X
تبلیغات
رایتل

کلید نهایی سی و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی

شنبه 30 بهمن 1389 ساعت 04:18 ب.ظ

 

اوست عادل 

لعنت خداوند و رسول خدا(ص) و ائمه اطهار(ع) بر تمام مسئولان شیطانی منافق در حکومت اسلامی که با دزدی و خیانت و پایمال کردن حق مردم، آبروی دین مبین اسلام را به بازی میگیرند. عذاب ابدی فرقان در دنیا و اخرت نثارشان باد.

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد

لعنت خدا بر همه مسئول نماهایی که با باندبازی و خودخواهی و تمامیت خواهی به خون شهدا خیانت میکنند

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد

  لعنت خدا بر سوال فروشان و حامیانشان و همه کسانیکه حق سایر داوطلبان دستیاری را در خفا ضایع می کنند؛ آمین. 

  اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد


{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ 

 

   ۵۲  هفته تا امتحان    

.

   ««««««««««««««  

 

 انتشار کلید نهایی کنکور دستیاری/ اعتراضات رسیدگی شد  

کلید  نهایی سی و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی 

           کلید A     کلید B     کلید C       کلید D 

 

 انتشار کلید نهایی کنکور دستیاری/ اعتراضات رسیدگی شد (ان هم چه رسیدگییییییییی)
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت از انتشار کلید نهایی سئوالات آزمون دستیاری تخصصی پزشکی خبر داد و گفت: کلید نهایی بر روی سایت مرکز سنجش قابل رویت است.
دکتر جبرائیل نسل سراجی در گفتگو با خبرنگار مهر، افزود: کلید نهایی آزمون سی و هشتمین دوره پذیرش دستیار تخصصی پزشکی از ساعت 14 امروز 4 اسفند بر روی سایت اینترنتی
http://sanjeshp.ir در قالب چهار گروه A ، B ، C ، D منتشر شد.
وی افزود: آزمون روز 28 بهمن ماه و با رقابت بیش از 15 هزار داوطلب برگزار شده است.
نسل سراجی یادآور شد: اعتراضات داوطلبان بر اساس منابع اعلام شده مورد رسیدگی قرار گرفت و در نهایت 6 گزینه تغییر پیدا کرد.

 ................

نظرتان در مورد فرافکنی های وزارت بهداشت چیست؟ 

خودشان سوال می فروشند! خودشان رتبه و نمره می فروشند! کارنامه ها را دستکاری می کنند! 

سپس اعلام می کنند این پزشکها هستند که تقلب می کنند! ما این بار در سر جلسه انگشت نگاری کردیم تا هیچ پزشکی جرات تقلب نداشته باشد! 

تا کی باید این بی حرمتی های کثافتخانه بهداشت را تحمل کرد! 

چرا اقایان نمره و رتبه ها را سریع اعلام نمیکنند! غیر از این است که همه این فرصت بدست اوردن ها بخاطر این است که خائنین براحتی بتوانند رتبه و نمره های درخواستی را با فراغ بال جابجا کنند! این کار بسیار راحتتر از سوال فروشی است احدی هم نمی تواند اعتراض کند ! مشکلات افشای لو رفتن سوالات را  هم ندارد! همه کارها در کمال ارامش و امنیت خاطر انجام میگردد بدون باقی گذاشتن کوچکترین مدرکی.

آقایان مسئول خنگ سازمان سنجش و دانشگاه ازاد و پیام نور از مسئولین کلاهبردار وزارت بهداشت یاد بگیرید! بجای فروش سوالات ؛ نمره فروشی و رتبه فروشی کنید بابا جونه من اخه نا سلامتی عصر کامپیوتره!! 

................ 

 

من خیلی متاسفم هستم برای همکاران محترم پزشک که ناخواسته در دام شیطان و امریکا افتاده اند در هفته های اخیر نمایندگان معصوم ولی فقیه در همه ارگانها (که همگی محتاج نان شب هستند و از گرسنگی تبدیل به پوست استخوان شده اند) اعلام کردند که ولی فقیه منصوب از طرف خدا و امام زمان است و اطاعت از ان واجب است با توجه به اینکه حکم رییس جمهور از طرف ولی فقیه امضا می شود اطاعت از او هم واجب است و مخالفت با این اشخاص حکم مخالفت با خدا و محاربه را دارد نتیجه اخلاقی اینکه هر کسی با وزیر و معاونین و طراحان مخالفت کند چون این عزیزان منصوب از طرف رییس جمهور و ولی فقیه هستند پس بصورت غیر مستقیم منصوب از طرف خدا هستند و اطاعت از اینها واجب است و هرکسی مطیع نباشد در قعر جهنم قرار خواهد گرفت. همکاران فریب خورده توبه کنید و حرفی از اعتراض به سوالات و سوال فروشی و ........ نزنید که گناه نابخشودنی مرتکب می شوید و صد درصد جهنمی میشوید! ایا میخواهید در قبال قبولی در دستیاری جهنمی شوید   

 

اما یک خبر جالب 

مسئولان و  مدیریت محترم بخش آموزش  دانشگاه علامه نایینی که دیگه اینقدر دم کلفت شدن که بعد از تقدیم نمرات عالی به یکی از دانشجویان محترم عمران به دلیل اینکه ایشون خونشون از بقیه رنگی تر بود  و پس از فروش سوالات ریاضی مهندسی و معماری بازم به دانشجویانی که خونشون از همه رنگی تر بود  

این با ر تصمیم گرفتن یک کار خدا پسندانه کنند و اقدام به فروش سوالات به صورت قسطی نمودن..  

آقا حراجش کردم .............

 معاون آموزشی وزارت بهداشت:
مهلت اعلام اعتراضات داوطلبان تا دوشنبه
مورد مهمی از تخلف در آزمون گزارش نشده است 1389/12/01

معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از انتشار کلید سوالات آزمون دستیاری خبر داد.
دکتر محمد علی محققی در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران، با اشاره به انتشار کلید سوالات سی ‌و هشتمین آزمون پذیرش دستیار تخصصی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی
http://sanjeshp.ir ، گفت: داوطلبان می‌توانند اعتراضات خود را تا بعد از ظهر فردا دوشنبه از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کنند.
وی افزود: پس از رسیدگی به اعتراضات کلید نهایی سوالات بر روی سایت قرار داده می‌شود.
محققی با اشاره به اعلام نتایج اولیه آزمون دستیاری تا قبل از پایان سال، اظهارکرد: خوشبختانه تا این لحظه مورد مهمی از تخلفات گزارش نشده است.

  

 

 

 

 

 ««««««««««««««

 کلید آزمون کنکور دستیاری منتشر شد; مهلت اعتراض تا فردا
مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت کلید اولیه سئوالات آزمون دستیاری تخصصی پزشکی را منتشر کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، سی و هشتمین دوره پذیرش دستیار تخصصی پزشکی با رقابت بیش از 15هزار داوطلب 28 بهمن ماه برگزار شد.
کلید اولیه سئوالات از طریق سایت اینترنتی
http://sanjeshp.ir در قالب چهار گروه A ، B ، C ، D منتشر شده است و داوطلبان در صورت اعتراض تنها به صورت اینترنتی می توانند حداکثر تا ساعت 23 روز دوشنبه سوم اسفند ماه 89 نسبت به ارسال اعتراض به سئوالات آزمون اقدام کنند.

  

 ««««««««««««««

 

..............................  محققی با اشاره به اعلام نتایج اولیه آزمون دستیاری تا قبل از پایان سال، اظهارکرد: خوشبختانه تا این لحظه مورد مهمی از تخلفات گزارش نشده است. ..........................

کلیدها در ادامه مطلب.................... 

لطفا نمره های خود را ذکر کنید! با تشکر............. 

.  ------------------

 رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی:
ادغام دو دانشگاه علوم پزشکی تهران و شهید بهشتی شایعه ‌است (اول شایعه کن بعد اقدام کن! درسمان را خوب یاد گرفتیم)
1389/12/03 ظاهرا ریاست بر دو دانشگاه لاریجانی را سیر نکرده و همچنان میخواهد ریاست بر سه دانشگاه را بر عهده بگیرد!! 

جالبه این همه دانشگاه فنی بدرد نخور در تهران وجود دارد (از جمله دانشگاه محل تحصیل احمدی نژاد) هیچ صحبتی از ادغام و انحلال انها نمی شود ولی دانشگاهی به عظمت ایران یک شبه منحل میشود!!

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با رد شایعه ادغام دو دانشگاه علوم پزشکی تهران و شهید بهشتی ، گفت:‌ این شایعه با هدف دلسردی اساتید و همکاران هر دو دانشگاه در زمینه آموزش منتشر شده است.

دکتر محمدرضا رزاقی در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی ایسنا - منطقه علوم پزشکی تهران، با تکذیب خبر ادغام دو دانشگاه علوم پزشکی تهران و شهید بهشتی اظهار کرد: بنابر صحبت‌های وزیر بهداشت در جلسات اخیر، ما دو دانشگاه علوم پزشکی تهران و شهید بهشتی را در شهر تهران داریم از این رو شایعه ادغام دو دانشگاه علوم پزشکی تهران و شهید بهشتی ، با هدف دلسردی اساتید و همکاران هر دو دانشگاه در زمینه آموزش منتشر شده است.
وی در خصوص اقدامات علمی اخیر در دانشگاه شهید بهشتی به تزریق لقاح مصنوعی آی وی اف که توسط یک ربات با همکاری دانشگاه امیر کبیر ساخته شده است اشاره کرد و گفت: این فعالیت‌های جدید علمی از حرکت در مرزهای دانش و تولید فناوری در حوزه پزشکی حکایت دارد.
رزاقی از رونمایی دستگاه توانبخشی که به افرادی که بر اثر ضایعات نخاعی دچار فلج پاها شده‌اند کمک می کند تا روی دو پا راه رفته و بایستند، خبر داد و گفت: این دستگاه از جمله دستاوردهای اخیر دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است که به زودی در سطح کاربردی یعنی بیمارستان‌ها اجرا می شود.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo