X
تبلیغات
رایتل

کلید اولیه سئوالات کنکور دستیاری عصر فردا 30 بهمن منتشر می شود

جمعه 29 بهمن 1389 ساعت 12:51 ب.ظ

اوست عادل 

لعنت خداوند و رسول خدا(ص) و ائمه اطهار(ع) بر تمام مسئولان شیطانی منافق در حکومت اسلامی که با دزدی و خیانت و پایمال کردن حق مردم، آبروی دین مبین اسلام را به بازی میگیرند. عذاب ابدی فرقان در دنیا و اخرت نثارشان باد.

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد

لعنت خدا بر همه مسئول نماهایی که با باندبازی و خودخواهی و تمامیت خواهی به خون شهدا خیانت میکنند

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد

  لعنت خدا بر سوال فروشان و حامیانشان و همه کسانیکه حق سایر داوطلبان دستیاری را در خفا ضایع می کنند؛ آمین. 

  اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد


{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ 

 

   ۵۲  هفته تا امتحان    

.

   ««««««««««««««  

 

کلید اولیه سئوالات کنکور دستیاری فردا منتشر می شود
دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت با اشاره به برگزاری آزمون دستیاری تخصصی پزشکی در 28 بهمن ماه گفت: کلید اولیه سئوالات کنکور دستیاری  ......................................
 

 

  ««««««««««««««  

 

برگزاری آزمون دستیاری در صحت کامل; جزئیات اعلام نتایج و ظرفیت پذیرش
معاون آموزشی وزارت بهداشت از پذیرش 16 درصد داوطلبان دستیاری خبر داد و گفت: گزارش های حوزه های امتحانی نشان می دهد که آزمون دستیاری در صحت کامل برگزار شده است  ........................

 

  «««««««««««««« 

 

 رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی:
آزمون دستیاری بدون مشکل و تخلف در امنیت کامل برگزار شد
کلید سوالات آزمون فردا منتشر می‌شود‌ 1389/11/29    

.............................................
 

 

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی:
آزمون دستیاری بدون مشکل و تخلف در امنیت کامل برگزار شد
کلید سوالات آزمون فردا منتشر می‌شود‌ 1389/11/29
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت با تاکید بر برگزاری آزمون دستیاری در امنیت کامل، گفت: تا کنون هیچ گونه گزارشی مبنی بر تخلف در آزمون دستیاری اعلام نشده است.
دکتر جبرائیل نسل سراجی در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران ، با بیان اینکه حدود یک‌هزار داوطلب کارت ورود به جلسه آزمون را نگرفته‌اند، اظهارکرد: خوشبختانه آزمون امسال به دور از حاشیه برگزار شد.
وی با اشاره به انتشار کلید سوالات آزمون دستیاری از عصر فردا 30 بهمن ماه از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی
http://sanjeshp.ir ، تصریح کرد: داوطلبان می‌توانند اعتراضات خود را به صورت اینترنتی از زمان انتشار کلید سوالات تا دوم اسفند ماه اعلام کنند.
سراجی در خصوص اعلام نتایج اولیه آزمون دستیاری، خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم نتایج اولیه قبل از پایان سال اعلام شود.

..............
 

برگزاری آزمون دستیاری در صحت کامل; جزئیات اعلام نتایج و ظرفیت پذیرش
معاون آموزشی وزارت بهداشت از پذیرش 16 درصد داوطلبان دستیاری خبر داد و گفت: گزارش های حوزه های امتحانی نشان می دهد که آزمون دستیاری در صحت کامل برگزار شده است.
دکتر محمدعلی محققی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: حدود 16 درصد داوطلبان شرکت کننده در آزمون دستیاری پذیرفته می شوند که نسبت به سال گذشته این درصد افزایش داشته است تعداد داوطلبان نیز نسبت به سال گذشته 900 نفر کاهش داشت.
وی افزود: با پیش بینی ها و دقت مضاعفی که در برگزاری آزمون دستیاری در سال جاری بکار گرفته شد، آزمون در صحت کامل برگزار شد تسهیلاتی نیز در حوزه ها برای داوطلبان در نظر گرفته شده بود و همزمان با کاهش تعداد حوزه ها، مراقبت ها نیز افزایش پیدا کرد.
معاون وزیر بهداشت یادآور شد: کیفیت آزمون دستیاری دوره سی و هشتم با شیوه های متعدد افزایش یافته است که از ویژگی های آن می توان به ارتقای کیفی در طراحی سئوالات، استفاده از طیف وسیع تری از اساتید به ویژه اساتید در شهرستانها و استفاده از بانک سئوالات اشاره کرد.
محققی اظهار داشت: جنبه های حفاظتی آزمون، قرنطینه کامل و انتقال دفترچه های سئوالات با شیوه های کاملاً حفاظت شده و همکاری نیروی انتظامی در این زمینه از دیگر ویژگی های ارتقای کیفیت آزمون در این دوره بود.
معاون وزیر بهداشت درباره زمان اعلام نتایج آزمون دستیاری پزشکی گفت: ما ترجیح می دهیم که با بررسی های متقن و کامل نتایج اعلام شود اما پیش بینی اولیه این است که کارنامه و نتیجه اولیه تا پایان سال اعلام شود و در غیر این صورت در نتایج در فروردین ماه سال 90 اعلام می شود.
وی خاطرنشان کرد: داوطلبان همچون سالهای گذشته امکان انتخاب 100 رشته محل را در صورت پذیرفته شدن در مرحله اول دارند.

  

   ««««««««««««««   


کلید اولیه سئوالات کنکور دستیاری فردا منتشر می شود
دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت با اشاره به برگزاری آزمون دستیاری تخصصی پزشکی در 28 بهمن ماه گفت: کلید اولیه سئوالات کنکور دستیاری شنبه منتشر می شود.
دکتر سیدامیرمحسن ضیایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: سی و هشتمین دوره پذیرش دستیار تخصصی پزشکی با رقابت بیش از 15هزار داوطلب بدون مشکل برگزار شد.
وی افزود: برای این دوره از آزمون 18 حوزه امتحانی تعیین شده بود و سئوالات با چینش متفاوت در اختیار داوطلبان قرار گرفت.
ضیایی خاطرنشان کرد: کلید اولیه سئوالات صبح روز شنبه 30 بهمن ماه از طریق سایت اینترنتی 
 
http://sanjeshp.ir منتشر می شود و داوطلبان در صورت اعتراض تنها به صورت اینترنتی می توانند حداکثر تا ساعت 23 روز دوشنبه سوم اسفند ماه 89 نسبت به ارسال اعتراض به سئوالات آزمون اقدام کنند. 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo