X
تبلیغات
رایتل

۳۳ روز

جمعه 24 دی 1389 ساعت 02:21 ب.ظ

اوست عادل  

لعنت خداوند و رسول خدا(ص) و ائمه اطهار(ع) بر تمام مسئولان شیطانی منافق در حکومت اسلامی که با دزدی و خیانت و پایمال کردن حق مردم، آبروی دین مبین اسلام را به بازی میگیرند. عذاب ابدی فرقان در دنیا و اخرت نثارشان باد.

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد 

لعنت خدا بر همه مسئول نماهایی که با باندبازی و خودخواهی و تمامیت خواهی به خون شهدا خیانت میکنند 

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد 

  لعنت خدا بر سوال فروشان و حامیانشان و همه کسانیکه حق سایر داوطلبان دستیاری را در خفا ضایع می کنند؛ آمین. 

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد


{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{

 

 ۳۳ روز

 باور نمی کنید!

 ««««««««««««««  

 

۱۰ درصد دانشجویان برتر مشمول آیین‌نامه استعداد درخشان شدند
عضو شورای عالی استعدادهای درخشان وزارت بهداشت از تغییر و بازنگری آیین نامه استعدادهای درخشان در گروه علوم پزشکی خبر داد و گفت: با تاکید ویژه وزیر بهداشت درصد بیشتری از دانشجویان علوم پزشکی مشمول استفاده از تسهیلات آیین نامه می شوند. 
(چون خیلی از اقازاده ها نمیتوانستند از این سهمیه استفاده کنند... دلم خواست 1% را 10% کردم اصلا 100% میکنم به شما چه ! من وزیرم! همه کاره ام خوشم می اد!) ............. ....... 

««««««««««««««   

  وزارت بهداشت اعلام کرد:
افزایش ظرفیت پذیرش دستیار فوق تخصصی/ برگزاری آزمون در 14 بهمن
............. 

بر اساس تصمیم شورای آموزش پزشکی و تخصصی و به منظور تکمیل کادر هیئت علمی فوق تخصصی دانشگاههای علوم پزشکی کشور 50 درصد از ظرفیت هر رشته - محل به اعضای هیئت علمی رسمی و پیمانی دانشگاههای علوم پزشکی کشور اختصاص خواهد داشت و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی مشمول این تسهیلات نمی شوند.......... (خوشم می اد ! اصلا ۱۰۰٪ مال استخدامی هاست ۵۰٪ گفتم تا بقیه هم ثبت نام کنند دلشون خوش باشه! اخه فضولها به شما چه مربوطه ما چند درصدش  را به کله گنده های پارتی دار استخدامی بیسواد هدیه میکنیم...)

 

««««««««««««««    

قائم مقام معاون آموزشی وزارت بهداشت:
ادغام آموزش پزشکی با وزارت علوم عقب گرد از اصول علمی دنیاست
(مهمتر از همه اینکه من  شغل وزارتی را از دست میدهم  و وزارت بهداری کوچک و بدرد نخور خواهد شد ..... مامان من نمیخوام پستم را از دست بدهم ... من نمیخوام دانشگاهها از بهداری جدا بشنمن نمیخوام معاون بهداری بشم مگه زوره...) ................   

.

    ««««««««««««««      

 . 

آزمون دستیاری 28 بهمن برگزار می‌شود
دبیرشورای آموزش پزشکی: شمار حوزه‌های آزمون برای افزایش امنیت کاهش یافته است

...............................................  

 

    ««««««««««««««      

 

 آزمون دستیار فوق تخصصی14 بهمن برگزار می‌شود
دبیر شورای آموزش پزشکی:
پذیرش300 داوطلب در آزمون
تخصیص50 درصد ظرفیت پذیرش هر رشته به اعضای هیات علمی
دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت با اشاره به برگزاری بیست و .........

 

    ««««««««««««««      

   

جزئیاتی تازه از آزمون دستیاری  

 *(بهترین راه حل پیشنهادی برای جلوگیر ی از بروز تقلب و فروش سوالات: وزارت بهداشت از هم اکنون تا اخر امتحان بدست خود و همه کارمندان مربوطه دستبند زده و خود را در اختیار  نبروهای انتظامی قر ار دهد)* 

چینش متفاوت سئوالات کنکور دستیاری 89 / توزیع کارت در 26 و 27 بهمن
دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت با اشاره به برگزاری آزمون دستیاری تخصصی در 28 بهمن ماه 89، از تغییرات در دفترچه سئوالات ..............................

 

............ آزمون خبر داد و گفت: سئوالات آزمون برای همه گروه ها یکسان اما با چینش متفاوت ارائه می شود. (مگه تابحال چطور بود)دکتر سیدامیرمحسن ضیایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: در سی و هشتمین دوره پذیرش دستیار تخصصی پزشکی بیش از 15 هزار نفر ثبت نام کرده اند که از این تعداد بیش از 8 هزار نفر زن و بیش از 6 هزار نفر مرد هستند.
وی افزود: برای این دوره از آزمون 18 حوزه امتحانی تعیین شده که نسبت به دوره گذشته کاهش داشته است و دلیل آن نیز افزایش امنیت آزمون است.
ضیایی یادآور شد: سئوالات برای همه گروه های آموزشی یکسان است اما چینش سئوالات متفاوت است.
وی با اشاره به تامین امنیت برای آزمون دستیاری پزشکی گفت: از روشهای متعددی برای حفظ امنیت آزمون استفاده می شود.
دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: کارت ورود به جلسه نیز به صورت اینترنتی در روزهای 26 و 27 بهمن ماه توزیع می شود.

ابلاغ دستورالعمل تعیین میزان تعهد خدمت طرح دستیاران با سهمیه آزاد از سوی وزیر بهداشت

بر اساس ابلاغیه دکتر مرضیه وحید دستجردی، کلیه افرادی که بدون استفاده از هیچ سهمیه ای وارد دوره تحصیل در مقطع تخصص (دستیاری) می شوند، متعهدند حسب محل انجام خدمت به میزان نصف تا دو برابر مدت تحصیل خدمت کنند.
وزیر بهداشت در این ابلاغیه تاکید کرده است: در این راستا و به منظور تضمین اجرای تعهد مزبور، کلیه پذیرفته شدگان مکلف هستند قبل از ثبت نام، تضمین معتبر رسمی بسپارند. بر اساس این ابلاغ تعیین محل خدمت و میزان تعهد (از نصف تا دو برابر مدت تحصیل)، مطابق ضوابطی است که از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام می شود و متناسب با محل طرح است.
همچنین در این ابلاغ درباره میزان تعهدات سایر افراد که با سهمیه های مختلف در این آزمون پذیرفته می شوند، آمده است: سایر افرادی که از طرق مختلف و با استفاده از سهمیه خاص و سایر موارد وارد دوره تخصص می شوند به لحاظ میزان تعهد، تابع ضوابط و مقررات قبلی بوده و خدمت طرح خود را بر آن اساس انجام خواهند داد.
وزیر بهداشت تاکید کرده است: اخذ هر نوع تعهد مغایر با موارد فوق ممنوع بوده و دانشگاه های علوم پزشکی و مراکز تابعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مکلف به حسن اجرای این دستورالعمل هستند. این دستورالعمل از سوی معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به کلیه دانشگاه های علوم پزشکی کشور ابلاغ شده است.

آخرین وضعیت فعالیت موسسات کنکور دستیاری

همچنین دکترمحمدعلی محققی-معاون آموزشی وزارت بهداشت از تدوین چارچوب جدیدی برای فعالیت موسسات آموزشی برای آزمون دستیاری خبر داد و گفت: کارنامه فعالیت مراکز غیر قانونی به مراجع قانونی احاله شده و به زودی نتایج رسیدگی به آنها اعلام می­شود.
وی با اشاره به حساس بودن بحث آموزش پزشکی، ‌اظهار داشت: به جز مراجع ذیصلاح هیچ موسسه ای بنا بر قانون، حق آموزش پزشکی ندارد. البته متأسفانه به رغم اقدامات قانونی انجام شده و پیگیری وزارت بهداشت از مراجع قانونی هنوز برخی از مؤسسات غیرمجاز در این زمینه فعالیت دارند که به داوطلبان آزمون­ها توصیه می­کنیم به این مراکز مراجعه نکنند.

اعلام سهمیه‌های کنکور دستیاری 89
سهمیه های آزمون دستیاری برای دوره پذیرش در سال 89 از سوی دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی برای داوطلبان این دوره از آزمون اعلام شد. بر اساس این سهمیه 20 درصد از کل ظرفیت پذیرش هر رشته - محل به افراد واجد شرایط رزمندگان که 80 درصد حدنصاب قبولی در رشته - محل انتخابی را کسب کرده باشند، تعلق می گیرد.
حداکثر 10 درصد ظرفیت به صورت مازاد در رشته های مورد تقاضای معاونت درمان وزارت بهداشت به منظور پوشش مناطق محروم و نیازمند به افراد متقاضی اختصاص خواهد یافت و این گروه از پذیرفته شدگان ملزم به سپردن تعهد محضری خاص به مدت 3 برابر مدت آموزش در مناطق محروم و نیازمند بنابر نظر معاونت درمان خواهند بود.
در پذیرش به صورت آزاد، رقابت شرکت کنندگان با توجه به مقررات مربوطه صورت می گیرد و کلیه داوطلبان مرد و زن که از سهمیه های جانبازان، ایثارگران، رزمندگان و سهمیه مازاد مناطق محروم و سهمیه مازاد استعدادهای درخشان استفاده می کنند ابتدا به صورت آزاد پذیرش می شوند.
همچنین سهمیه ای به صورت مازاد بر اساس آیین نامه اجرایی تسهیل ادامه تحصیل استعدادهای درخشان، نخبگان و استعدادهای برتر در نظر گرفته شده است که داوطلبان مایل به استفاده از این سهمیه باید موفق به کسب حداقل 40 امتیاز بر اساس مندرجات آیین نامه شوند در صورت کسب 90 درصد حد نصاب رشته - محل انتخابی مشمول قوانین پذیرش به صورت مازاد هستند.
پذیرش کادر ثابت (رسمی) نیروهای مسلح با استفاده از بورسیه نهاد محل استخدام با شرایط اعلام شده به صورت مازاد بر ظرفیت در قالب باقیمانده ظرفیت دو و نیم (2.5) درصد، پذیرش دستیاران انتقالی از خارج از کشور در هر دانشگاه با تایید کمیسیون برنامه ریزی برنامه های دستیاری انجام می پذیرد.
 

آزمون دستیار فوق تخصصی14 بهمن برگزار می‌شود
دبیر شورای آموزش پزشکی:
پذیرش300 داوطلب در آزمون
تخصیص50 درصد ظرفیت پذیرش هر رشته به اعضای هیات علمی
دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت با اشاره به برگزاری بیست و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی در 14 بهمن ماه، گفت: حدود 300 داوطلب در این دوره از آزمون پذیرفته می‌شوند.

دکتر سید امیر محسن ضیایی در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به برگزاری آزمون کتبی فوق تخصصی 14 بهمن ماه با رقابت حدود 500 داوطلب در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، اظهارکرد: آزمون شفاهی طی روزهای 15 و 16 بهمن ماه برگزار می‌شود.
وی با تاکید بر اینکه در این دوره از آزمون50 درصد ظرفیت هر رشته به اعضای هیات علمی رسمی و پیمانی دانشگاه‌های علوم پزشکی اختصاص دارد، خاطرنشان کرد: اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی مشمول استفاده از مزایای فوق شناخته نمی‌شوند و به صورت آزاد مورد پذیرش قرار می‌گیرند.
ضیایی با بیان اینکه در صورت تکمیل نشدن ظرفیت اعضای هیات علمی، از بین داوطلبان آزاد پذیرش انجام می‌شود، تصریح کرد: در شرایط یکسان اولویت پذیرش با اعضای هیات علمی است، همچنین در بین داوطلبان هیات علمی در شرایط مساوی، اولویت با اعضای هیات علمی تمام وقت جغرافیایی است.
وی افزود: اعضای هیات علمی پذیرفته شده در آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی بر اساس سهمیه 50 درصد اعضای هیات علمی ملزم به سپردن تعهد محضری خدمت خاص به میزان سه برابر مدت تحصیل به دانشگاه محل استخدام، تا 30 مهر ماه 1390 خواهند بود.
ضیایی با تاکید بر اینکه روند اجرایی این آزمون همانند دوره گذشته است و تغییری نکرده است، خاطرنشان کرد: در آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی، داوطلبین آزادی که نمره کل مکتسبه آنها با یکدیگر برابر بوده، فردی که نمره کتبی آزمون وی بالاتر باشد، در اولویت است و در صورت مساوی بودن نمره کتبی آزمون مربوطه، نمره کل آزمون دانشنامه تخصصی، ملاک پذیرش قرار خواهد گرفت.
دبیر شورای آموزش پزشکی وزارت بهداشت در خاتمه گفت: در صورت اعلام انصراف پذیرفته شدگان آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی، ‌فرد به مدت یکسال از شرکت در آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی محروم می‌شود. 
 

آزمون دستیاری 28 بهمن برگزار می‌شود
دبیرشورای آموزش پزشکی: شمار حوزه‌های آزمون برای افزایش امنیت کاهش یافته است

دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت با اشاره به برگزاری سی و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی با رقابت 15 هزار و 250 داوطلب در 28 بهمن ماه در25 رشته تخصصی و در 18 حوزه در سطح کشور، گفت: روند اجرایی آزمون نسبت به سال گذشته تغییر نکرده است.
دکتر سید امیر محسن ضیایی در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با تاکید بر اینکه کلیه تدابیر امنیتی برای برگزاری آزمون در صحت و سلامت اندیشیده شده است، اظهار کرد: داوطلبان باید با آسودگی خاطر در فرصت باقی مانده به مطالعه بپردازند تا با آمادگی کامل بر سر جلسه آزمون حاضر شوند.
وی با اشاره به تقلیل حوزه‌های امتحانی از 33 حوزه در سال گذشته به 18 حوزه در سال جاری، گفت: کاهش تعداد حوزه‌ها یکی از تغییرات اجرایی آزمون این دوره است و برای تمرکز بیشتر به امنیت حوزه‌ها تعداد حوزه‌ها در این دوره از آزمون کاهش یافته است، همچنین در نظر داریم در صورت امکان حوزه‌های تهران را به یک حوزه کاهش دهیم.
وی از عدم افزایش ظرفیت پذیرش آزمون در این دوره خبر داد و افزود: در این دوره از آزمون نه تنها افزایش ظرفیت نخواهیم داشت بلکه در بعضی از رشته‌ها نیز امکان کاهش ظرفیت وجود دارد.
دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت در خصوص چگونگی طراحی سوالات آزمون دستیاری، خاطرنشان کرد: در این دوره آزمون از مکانیسم بانک سوال استفاده می‌شود تا از این طریق میزان خطاها به حداقل کاهش یابد، البته مشروط بر اینکه از آن سوال در دوره‌های قبل استفاده نشده باشد.
ضیایی در خصوص نحوه برخورد با مظنونین در صورت ثبت‌نام در آزمون این دوره، گفت: تا کنون موردی در این رابطه به ما گزارش نشده است تا به دلیل تخلف روند ثبت‌نام برای آنان متوقف شود. (البته وزارت بهداشت بخوبی میداند که نباید به مقام شامخ سوال خران توهین شود چون ممکن است این مشتریان خوب را از دست بدهد به همین خاطر منتظر است تا از غیب به ایشان در مورد سوال خران گزارش رسد و حراست نا محترم وزارتخانه که مبالغ هنگفتی از بیت المال دریافت میکند لنگ به هوا و تسبیح تزویروریا بدست همچنان منتظر است ..... )

 ««««««««««««««    

  وزارت بهداشت اعلام کرد:
افزایش ظرفیت پذیرش دستیار فوق تخصصی/ برگزاری آزمون در 14 بهمن
آزمون کتبی بیست و هشتمین دوره پذیرش دستیار فوق تخصصی روز پنجشنبه 14 بهمن ماه سال 89 برگزار می شود و بر اساس اعلام دبیرخانه شورای آموزش پزشکی ظرفیت پذیرش دستیار در 24 رشته فوق تخصصی پزشکی افزایش یافته است.
به گزارش خبرنگار مهر، آزمون کتبی بیست وهشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی روز پنجشنبه 14 بهمن ماه سال 89 در محل دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی برگزار می شود. آزمون شفاهی نیز در روزهای 15 و 16 بهمن ماه بر اساس جدول زمانبندی اعلام شده، برگزار می شود. کارت ورود به جلسه در روزهای 12 و 13 بهمن از ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر در محل برگزاری آزمون توزیع می شود.
پیش از این ظرفیت پذیرش 314 نفر در این دوره اعلام شده بود که با توجه به افزایش ظرفیت صورت گرفته، در حال حاضر 331 نفر پذیرش می شوند رشته های طب نوزادی و پیرامون تولد، آلرژی و ایمونولوژی بالینی، جراحی پلاستیک و ترمیمی و سوختگی در صورت تصویب شورای گسترش به مجموعه مورد پذیرش اضافه می شوند.
دستیاران فوق تخصصی در دانشگاههای علوم پزشکی تهران، شهید بهشتی، شیراز، اصفهان، مشهد، تبریز، اهواز، کرمانشاه، بابل، کرمان، بقیة الله، گیلان و مازندران پذیرفته می شوند و پذیرش بر اساس دو سوم نمره آزمون کتبی و یک سوم آزمون شفاهی که به صورت آسکی است، صورت می گیرد.
بر اساس تصمیم شورای آموزش پزشکی و تخصصی و به منظور تکمیل کادر هیئت علمی فوق تخصصی دانشگاههای علوم پزشکی کشور 50 درصد از ظرفیت هر رشته - محل به اعضای هیئت علمی رسمی و پیمانی دانشگاههای علوم پزشکی کشور اختصاص خواهد داشت و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی مشمول این تسهیلات نمی شوند. 

««««««««««««««   

۱۰ درصد دانشجویان برتر مشمول آیین‌نامه استعداد درخشان شدند
عضو شورای عالی استعدادهای درخشان وزارت بهداشت از تغییر و بازنگری آیین نامه استعدادهای درخشان در گروه علوم پزشکی خبر داد و گفت: با تاکید ویژه وزیر بهداشت درصد بیشتری از دانشجویان علوم پزشکی مشمول استفاده از تسهیلات آیین نامه می شوند.
دکتر سیدحمید جمال الدینی در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام این خبر افزود: بازنگری های این آیین نامه با هدف اینکه تعداد بیشتری از دانشجویان بتوانند از تسهیلات ادامه تحصیل استفاده کنند، انجام شده است.
وی افزود: مهمترین تغییری که در این آیین نامه اعمال شد، تغییر میزان درصد برای دانشجویان برتر هر مقطع تحصیلی بود. بنابر بازنگری صورت گرفته تسهیلاتی که مربوط به یک درصد برتر دانشجویان در هر مقطع تحصیلی بود از این پس به 10 درصد ارتقا یافت(چون خیلی از اقازاده ها نمیتوانستند از این سهمیه استفاده کنند... دلم خواست 1% را 10% کردم اصلا 100% میکنم به شما چه ! من وزیرم! همه کاره ام خوشم می اد!) و درصد دانشجویان برتر هر مقطع تحصیلی به 10 درصد افزایش یافت.
جمال الدینی خاطرنشان کرد: وزیر بهداشت دستور داد که نگاه کلی در آیین نامه باید انبساطی باید و ضمن افزایش تسهیلات به سمت فراهم شدن امکان ارتقای افراد، گروه های بیشتری نیز مشمول آیین نامه شوند.
وی از تصمیم ویژه برای دو رشته داروسازی و دندانپزشکی خبر داد و گفت: دبیرخانه های آموزش دندانپزشکی و داروسازی نیز موظف شده اند که آیین نامه ای مطابق چارچوب آیین نامه شورای آموزش پزشکی و تخصصی که برای دستیاری پزشکی تهیه کرده است برای رشته های مربوط به خود تدوین کنند تا از سال جاری فرصت ادامه تحصیل گروه استعداددرخشان رشته های دندانپزشکی و داروسازی تامین شود.
نماینده نخبگان در شورای عالی استعدادهای درخشان وزارت بهداشت اظهار داشت: این دبیرخانه ها موظف هستند که آیین نامه را برای هر دو شیوه پذیرش با آزمون و بدون آزمون تدوین کنند.
وی تعیین مرجع معرفی دانشجویان استعداد درخشان برای آزمون ها و سایر موارد استفاده از تسهیلات را از دیگر نکات مهم بازنگری آیین نامه تسهیلات آموزشی، پژوهشی و رفاهی استعدادهای درخشان برشمرد و گفت: از این پس تنها مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت مرجع معرفی دانشجویان است.
جمال الدینی افزود: مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت مرجع معرفی دانشجویان به دانشگاهها است و از سوی دیگر این موضوع جزء سوابق آموزشی فرد در نظر گرفته می شود.
عضو شورای عالی استعدادهای درخشان وزارت بهداشت از تغییر عمده جهت تسهیلات ادامه تحصیل برای دانشجویان نمونه خبر داد و گفت: بر اساس تغییرات آیین نامه، دانشجویان نمونه کشوری می توانند از تسهیلات ارتقای تحصیلی بدون آزمون استفاده کنند و دانشجویان کاردانی به کارشناسی و دانشجویان کارشناسی به کارشناسی ارشد بدون آزمون می توانند ارتقای تحصیلی پیدا کنند.

  ««««««««««««««   

 آموزش پزشکی نباید جدا از فیلد درمانی باشد
قائم مقام معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به پیامدهای ادغام وزارت علوم با آموزش پزشکی، گفت: ادغام آموزش پزشکی با وزارت علوم عقب گرد از اصول علمی دنیاست.
دکتر سید امیر محسن ضیایی در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه علم آموزش پزشکی به نقطه‌ای رسیده که باید پاسخگو باشد، اظهارکرد: در این شرایط آموزش پزشکی نباید جدا از فیلد درمانی باشد.
وی با تاکید بر اینکه نمی‌توانیم در این رابطه عقب گرد کنیم، خاطرنشان کرد: ما نمی‌گوییم آموزش پزشکی فعلی خالی از مشکل است، اما هر کاری نیاز به پایش و نظارت دارد.
قائم مقام معاون آموزشی وزارت بهداشت با بیان اینکه باید این فرایند بازنگری شود و در این خصوص مسیر درست را انتخاب کرد، تصریح کرد: آموزش پزشکی ما در منطقه سرآمد است و یکی از نقاط قوت آموزش پزشکی و پژوهش است.
وی با تاکید بر اینکه در تربیت نیروی انسانی در مسائل کمی و کیفی توفیقات خوبی داشته‌ایم، اظهارکرد: بیش از یک سوم تولیدات علمی کشور در حوزه علوم پزشکی است.
ضیایی با بیان اینکه آموزش و پژوهش دو رکن اصلی در توسعه زیرساخت‌های کشور است، تصریح کرد: با ادغام آموزش پزشکی با وزارت بهداشت این دو رکن در خدمت سلامت کشور قرار گرفت و تا کنون آثار بسیار مفیدی از خود به جای گذاشته است و حتی دیگر کشورها نیز به این نتیجه رسیده‌اند.
 

    ««««««««««««««      

    ««««««««««««««      

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo