X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

کنکور دستیاری سال 90 برگزار نمی شود؛ تقویم آزمونهای علوم پزشکی

یکشنبه 15 اسفند 1389 ساعت 01:58 ب.ظ

 

اوست عادل 

لعنت خداوند و رسول خدا(ص) و ائمه اطهار(ع) بر تمام مسئولان شیطانی منافق در حکومت اسلامی که با دزدی و خیانت و پایمال کردن حق مردم، آبروی دین مبین اسلام را به بازی میگیرند. عذاب ابدی فرقان در دنیا و اخرت نثارشان باد.

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد

لعنت خدا بر همه مسئول نماهایی که با باندبازی و خودخواهی و تمامیت خواهی به خون شهدا خیانت میکنند

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد

  لعنت خدا بر سوال فروشان و حامیانشان و همه کسانیکه حق سایر داوطلبان دستیاری را در خفا ضایع می کنند؛ آمین. 

  اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد


{{{{{{{{{{{{{{{{{{{  

 

  نظرسنجی علت تاخیر وزارتخانه در ارائه کارنامه اولیه ازمون دستیاری چیست؟  

.

   ««««««««««««««  

 

 محققی به مهر خبر داد:
زمان تعطیلی دانشگاههای پزشکی/ دستیاران و کارورزان در عید تعطیل نیستند  

................. 

۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰

 نسل سراجی به مهر خبر داد:
کنکور دستیاری سال 90 برگزار نمی شود؛ تقویم آزمونهای علوم پزشکی
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اعلام تقویم آزمون های وزارت بهداشت گفت: مهمترین تغییر در این تقویم، تغییر زمان برگزاری آزمون دستیاری دوره سی و نهم است که به فروردین ماه سال 91 موکول شد ............. .............

 

 

 

نسل سراجی به مهر خبر داد:
کنکور دستیاری سال 90 برگزار نمی شود؛ تقویم آزمونهای علوم پزشکی
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اعلام تقویم آزمون های وزارت بهداشت گفت: مهمترین تغییر در این تقویم، تغییر زمان برگزاری آزمون دستیاری دوره سی و نهم است که به فروردین ماه سال 91 موکول شد.
دکتر جبرائیل نسل سراجی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: 15 آزمون در حوزه علوم پزشکی در سال 90 برگزار می شود.

آزمون دستیاری پزشکی ؛ 31 فروردین ماه 91
وی افزود: مهمترین تغییر در آزمون های وزارت بهداشت، تغییر زمان برگزاری آزمون دستیاری دوره سی و نهم است. این آزمون پیش از این در دو ماه پایانی هر سال برگزار می شد اما دوره سی و نهم آن در تاریخ 31 فروردین ماه سال 91 برگزار خواهد شد.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی خاطرنشان کرد: بر اساس تقویم کنکورهای سال 90 وزارت بهداشت آزمون پذیرش دستیار تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) روز پنجشنبه 29 اردیبهشت، آزمون دکتری و پذیرش دستیار تخصصی داروسازی روز پنجشنبه 19 خرداد و آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی نیز در روزهای پنجشنبه و جمعه 2 و 3 تیرماه سال 90 برگزار می شود.

آزمون ارتقای دستیاری به همراه آزمون گواهینامه پزشکی؛ 6 مردادماه 90
وی یادآور شد: آزمون بهداشتکاران دهان و دندان نیز چهارشنبه 8 تیرماه 90 و آزمون ارتقای دوره دستیاری تخصصی پزشکی به همراه آزمون گواهینامه پزشکی روز پنجشنبه 6 مردادماه در دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور که به تربیت دستیار اشتغال دارند، برگزار می شود.

آزمون دستیاری تخصصی دندانپزشکی ؛ 6 مرداد ماه 90
نسل سراجی با اشاره به زمان برگزاری سایر آزمون های وزارت بهداشت گفت: آزمون دستیاری تخصصی دندانپزشکی و آزمون جایابی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور همزمان در روز پنجشنبه 6 مرداد ماه 90 برگزار می شود.

وی افزود: آزمون کتبی دانشنامه (بورد) تخصصی دندانپزشکی روز سه شنبه 15 شهریور و همچنین آزمون پیش کارورزی و علوم پایه پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی روز پنجشنبه 17 شهریور برگزار می شود.
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی درباره زمان برگزاری آزمون دانشنامه بالینی اظهار داشت: آزمونهای کتبی دانشنامه فوق تخصصی بالینی به همراه دانشنامه تخصصی بالینی همزمان در روز پنجشنبه 24 شهریور برگزار می شود.

آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) علوم پایه پزشکی ؛ 5 آبان 90
وی افزود: آزمون پذیرش در دوره دکتری تخصصی (Ph.D) علوم پایه پزشکی در روز پنجشنبه 5 آبان 90 برگزار و پس از آن دومین دوره آزمون جایابی دانش آموختگان دندانپزشکی در روز 10 آذر برگزار می شود.
نسل سراجی با اشاره به زمان برگزاری آزمون دستیاری در رشته های فوق تخصصی گفت: دستیاری فوق تخصصی بالینی در روز پنجشنبه 13 بهمن برگزار می شود.

برگزاری آزمون های زبان در زمان های متفاوت
وی خاطرنشان کرد: آزمون های دوره اسفندماه آزمون های پیش کارورزی و علوم پایه پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی نیز روز پنجشنبه 11 اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی درباره آزمون زبان عمومی وزارت بهداشت در سال 90 یادآور شد: این آزمون در تاریخ های متعدد برگزار خواهد شد که داوطلبان در هر زمان با ورود به سایت مرکز سنجش می توانند از زمان آن آگاهی پیدا کنند. 
  


 ۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰

 محققی به مهر خبر داد:
زمان تعطیلی دانشگاههای پزشکی/ دستیاران و کارورزان در عید تعطیل نیستند
معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی زمان آغاز تعطیلات نوروزی دانشجویان علوم پزشکی را اعلام کرد و گفت: دستیاران و کارورزان در زمان تعطیلات در اورژانس های دانشگاهی حضور دارند.
دکتر محمدعلی محققی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: تعطیلات نوروزی و زمان آغاز کلاسهای دانشگاههای علوم پزشکی با تقویم سالیانه منطبق است و دانشگاهها تا آخرین روز کاری به فعالیت خود ادامه می دهد و پس از تعطیلات نیز فعالیت خود را آغاز می کنند.
وی افزود: شرایط تعطیلات نوروزی برای دستیاران رشته های بالینی و دانشجویان پزشکی در مقطع کارورزی متفاوت است و این گروه از افراد تعطیل نبوده و بر اساس برنامه زمان بندی که از پیش اعلام می شود باید در مراکز درمانی حضور داشته باشند و کشیک دارند.
محققی اظهار داشت: گروه های بالینی در اورژانس های بیمارستانهای دانشگاهی حضور دارند و در کنار آنها نیز سایر گروه های آموزش بالینی از جمله پرستاری طبق برنامه در بیمارستانها حضور دارند.
معاون وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: تمامی برنامه های بالینی برای گروه های آموزشی در رده های فلوشیپ و دستیاری فوق تخصصی نیز اعمال می شود.
 

 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo