰/۳۰  ::  در گفتگو با مهر عنوان شد:
امشب آخرین فرصت ثبت‌نام در آزمون دستیاری91؛ ثبت‌نام 11 هزار داوطلب  


دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی با اشاره به آخرین مهلت ثبت نام در سی و نهمین دوره پذیرش دستیاری تخصصی پزشکی، گفت: مهلت ثبت نام ساعت 24 امشب 30 دی ماه پایان می یابد و تمدید نمی شود.
دکتر سیدامیرمحسن ضیایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: حدود 11 هزار نفر در این آزمون ثبت نام کرده اند و افرادی که پیش از این ثبت نام کرده اند نیز تا امروز جمعه 30 دی ماه فرصت دارند نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام کنند.
وی تاکید کرد: مهلت ثبت نام تمدید نمی شود و داوطلبان باید در فرصت باقیمانده نسبت به ثبت نام در آزمون دستیاری دوره سی و نهم اقدام کنند. « بنظرتان این حرف اقای دکتر ضیایی چقدر اعتبار دارد؟ ثبت نام تمدید میشود یا تمدید نمیشود؟»ضیایی اضافه کرد: تغییرات آزمون دستیاری در سی و نهمین دوره این آزمون اعمال نمی شود و کلیه مراحل آزمون همچون دوره های گذشته خواهد بود.
وی خاطرنشان کرد: پیش از این قرار بود 5 تغییر عمده از جمله تغییر تعداد سئوالات آزمون، تغییر ضریب سئوالات، تاثیر آزمون پیش کارورزی (پره انترنی)، تاثیر معدل و تغییر تعداد کدرشته محلهای انتخابی از این دوره اجرایی شود که این موضوع منتفی شده است.
به گزارش مهر، آزمون در تاریخ پنجشنبه 31 فروردین ماه سال 91 در 18 شهر و 26 رشته برگزار می شود.  

::::::::::::::::: 

طلاعیه شماره 4 در خصوص تمدید مهلت ثبت نام در سی‌ و نهمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی 
بنا به تقاضای متقاضیان شرکت در سی و نهمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی به اطلاع می رساند فرصت ثبت نام اینترنتی افراد متقاضی به مدت دو روز از ساعت 9 صبح روز دوشنبه به تاریخ 3/11/1390 لغایت ساعت 24 روز سه شنبه به تاریخ 4/11/1390 تمدید گردید.

بدیهی است مهلت ارائه شده آخرین فرصت ثبت نام بوده و بهیچوجه تمدید نخواهد گردید. 

:::::::::::::::

فرصت مجدد ثبت‌نام در آزمون دستیاری 91 آغاز شد
مهلت مجدد ثبت نام در سی و نهمین دوره پذیرش دستیاری تخصصی پزشکی از امروز 3 بهمن آغاز شد. فرصت مجدد ثبت نام ساعت 24 روز سه شنبه 4 بهمن پایان می یابد.
به گزارش خبرنگار مهر، تاکنون 14 هزار نفر در آزمون دستیاری 91 ثبت نام کرده اند و سایر افرادی که ثبت نام نکرده اند نیز می توانند در فرصت مجدد ثبت نام  از ساعت 9 صبح روز دوشنبه 3 بهمن تا ساعت 24 روز سه شنبه 4 بهمن امکان ثبت نام خواهند داشت.

بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی این فرصت به هیچ وجه تمدید نمی شود و داوطلبانی که مایل به تصحیح اطلاعات ثبت نامی خود هستند می توانند در این زمان تغییرات مورد نظر را اعلام کنند.   

 ::::::::::::::::::::::

برگزاری آزمون در 13بهمن/ ..........

برگزاری آزمون در 13بهمن/
مهلت بررسی مدارک داوطلبان دستیاری فوق تخصصی امروز پایان می یابد
بیست و نهمین دوره پذیرش دستیار فوق تخصصی پزشکی بالینی 13 بهمن ماه برگزار می شود و مهلت بررسی مدارک داوطلبان این آزمون امروز 5 بهمن به پایان می رسد.
به گزارش خبرنگار مهر، کلیه متقاضیان شرکت در بیست و نهمین دوره آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی رشته های بالینی تا امروز 5 بهمن فرصت دارند وضعیت مدارک ارسالی خود را از سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی بررسی کنند.

داوطلبان این آزمون می توانند با وارد کردن کد رهگیری وضعیت مدارک ارسالی خود را ملاحظه کنند و در صورتی که نقص مدرک به آنها اعلام شده است باید مدرک مورد نظر را از طریق سایت اینترنتی در قسمت تکمیل مدارک حداکثر تا ساعت 23 روز چهارشنبه 5 بهمن ارسال کنند.

کارت ورود به جلسه آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی در روزهای 11 و 12 بهمن از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قابل دریافت است.

به گزارش مهر، آزمون کتبی بیست و نهمین دوره پذیرش دستیار فوق تخصصی پزشکی بالینی در روز 13 بهمن 90 در 24 رشته برگزار می شود و پس از آن آزمون شفاهی در روزهای جمعه و شنبه 14 و 15 بهمن ماه در محل دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی برگزار خواهد شد.

520 نفر در این آزمون شرکت کرده اند که از این تعداد 323 نفر در دوره های فوق تخصصی پزشکی پذیرفته خواهند شد. 

 

در گفتگو با مهر عنوان شد:
اعلام فرصت مجدد ثبت‌نام در آزمون دستیاری91/ برگزاری آزمون در فروردین‌ماه
دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی گفت: مهلت ثبت نام در سی و نهمین دوره پذیرش دستیاری تخصصی پزشکی 30 دی ماه پایان یافت و افرادی که موفق به ثبت نام نشده اند می توانند از فرصت مجدد ثبت نام در روزهای 3 و 4 بهمن استفاده کنند.
دکتر سیدامیرمحسن ضیایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: تاکنون 14 هزار نفر در آزمون دستیاری 91 ثبت نام کرده اند.
وی تاکید کرد: فرصت مجدد ثبت نام برای داوطلبانی که در فرصت موجود موفق به ثبت نام نشده اند از ساعت 9 صبح روز دوشنبه 3 بهمن آغاز می شود و تا ساعت 24 روز سه شنبه 4 بهمن ادامه خواهد داشت.
ضیایی اضافه کرد: این فرصت به هیچ وجه تمدید نمی شود و داوطلبانی که مایل به تصحیح اطلاعات ثبت نامی خود هستند می توانند در این زمان تغییرات مورد نظر را اعلام کنند.
به گزارش مهر، آزمون در تاریخ پنجشنبه 31 فروردین ماه سال 91 در 18 شهر و 26 رشته برگزار می شود.  

:::::::::::::  

مهلت ثبت‌نام سی‌ و نهمین دوره آزمون دستیاری امشب تمام می‌شود : 

   1390/10/30 ::  16:14:15 

 دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت گفت: مهلت ثبت‌نام سی‌ و نهمین دوره آزمون دستیاری ساعت 24 امشب پایان می‌یابد.
سید امیر محسن ضیایی در گفت‌وگو با خبرنگار «صنفی ـ آموزشی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه داوطلبان باید هر چه سریعتر نسبت به انجام ثبت‌نام در آزمون دستیاری اقدام کنند، اظهار کرد: دداوطلبان باید در مهلت باقیمانده برای انجام ثبت‌نام به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی
www.sanjeshp.ir مراجعه کنند.
وی افزود: تا کنون حدود 11 هزار داوطلب در این دوره از آزمون ثبت‌نام کرد‌ه‌اند.

 ؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛ 

 مهلت ثبت‌نام آزمون دستیاری جمعه پایان می‌یابد
دبیر شورای آموزش پزشکی:
تا کنون 10 هزار تن در آزمون ثبت‌نام کرده‌اند

دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت با اشاره به اتمام مهلت ثبت‌نام سی‌ و نهمین دوره آزمون دستیاری تا روز جمعه30 دی ماه، گفت: تا کنون حدود 10هزار داوطلب در آزمون ثبت‌نام کرده‌اند.
سید امیر محسن ضیایی در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه داوطلبان باید هر چه سریعتر نسبت به انجام ثبت‌نام در آزمون دستیاری اقدام کنند، اظهار کرد: به احتمال زیاد مهلت ثبت‌نام تمدید نمی‌شود، چرا که متقاضیان حدود 27 روز برای انجام ثبت‌نام فرصت داشتند.
وی با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود حدود 16 هزار داوطلب در آزمون دستیاری امسال ثبت‌نام کنند، تصریح کرد: داوطلبان باید در مهلت باقیمانده برای انجام ثبت‌نام به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی
www.sanjeshp.ir  مراجعه کنند.
دبیر شورای آموزش پزشکی در خاتمه با تاکید بر اینکه در آزمون دستیاری امسال هیچ‌گونه تغییری از نظر ضرایب، تعداد سوالات، گزینش ایجاد نشده است، اظهارکرد: تنها تفاوت آزمون امسال با سال گذشته در تغییر زمان برگزاری آزمون است که این آزمون 31 فروردین ماه برگزار می‌شود.  

=======

در گفتگو با مهر عنوان شد:
جمعه آخرین فرصت ثبت‌نام آزمون دستیاری91/ مهلت ثبت‌نام تمدید نمی‌شود
سی و نهمین دوره پذیرش دستیاری تخصصی پزشکی روز 31 فروردین 91 برگزار می شود و داوطلبان تا روز جمعه 30 دی ماه فرصت دارند در آزمون ثبت نام کنند.
دکتر سیدامیرمحسن ضیایی - دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام این خبر افزود: پیش بینی می شود حدود 16 هزار نفر در این آزمون ثبت نام کنند که تنها تا جمعه 30 دی فرصت دارند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
وی تاکید کرد: مهلت ثبت نام تمدید نمی شود و داوطلبانی که پیش از این در آزمون ثبت نام کرده اند نیز از روز 27 تا 30 دی فرصت دارند در صورت نیاز نسبت به ویرایش و اصلاح اطلاعات ثبت نامی اقدام کنند.
ضیایی اضافه کرد: تغییرات آزمون دستیاری در سی و نهمین دوره این آزمون اعمال نمی شود و کلیه مراحل آزمون همچون دوره های گذشته خواهد بود.
وی خاطرنشان کرد: پیش از این قرار بود 5 تغییر عمده از جمله تغییر تعداد سئوالات آزمون، تغییر ضریب سئوالات، تاثیر آزمون پیش کارورزی (پره انترنی)، تاثیر معدل و تغییر تعداد کدرشته محلهای انتخابی از این دوره اجرایی شود که این موضوع منتفی شده است.
به گزارش مهر، آزمون در تاریخ پنجشنبه 31 فروردین ماه سال 91 در 18 شهر و 26 رشته برگزار می شود.

معاون آموزشی وزیربهداشت:
تحول همه جانبه «پزشکی عمومی» در دست طراحی است
تغییرات شتابزده در آزمون دستیاری تبعات ناخواسته‌ای به دنبال دارد

سرویس: آموزشی
1390/10/25
01-15-2012
11:34:53
9010-03762: کد خبر

 

معاون آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به برگزاری آزمون دستیاری دوره سی ‌و نهم در 31 فروردین ماه، در خصوص دلائل تغییر زمان برگزاری آزمون، گفت: با برگزاری آزمون دستیاری در فروردین ماه، فاصله شرکت در امتحان و شروع دوره، کوتاه می‌شود، چرا که طولانی بودن این فاصله و فرایند اعلام نتایج، موجب بروز تزلزل در دانشگاه‌های مختلف به ویژه مناطق محروم می‌شود.

محمد علی محققی در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: به دلایل مختلفی زمان برگزاری این آزمون به 31 فروردین تغییر کرد که یکی از این دلایل، قراردادن فرصت بیشتر در اختیار داوطلبان برای مطالعه است، چون آنان از محدودیت زمانی برای آماده شدن به منظور شرکت در آزمون شکایت داشتند و برگزاری آزمون در فروردین ماه آنان می‌توانند دو ماه بیشتر مطالعه کنند.

وی درباره علت اعمال نشدن تغییرات در آزمون دستیاری دوره سی‌ و نهم، تصریح کرد: این مسایل به مصوبات شورای آموزش پزشکی و تخصصی و فراهم بودن شرایط بستگی دارد، به هر حال تغییر در هر موضوع از جمله مسایل آموزشی مستلزم وجود زمان کافی است و اگر این کار شتابزده انجام شود ممکن است تبعات ناخواسته‌ای به همراه داشته باشد و برخی از داوطلبان از حقوق خود محروم شوند.

وی افزود: البته الزامات این تحول شناسایی و برخی از آنها نیز تصویب شده است که منتظر زمان مناسب برای اجرای آن هستیم و امیدواریم هرچه زودتر اجرایی شود.

تغییر شتابزده در آزمون دستیاری تبعات ناخواسته‌ای به دنبال دارد

محققی با اشاره به طرح تحول در رشته پزشکی عمومی، گفت: این طرح، برنامه‌ایست که با تصویب شورای عالی برنامه ریزی و به صورت آزمایشی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اجرا شده است.

وی افزود: براین اساس ادغام علوم پایه پزشکی، علوم بالینی و دوره فیزیوپاتولوژی در دو مسیر افقی یعنی در طول دوره تحصیلی و عمودی یعنی در هر ترم تحصیلی انجام می‌شود و بر این مبنا متن‌ها و روش‌های آموزشی، برنامه ریزی هر ترم تحصیلی و نظام ارتقاء به سطوح بالاتر آموزشی طراحی شده است.

وی با تاکید بر اینکه از زمان تصویب این مصوبه تاکنون تجربه‌های خوبی به دست آمده است، تصریح کرد: پس از اتمام دوره بالینی در اولین دوره و به دست آوردن تجربه در سطح بالینی، شورای عالی برنامه‌ریزی به سایر دانشگاه‌های داوطلب اجازه داده است که از این روش آموزشی استفاده کنند که در مجموع 11 سیستم آموزشی از آن استقبال کرده‌اند.

معاون آموزشی وزارت بهداشت افزود: البته برآورد نهایی زمانی میسر می‌شود که هر یک از این مراکز آموزشی دست کم یک دوره فارغ التحصیل داشته باشند و این در حالیست که یک دوره هفت سال به طول می‌انجامد و ما هنوز به این مرز نرسیده‌ایم.

وی با بیان اینکه در مرحله بعد شاخص‌ها برای سنجش میزان موثر بودن این روش در مقایسه با روش قبلی اندازه گیری می‌شود، تصریح کرد: بر اساس مصوبه اخیر شورای عالی برنامه ریزی، تحول در بازنگری رشته پزشکی عمومی بر اساس سیاست‌های توسعه آموزشی در زمان حاضر، الزامات برنامه پنج ساله پنجم، نقشه جامع علمی کشور، سند تحول و نوسازی آموزش پزشکی، سیاست پزشک خانواده، سیاست ادغام آموزش در نظام ارایه خدمات سلامتی و استفاده از همه زمینه‌ها از جمله شبکه ارایه خدمات سلامتی انجام می‌شود.

محققی در پایان تاکید کرد: برای تربیت نیروی انسانی کارآمد در این نظام، تحول همه جانبه در دست طراحی است که امید است از این تجربه آزمایشی استفاده شود.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo