X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

نتایج آزمون دستیاری اعلام شد

دوشنبه 30 خرداد 1390 ساعت 12:53 ق.ظ

اوست عادل 

لعنت خداوند و رسول خدا(ص) و ائمه اطهار(ع) بر تمام مسئولان شیطانی منافق در حکومت اسلامی که با دزدی و خیانت و پایمال کردن حق مردم، آبروی دین مبین اسلام را به بازی میگیرند. عذاب ابدی فرقان در دنیا و اخرت نثارشان باد.

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد

لعنت خدا بر همه مسئول نماهایی که با باندبازی و خودخواهی و تمامیت خواهی به خون شهدا خیانت میکنند

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد

  لعنت خدا بر سوال فروشان و حامیانشان و همه کسانیکه حق سایر داوطلبان دستیاری را در خفا ضایع می کنند؛ آمین.

  اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد

{{{{{{

 نتایج نهایی آزمون دستیاری فردا شب اعلام می‌شود
دبیر شورای آموزش پزشکی: جابجایی در دوره دستیاری ممنوع است
امسال آزمون دستیاری برگزار نمی‌شود

 دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت با اشاره به اعلام نتایج نهایی آزمون دستیاری در ساعت 22 فردا شب دوشنبه 30 خرداد، از پذیرش 2500 نفر در این آزمون خبر داد.

به گزارش خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران، دکتر سید امیر محسن ضیایی امروز یکشنبه در نشست خبری با بیان اینکه داوطلبان می‌توانند نتایج آزمون دستیاری را از ساعت 22 فردا شب از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی  www.sanjeshp.ir   مشاهده کنند، گفت: 

امسال برای اولین بار پذیرش داوطلبان بر اساس قانون برقراری عدالت آموزشی بوده است و81 درصد از پذیرفته شدگان سهمیه آزاد بوده‌اند.

وی با بیان اینکه 181 نفر در سهمیه مازاد مناطق محروم پذیرفته شده‌اند، اظهارکرد: از کل پذیرفته شدگان 6 درصد در سهمیه رزمندگان و جانبازان و 38 نفر در سهمیه استعداد درخشان پذیرفته شده‌اند.

ضیایی با اشاره به آغاز ثبت‌نام پذیرفته شدگان این دوره از آزمون از 18 تا 29 تیرماه افزود: آغاز به تحصیل پذیرفته شدگان از اول شهریورماه است، البته زمان تحصیل داوطلبان مشمولین رتبه‌های برتر و تسهیل ازدواج از اول مهرماه می‌باشد.

عدم ثبت نام پذیرفته شدگان به منزله انصراف در این آزمون است

ضیایی با تاکید بر اینکه عدم ثبت نام پذیرفته شدگان به منزله انصراف در این آزمون است، خاطرنشان کرد: اگر پذیرفته شده‌ای در زمان تعیین شده که متعاقبا اعلام می‌شود انصراف دهد می‌تواند در دوره بعدی آزمون نیز شرکت کند.

وی با اشاره به شرکت 13 هزار و 409 نفر در این دوره از آزمون، گفت: از این تعداد 7 هزار و 333 نفر داوطلب مرد بودند.

 به صحت، دقت و امانت نتایج نهایی آزمون دستیاری اطمینان داریم

دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه آزمون این دوره با دقت و وسواس زیادی برگزار شد، خاطرنشان کرد: نتایج نهایی چندین ساعت قبل از اعلام بررسی شده است و در صحت، دقت و امانت آن اطمینان داریم.

 انتقال و جابجایی در دوره دستیاری ممنوع است

 انتشار آگهی جابجایی در دانشگاه تخلف محسوب می‌شود

وی با بیان اینکه جابجایی در دوره دستیاری ممنوع است، تصریح کرد: انتقال در دوره دستیاری به طور کلی ممنوع است مگر در شرایط بسیار خاص کسالت و بیماری که آن هم نیز باید بررسی شود، بنابراین پذیرفته شدگان نباید به دنبال انتقال و جابجایی باشند.

دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت در خصوص انتشار آگهی جابجایی در برخی از دانشگاه‌ها، اظهارکرد: اگر در محیط دانشگاهی در زمینه جابجایی آگهی منتشر شود تخلف محسوب می‌شود.

 امکان اعلام اعتراض از روز سه‌شنبه

ضیایی با بیان اینکه ظرفیت پذیرش امسال نسبت به سال گذشته تغییر چندانی نداشته است، ادامه داد: در صورتی که داوطلبان نسبت به نتیجه نهایی اعتراضی داشته باشند می‌توانند از روز سه‌شنبه با مراجعه به وزارت بهداشت با تکمیل فرم‌هایی که در اختیار آنان قرار داده می‌شود اشکالات خود را مطرح کنند و در نهایت پس از بررسی اعتراضات آنان از طریق ایمیل و یا تلفنی به آنان پاسخ داده می‌شود.

 امسال آزمون دستیاری برگزار نمی‌شود

کاهش تعداد انتخاب رشته‌ محل‌ها از 100 به 5 رشته محل در آزمون دوره بعدی

دبیرشورای آموزش پزشکی وزارت بهداشت با اشاره به برگزاری دوره بعدی آزمون دستیاری در اواخر فروردین ماه 91 گفت: امسال آزمون دستیاری برگزار نمی‌شود.

وی با بیان اینکه در آزمون دستیاری دوره سی و نهم تغییراتی ایجاد خواهد شد، خاطرنشان کرد: در نظر داریم امکان انتخاب رشته محل را در آزمون سال 90 به 5 انتخاب رشته کاهش دهیم در صورتی که تاکنون امکان انتخاب 100 رشته محل وجود داشته است، چرا که با کاهش تعداد انتخاب رشته‌ محل‌ها نقش علایق داوطلبان بیشتر می‌شود.

ضیایی با بیان اینکه در آزمون دوره بعدی میزان ضریب‌ها تغییر می‌کند، خاطرنشان کرد: ازآنجایی که تا کنون آزمون دستیاری در اواخر بهمن ماه برگزار می‌شده است و به دلایل بدی شرایط آب و هوا در آن زمان برای انتقال سوالات مشکلاتی ایجاد می‌کرده است، بنابراین به این دلیل زمان برگزاری آزمون تغییر یافته است. ............ .........................

 

   {{{{{{

 

با توجه به اینکه وزارت بهداشت در اعلام اسامی قبول شده ها شفاف عمل نمیکند دوستان در صورت تمایل رتبه و رشته شهر قبولی خود را در قسمت نظرات درج کنند ................................  

 با تشکر ............................................................. 

 

 

{{{{{{{{{

 نظرسنجی

  اعمال تغییراتی از قبیل نمره پرانترنی و معدل کتبی در امتحان دستیاری چه نقشی میتواند داشته باشد؟

نتایج آزمون دستیاری اعلام شد
نتایج سی و هشتمین آزمون دستیاری تخصصی پزشکی اعلام شد.دکتر جبراییل نسل سراجی رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت در گفتگو با خبرنگار وب دا ضمن اعلام این خبر گفت: داوطلبان برای مشاهده نتایج این آزمون می توانند به سایت سازمان سنجش پزشکی معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به آدرس: http://dastyar.sanjeshp.ir/38/  مراجعه کنند.
وی افزود: داوطلبان می توانند با درج کد رهگیری خود با ورود به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی از نتیجه آزمون خود مطلع شده و کارنامه خود را مشاهده کنند.
گفتنی است در آزمون امسال 2478 داوطلب پذیرفته شدند. این آزمون از سال آینده فروردین ماه برگزار خواهد شد ......................................  

فهرست اسامی 100 نفر برتر سی و هشتمین آزمون دستیاری تخصصی پزشکی اعلام شد. طبق الفبای جدید اعلامی از طرف وزارت بهداشت حرف ک اخرین حرف الفبای فارسی می باشدبه گزارش وب­دا علاقمندان می توانند این اسامی را با مراجعه به آدرس مرکز سنجش پزشکی معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به آدرس: 
 http://sanjeshp.ir/dastyari38/apx/100nafarbartar.pdf  مشاهده کنند.
گفتنی است داوطلبان با درج کد رهگیری خود با ورود به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی از نتیجه آزمون خود مطلع شده و کارنامه خود مطلع می شوند. در آزمون امسال 2478 داوطلب پذیرفته شده اند ...........................................

 {{{{{{{{{{ 

 

پذیرش 2478 داوطلب
نتایج کنکور دستیاری اعلام شد/ آغاز ثبت نام از 18 تیر   

نتایج سی و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیاری سال 89 اعلام شد و داوطلبان می توانند با درج کد رهگیری خود با ورود به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی از نتیجه آزمون خود مطلع شوند و کارنامه خود را مشاهده کنند.
به گزارش خبرنگار مهر، به گفته دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی، 2 هزار و 478 نفر در این دوره از آزمون در 26 رشته و 34 دانشگاه علوم پزشکی پذیرفته شدند.
دکتر سیدامیرمحسن ضیایی افزود: از میان پذیرفته شدگان 81 درصد افراد در سهمیه آزاد، حدود 6 درصد در سهمیه رزمندگان و ایثارگران، 181 نفر در مازاد مناطق محروم و 38 نفر بر اساس قانون تسهیلات ادامه تحصیل استعداد درخشان پذیرفته شدند.
به گزارش مهر، بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی، کلیه پذیرفته شدگان سی و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی موظف به مراجعه به دانشگاه محل پذیرش و انجام مراحل ثبت نام از تاریخ 18 تا 29 تیرماه هستند.
کلیه پذیرفته شدگان، در هنگام ثبت نام باید با توجه به سهمیه پذیرش خود اصل مدارک لازم جهت استفاده از سهمیه مربوطه را براساس مندرجات راهنماها و دستورالعمل های مرتبط به دانشگاه محل پذیرش ارائه کنند. نوع سهمیه پذیرش به دانشگاههای علوم پزشکی محل آموزش اعلام می شود.
شروع به آموزش کلیه پذیرفته شدگان مرحله اصلی آزمون پذیرش دستیار تخصصی در تاریخ اول شهریورماه سال 90 خواهد بود و تنها شروع به آموزش دانشجویان پزشکی که با استفاده از مقررات رتبه های برتر، استعدادهای درخشان، قانون تسهیل ازدواج جوانان و ....، مشروط به اتمام دوره آموزش پزشکی عمومی تا تاریخ 31 شهریورماه 90، مجاز به شرکت و پذیرش در آزمون مذکور شده اند، در تاریخ اول مهرماه 90 است.
شروع به آموزش پذیرفته شدگان آزمون که مطابق مقررات ملزم به ادامه انجام خدمات قانونی خود تا پایان شهریور ماه هستند نیز تاریخ اول مهرماه 90 است.
عدم ثبت نام در موعد مقرر و یا عدم شروع به آموزش در مواعید اعلام شده در بند 3 به منزله انصراف قطعی پذیرفته شده محسوب می شود و کلیه شرکت کنندگان در آزمون که انتخاب رشته کرده اند و در مرحله اصلی پذیرش پذیرفته نشده اند در صورت عدم تمایل به شرکت در مراحل جایگزین باید مراتب را از طریق سایت اینترنتی http://sanjeshp.ir از تاریخ اول مرداد تا 12 مرداد ماه سال جاری اعلام کنند.
پذیرفته شدگان در دانشگاههای علوم پزشکی مشهد و تهران جهت مطلع شدن از مدارک مورد نیاز ثبت نامی و سایر اطلاعات مرتبط به سایت اینترنتی دانشگاه مذکور مراجعه کنند.
بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی، کلیه پذیرفته شدگان سی و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی موظف به مراجعه به دانشگاه محل پذیرش و انجام مراحل ثبت نام از تاریخ 18 تا 29 تیرماه هستند. 

 

فهرست اسامی به ترتیب حروف الفبا مشخص شده است

ردیف

نام و نام خانوادگی

ردیف

نام و نام خانوادگی

ردیف

نام و نام خانوادگی

ردیف

نام و نام خانوادگی

1

 هدا آصفی

27

 امیررضا تدین فر

 53

 امین رفعت نژاد

 79

 سیده سمیه قطبی جوکندان

2

 سارا ارشادی

28

 سیدمحمد آرش تقوی

54

 کیوان رهبری

 80

 افسانه قیومی

3

 نعیمه ارگنجی

29

 زهرا جعفریان

 55

 حمید ریاضی اصفهانی

 81

 محمدهادی گرامی شیرازی

4

 محمدرضا اسدللهی

30

 مریم جلیلی فر

 56

 قدسیه زمانی

 82

 عاطفه گل فشان

5

 ساناز اسدیان لفمجانی

31

 شیرین جمال امیدی

 57

 امیرحسین سارجلو

 83

 رزا گلشن خلیلی

6

 عاطفه اسماعیلی

32

 غلامرضا جمشیدی

 58

 سیدمسعود سجادی ترشیزی

 84

 مینو محمدی

7

 نسرین اعتصامی فرد

33

 زینب حسنی

 59

 احسان سخاوتی مقدم

 85

 فرانک محمدی

8

 پیام افتخاری میلانی

34

 سید محمد حسینی

 60

 قاسم سعیدی اناری

 86

 مانی محمودی

9

 مهدی افراسیابی

35

 سیده زهره حسینی جبلی

 61

 الهه شریفیان

 87

 گلناز مرادی

10

 الهام اقبالی

36

 مریم خادم آب بخشانی

 62

 امیرعباس صادقی

 88

 حسن مرتضائی فر

11

 اعظم الهی پور

37

 بهزاد خادمی

 63

 آفرین صادقیان دهکردی

 89

 سیدمهدی مرتضوی ماچیانی

12

 احسان امینی

38

 ژوبین خادمی

 64

 روح الله صالحیان

 90

 مهدی مظلومی

13

 مهسا انصاری

39

 مهرداد خضری

 65

 الهام صالحیان نیک

 91

 محمودرضا معتمد زاده

14

 لیلا انصاری

40

 علی خطیبی

 66

 مرجان طالبی

 92

 مهدی معزی

15

 کاوه اورعی یزدانی

41

 الیاس خلیلی پور

 67

 پروین طاوسی

 93

 نفیسه سادات نبوی

16

 میثم ایزدی

42

 الهه خیرخواه

 68

 کیوان طیبی میبدی

 94

 سیما نریمانی کالی

17

 علی ایزدی آملی

43

 مینا درگاهی

 69

 محسن عباسزاده

 95

 الهه نظری

18

 احمد ایمانی

44

 مینو دشتی

 70

 پریسا عبدی

 96

 امیر نوروزپور

19

 مرضیه اکرمی

45

 اسماعیل دشتیانی

 71

 محمد عطار

 97

 نیما نوری نایینی

20

 عصمت بابایی

 46

 الهام دهقان بنادکی

 72

 منیژه عطایی کچویی

 98

 فرانک نیک نفس زرندی

21

 یعقوب باقری

 47

 لیلا دین پرست صالح

 73

 علیرضا علائی

 99

 علی هداوندخانی

22

 منصوره باقری

 48

 رضا ذوالفقاری دهخوارقانی

 74

 محسن غفورپور یزدی

 100

 الهام وارسته

23

 کسری بهداد

 49

 فروزان رحیمی الوقره

 75

 اعظم غیبی هاشم آبادی

 101

 شیما یارمحمدی

24

 مازیار پارسا

 50

 هومن رزمی

 76

 مصطفی قدم زاده

 102

 زهرا کریمی دهکردی

25

 زهرا پاکدل راد

 51

 ضیدا رضائیان

 77

 الهام قربانی

 103

 سیما کمال

26

 مریم پوراشرف

 52

 سیده سعیده رضوی دشتی

 78

 سیدمحمد قریشی حفظ آباد

 104

 سهیل کورکی

ضیایی خبر داد:
پذیرش 2هزار و 478نفر در آزمون دستیاری/ ممنوعیت جابجایی در دستیاری
دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی با اشاره به جزئیات پذیرش دستیار در آزمون دوره سی و هشتم گفت: 2 هزار و 478 نفر در این دوره از آزمون پذیرفته شدند و ظرفیت پذیرش نسبت به سال گذشته تغییری نداشته است.
به گزارش خبرنگار مهر، دکتر سیدامیرمحسن ضیایی در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: نتایج آزمون دستیاری دوره سی و هشتم ساعت 22 روز دوشنبه 30 خرداد در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر می شود و داوطلبان می توانند با کد رهگیری از نتیجه آزمون مطلع شوند.
81 درصد داوطلبان دستیاری در سهمیه آزاد پذیرفته شدند
وی افزود: 2 هزار و 478 نفر در مجموع پذیرفته شده اند و با توجه به اینکه امسال اولین سال اجرای قانون برقراری عدالت آموزشی بود از این تعداد 81 درصد افراد در سهمیه آزاد پذیرفته شده اند و حدود 6 درصد در سهمیه رزمندگان و ایثارگران پذیرفته شده اند. 181 نفر در مازاد مناطق محروم و 38 نفر بر اساس قانون تسهیلات ادامه تحصیل استعداد درخشان در این دوره از آزمون پذیرفته شدند.
ضیایی یادآور شد: ثبت نام دستیاران پذیرفته شده از تاریخ 18 تا 29 تیرماه سال 90 صورت می گیرد و شروع دوره دستیاری اول شهریور 90 است و تنها گروهی از دانشجویان سال آخر پذیرفته شده که مشمول طرح استعداد درخشان و قانون تسهیل ازدواج هستند از اول مهرماه آموزش خود را آغاز می کنند.
شرایط انصراف دهندگان برای آزمون دوره بعد
وی خاطرنشان کرد: پذیرفته شدگانی که پیش از آغاز مهلت ثبت نام نسبت به اعلام انصراف خود اقدام کنند از آزمون سال 91  محروم نمی شوند اما در غیر این صورت حق شرکت در آزمون دوره بعد را ندارند.
قائم مقام معاونت آموزشی وزارت بهداشت درباره میزان اعتراضات به آزمون دستیاری دوره سی و هشتم گفت: اعتراض به این آزمون در زمان اعلام نتایج اولیه بسیار محدود بود و تنها تغییر مختصری در کلید آزمون داشتیم.
پاسخ به اعتراض برخی از داوطلبان درباره طولانی شدن روند اعلام نتایج نهایی آزمون دستیاری
وی درباره اعتراض برخی از داوطلبان درباره طولانی شدن روند اعلام نتایج نهایی آزمون دستیاری گفت: این آزمون را با دقت بسیار زیادی اجرا کردیم و زمان بسیار زیادی صرف شد تا نهایت دقت صورت گیرد. همچنین نتایج بدست آمده در دوره های متفاوتی مورد ارزیابی قرار گرفت و پس از حصول نتیجه یکسان تصمیم به اعلام نتایج گرفتیم.
ضیایی درخصوص امکان جابجایی در دوره دستیاری و آگهی های جابجایی که در سطح دانشگاهها پخش می شود، گفت: جابجایی در دوره دستیاری ممنوع است و یک دستیار هم به راحتی نمی تواند انتقال پیدا کند. انتقال شرایطی مثل کفالت یا بیماری را دارد و بسیار سخت انجام می شود.

جابجایی در دوره دستیاری ممنوع است
وی افزود: به پذیرفته شدگان پیشنهاد می شود که در فکر انتقال نباشند و اگر در محیط دانشگاهها نیز آگهی هایی پخش می شود دانشگاهها باید به عنوان یک تخلف با آن برخورد کنند و حساس بوده و اجازه ندهند این جو ایجاد شود. دستیار با دانشجو متفاوت است و شرایط انتقال ندارد.
آگهی های جابجایی در سطح دانشگاهها تخلف محسوب می شود
دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی اظهار داشت: با توجه به تغییرات آزمون دستیاری در سال 91، تغییراتی در زمینه انتخاب رشته صورت می گیرد که از آن جمله امکان انتخاب رشته محل در 5 رشته محل محدود می شود و با توجه به تغییر ضریب های دروس امتحانی، امکان انتخاب رشته برحسب علاقمندی افزایش می یابد.
وی درباره تغییر زمان آزمون دستیاری دوره سی و نهم یادآور شد: هر ساله آزمون در دو ماه پایانی سال بهمن یا اسفند برگزار می شد که این مسئله با توجه به متغیر بودن آب و هوا مشکلاتی را برای حضور هیئت های بورد تخصصی و طراح سئوال ایجاد می کرد از این رو تصمیم گرفته شد که زمان آزمون به فروردین 91 منتقل شود.
پاسخگویی به اعتراضات احتمالی داوطلبان آزمون دوره سی و هشتم از روز سه شنبه 31 خرداد ماه
ضیایی درباره پاسخگویی به اعتراضات احتمالی داوطلبان آزمون دوره سی و هشتم گفت: همکاران دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی از روز سه شنبه 31 خرداد ماه در محل وزارت بهداشت آماده پاسخگویی به اعتراض به نتیجه نهایی هستند و فرم هایی در این زمینه تهیه شده است که اگر داوطلبی نسبت به نتیجه نهایی آزمون خود اعتراض داشته باشد، می تواند آن را تکمیل کند.
   

   {{{{{{

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی خبر داد:
احتمال اعلام نتایج نهایی آزمون دستیاری از ساعت 14 امروز
پذیرش 2 هزار و 500 داوطلب در آزمون

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت از احتمال اعلام نتایج نهایی آزمون دستیاری تا ساعاتی دیگر خبر داد.
دکتر جبرائیل نسل سراجی در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به احتمال اعلام نتایج نهایی سی‌وهشتمین دوره آزمون دستیاری از ساعت 14 امروز 30 خرداد، گفت: مرکز سنجش در حال آماده سازی سایت اعلام نتایج برای مشاهده داوطلبان است، بنابراین در صورت آماده شدن سایت، نتایج زودتر از موعد مقرر اعلام خواهد شد.

وی افزود: داوطلبان باید برای مشاهده نتایج خود به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir  مراجعه کنند.
سراجی با اشاره به پذیرش 2 هزار و 500 داوطلب در این دوره از آزمون، گفت: پذیرفته‌شدگان می‌توانند از 18 تا 29 تیر ماه نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
بنابراین گزارش، پیش از این مقرر شده بود که نتایج نهایی آزمون دستیاری ساعت 22 امشب اعلام شود که بنابر اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی در صورت آماده سازی سایت، داوطلبان می‌توانند از ساعت 14 امروز نتایج را مشاهده کنند .........................  

  {{{{{{  

قائم مقام معاون آموزشی خبر داد:2500 نفر در آزمون دستیاری پذیرفته می شوند

قائم مقام معاون آموزشی از پذیرفته شدن 2500 نفر در سی و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی خبر داد.

به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر سید امیر محسن ضیایی در نشست خبری که ظهر امروز برگزار شد ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: نتایج آزمون دستیاری فردا ساعت 22 بر روی سایت سنجش (sanjeshp.ir ) قرار می گیرد و پذیرفته شدگان می توانند با وارد کردن کد رهگیری به نتایج دست پیدا کنند.
وی افزود: امسال اولین سال اجرای قانون برقراری عدالت آموزشی بود که توانستیم با دقت و صحت این آزمون را برگزار کنیم.
قائم مقام معاون آموزشی با اشاره به این که 81 درصد داوطلبین آزاد بودند، گفت: پذیرفته شدگان می توانند از تاریخ 18 تا29 تیرماه برای ثبت نام اقدام کنند و کلاس های پذیرفته شدگان از اول شهریور ماه آغاز می شود.
وی در خصوص دانشجویان پزشکی مشمول دوره های برتر و استعدادهای درخشان،‌گفت: این دسته از پذیرفته شدگان تحصیل خود را یک سال دیرتر آغاز می کنند.
دکتر ضیایی تصریح کرد: امسال 181 نفر مازاد مناطق محروم پذیرش شده اند و بر اساس قانون حدود 6 درصد سهمیه رزمندگان و جانبازان و 38 نفر نیز از استعدادهای درخشان پذیرش شدند، همچنین در سال آینده تعداد انتخاب رشته محل نیز به 5 رشته کاهش پیدا می کند.
وی درادامه در خصوص شرایط انتقال پذیرفته شدگان،‌ گفت: در آزمون دستیاری نقل و انتقالات ممنوع بوده و پذیرفته شدگان فقط در شرایط بسیار سخت و دشوار مانند کفالت و بیماری می توانند این کار را انجام دهند.
قائم مقام معاون آموزشی تأکید کرد: به پذیرفته شدگان پیشنهاد می کنیم که به دنبال نقل و انتقال نباشند و نصب آگهی هایی از این قبیل در دانشگاه ها نوعی تخلف محسوب می شود.
وی اضافه کرد: امسال تغییر ظرفیتی نداشتیم همچنین دانشجویان معترض به اعلام نتایج می‌توانند از سه‌شنبه همین هفته در ساختمان اصلی وزارت بهداشت با پر کردن فرم‌های مربوطه اعتراض خود را به پاسخنامه و دیگر موارد مجاز اعلام و پیگیری کنند.
گفتنی است: داوطلبین می توانند فردا شب با مراجعه به سایت سنجش به آدرس 

 www.sanjeshp.ir  با وارد کردن کد رهگیری خود نتایج آزمون را مشاهده کنند و با مراجعه به راهنمای سایت از زمان مراجعه به دانشگاه خود با خبر شوند

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo