X
تبلیغات
رایتل

متخلفان آزمون دستیاری از 3 تا 5 سال از شرکت در آزمون محروم هستند

جمعه 3 دی 1389 ساعت 01:03 ب.ظ

اوست عادل 

لعنت خداوند و رسول خدا(ص) و ائمه اطهار(ع) بر تمام مسئولان شیطانی منافق در حکومت اسلامی که با دزدی و خیانت و پایمال کردن حق مردم، آبروی دین مبین اسلام را به بازی میگیرند. عذاب ابدی فرقان در دنیا و اخرت نثارشان باد.

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد 

لعنت خدا بر همه مسئول نماهایی که با باندبازی و خودخواهی و تمامیت خواهی به خون شهدا خیانت میکنند 

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد 

  لعنت خدا بر سوال فروشان و حامیانشان و همه کسانیکه حق سایر داوطلبان دستیاری را در خفا ضایع می کنند؛ آمین. 

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد

 

با آرزوی جدایی آموزش پزشکی از وزارت بهداشت{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{

۵۵ روز   

........... 

 متخلفان آزمون دستیاری از 3 تا 5 سال از شرکت در آزمون محروم هستند

وزیر بهداشت درباره وضعیت ثبت‌نام مظنونین تخلف در آزمون دستیاری 88 در دوره سی و هشتم آزمون دستیاری خاطرنشان کرد: کلیه مواردی که از طریق هیئت های رسیدگی به تخلف بدوی و تجدیدنظر به عنوان متخلف شناخته شده اند از سه تا پنج سال نمی توانند در آزمون دستیاری ثبت‌نام کنند که از این 17 مورد، حکم سه نفر قطعی شده است. (از صدها نفر خریدار سوال فقط ۳ نفر پارتی دار  نبودند که محکوم شدند ! به این میگن اسلام ایرانی)

وی درباره وضعیت کسانی که به آنها مظنون هستند یادآور شد: وضعیت مظنونین(یعنی پارتی دارها) تحت نظر است چرا که یا باید تخلف اثبات شود و یا ظنی به آنها نباشد. 

............... 

مدیرگروه روانپزشکی دانشگاه علوم‌پزشکی جندی شاپور:
برخی دانشجویان برای شب‌بیداری ریتالین مصرف می‌کنند
سوء‌مصرف ریتالین عوارض جسمی وروحی به‌همراه دارد(۱۰۰۰ دفعه گفتم این کوفت و زهرمار ی ها را نخور ید ولی کیه که گوش کنه!)  

مدیرگروه روانپزشکی دانشگاه علوم‌پزشکی جندی‌شاپور اهواز گفت: کم‌اشتهایی، سردرد، بی‌خوابی، توهم و هذیان ازجمله عوارض مصرف خودسرانه "ریتالین" است.  

۹۹۹«««««««««««««« ۹۹۹  

ثبت‌نام آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت آغاز شد
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی:
آزمون زبان MHLE اول بهمن برگزار می‌شود

 «««««««««««««« 

 با اعلام استفاده از مکانیسم بانک سوال در آزمون دستیاری
معاون وزیر بهداشت:
سهمیه زنان در آزمون دستیاری حذف شد
تحول در آزمون دستیاری امسال اجرایی نمی‌شود
معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اقدامات امنیتی برگزاری آزمون دستیاری، گفت: در این دوره آزمون از مکانیسم بانک سوال استفاده می‌شود تا............... 

...............................

 
 ...............   

 با اعلام استفاده از مکانیسم بانک سوال در آزمون دستیاری
معاون وزیر بهداشت:
سهمیه زنان در آزمون دستیاری حذف شد
تحول در آزمون دستیاری امسال اجرایی نمی‌شود
معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اقدامات امنیتی برگزاری آزمون دستیاری، گفت: در این دوره آزمون از مکانیسم بانک سوال استفاده می‌شود تا از این طریق میزان خطاها به حداقل کاهش یابد.

دکتر محمد علی محققی در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران، با اشاره به تدابیر اندیشیده شده برای برگزاری آزمون دستیاری، گفت: هر چند آزمون دستیاری سال گذشته دچار چالش‌های شدیدی شد؛ اما تا کنون وزارت بهداشت آزمون‌های متعددی برگزار کرده است که هر کدام حساسیت خود داشته است و این آزمون‌ها بدون هیچ حاشیه‌ای برگزار شده است.
وی با تاکید بر اینکه فضای آزمون جدید دستیاری در خصوص سهمیه متفاوت از سال گذشته است، اظهار کرد: در این دوره آزمون، برخی از سهمیه‌ها چون سهمیه زنان حذف و سهمیه مازاد بر مناطق محروم10 درصد شده است.
وی با تاکید بر اینکه محدود کردن سهمیه‌ها امکان رقابت آزاد را بیشتر فراهم می‌کند، در خصوص میزان ظرفیت این دوره آزمون، تصریح کرد: ظرفیت‌ها بر اساس نیازسنجی انجام می‌شود که از این طریق ظرفیت برخی از رشته‌ها محدود، بعضی از رشته‌ها ثابت و بعضی از رشته‌ها بر اساس نیاز افزایش ظرفیت دارند.
معاون آموزشی وزیر بهداشت با بیان اینکه تلاش می‌شود از انتقادها و اعتراضات آزمون گذشته برای ارتقاء کیفیت آزمون استفاده شود، اظهارکرد: همچنین در این دوره آزمون از مکانیسم بانک سوال نیز استفاده می‌شود، چرا که وقتی منابع برگزاری آزمون متنوع باشد نه تنها موجب افزایش کیفیت می‌شود؛ بلکه میزان خطاها هم به حداقل ممکن کاهش می‌یابد.
محققی در خصوص تمهیدات امنیتی آزمون‌های مختلف وزارت بهداشت، گفت: تقریبا بعد از آزمون دستیاری کلیه آزمون‌ها در قرنطینه کامل برگزار شده است، بنابراین آنچه که منطقی است باید رعایت شود. وی با اشاره به ایجاد تحول در آزمون دستیاری، خاطرنشان کرد: اصلی ترین موضوع در آزمون دستیاری بحث تحول در آزمون است، چرا که نباید یک آزمون تستی چند گزینه‌ای تمام سرنوشت داوطلب را تعیین کند و در این راستا باید از تجربیات معتبر سراسر دنیا استفاده ‌و مورد توجه قرار گیرد.
محققی با بیان اینکه بحث تحول در آزمون دستیاری در شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت مورد توجه قرار گرفته است، تصریح کرد: به دلیل حساسیت موضوع این طرح در سال جاری اجرا نمی‌شود و با یک سال تاخیر اجرایی خواهد شد و بر اساس آن در دوره‌های بعدی درصدی از معدل کل داوطلب، نمره پیش کارورزی و علوم پایه در نتایج نهایی موثر است.
معاون آموزشی وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه با تنوع بخشی احتمال خطای آزمون کاهش می‌یابد، اظهار کرد: تلاشهای وزارت بهداشت برای برگزاری آزمون در نهایت امنیت کاملا منطقی است.

 «««««««««««««« 

ثبت‌نام آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت آغاز شد
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی:
آزمون زبان MHLE اول بهمن برگزار می‌شود

ثبت‌نام هشتمین دوره آزمون زبان انگلیسی عمومی MHLE وزارت بهداشت از امروز آغاز شد.
دکتر جبرائیل نسل سراجی رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به برگزاری آزمون زبان وزارت بهداشت در اول بهمن ماه 89، گفت: ثبت‌نام به صورت اینترنتی و از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی
www.sanjeshp.ir  انجام می‌شود.
وی با بیان اینکه ثبت‌نام آزمون به محض تکمیل ظرفیت، متوقف خواهد شد، اظهارکرد: از زمان آغاز ثبت‌نام تا تکمیل 3 هزار داوطلب برای شرکت در آزمون، مهلت ثبت‌نام پایان می‌یابد.
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت با بیان اینکه داوطلبان باید مبلغ 20 هزار تومان واریز و اصل فیش آن را در جلسه آزمون ارائه کنند، تصریح کرد: ارائه فیش نامعتبر یا عدم ارائه اصل فیش، موجب محرومیت داوطلب از شرکت در این دوره و تمامی آزمون‌های بعدی MHLE خواهد شد.
سراجی با بیان اینکه این مبلغ به هیچ عنوان قابل استرداد یا ذخیره برای دوره‌های بعد نیست، گفت: عدم ارسال مدارک به منزله انصراف از شرکت در آزمون است.

 «««««««««««««« 

بوسیدن آینه

در تورنتو کانادا یه دانشگاه بود . تازگی ها مد شده بود دخترها وقتی می رفتن تو دستشویی ، بعد از آرایش کردن آیینه رو می بوسیدن تا جای رژ لبشون روی آینه دستشویی بمونه . مستخدم بیچاره از بس جای رژ لب پاک کرده بود خسته شده بود. موضوع رو با رییس دانشگاه در میون می ذاره . فرداش رییس دانشگاه تمام دخترها رو جمع می کنه جلوی در دستشویی و می گه :
کسانیکه که این کار رو می کنن خیلی برای مستخدم ایجاد زحمت می کنن . حالا برای اینکه شما ببینین پاک کردن جای رژ لب چقدر سخته ، یه بار جلوتون پاک می کنه .
مستخدم با آرامش کامل رفت دستمال رو فرو کرد تو توالت ، بعد که دستمال خیس شد ، شروع کرد به پاک کردن آینه .
از اون به بعد دیگه هیچکس آیینه ها رو نبوسید! 

================ 

قایم موشک بازی دانشمندان در بهشت 

 

روزی همه دانشمندان مردند و وارد بهشت شدند آنها تصمیم گرفتند تا قایم موشک بازی کنند
انیشتین اولین نفری بود که باید چشم می گذاشت.
او باید تا 100 میشمرد و سپس شروع به جستجو میکرد.
همه پنهان شدند الا نیوتون ...
نیوتون فقط یک مربع به طول یک متر کشید و درون آن ایستاد، دقیقا در مقابل انیشتین.

انیشتین شمرد 97, 98, 99..100…
او چشماشو باز کرد ودید که نیوتون در مقابل چشماش ایستاده.
انیشتین فریاد زد
نیوتون بیرون( سک سک) نیوتون بیرون( سک سک)

نیوتون با خونسردی تکذیب کرد و گفت من بیرون نیستم.
او ادعا کرد که اصلا من نیوتون نیستم !!! ...

تمام دانشمندان از مخفیگاهشون بیرون اومدن تا ببینن اون چطور میخواد ثابت کنه که نیوتون نیست ...
.
.

نیوتون ادامه داد که من در یک مربع به مساحت یک متر مربع ایستاده ام ...
که من رو، نیوتون بر متر مربع میکنه .........
و از آنجایی که نیوتون بر متر مربع برابر "یک پاسکال" می باشد بنابراین من "پاسکالم"
پس پاسکال باید بیرون بره (پاسکال سک سک)

////////////////
انسان های بزرگ   

روزی روبرت دوونسنزو گلف باز بزرگ آرژانتینی، پس از بردن مسابقه و دریافت چک قهرمانی لبخند بر لب مقابل دوربین خبرنگاران وارد رختکن می شود تا آماده رفتن شود.
پس از ساعتی، او داخل پارکینگ تک و تنها به طرف ماشینش می رفت که زنی به وی نزدیک می شود.
زن پیروزیش را تبریک می گوید و سپس عاجزانه می افزاید که پسرش به خاطر ابتلا به بیماری سخت مشرف به مرگ است و او قادر به پرداخت حق ویزیت دکتر و هزینه بالای بیمارستان نیست.

دو ونسنزو تحت تاثیر حرفهای زن قرار گرفت و چک مسابقه را امضا نمود و در حالی که آن را در دست زن می فشرد گفت: برای فرزندتان سلامتی و روزهای خوشی را آرزو می کنم.

یک هفته پس از این واقعه دوونسنزو در یک باشگاه روستایی مشغول صرف ناهار بود که یکی از مدیران عالی رتبه انجمن گلف بازان به میز او نزدیک می شود و می گوید: هفته گذشته چند نفر از بچه های مسئول پارکینگ به من اطلاع دادند که شما در آنجا پس از بردن مسابقه با زنی صحبت کرده اید.
می خواستم به اطلاعتان برسانم که آن زن یک کلاهبردار است.
او نه تنها بچه مریض و مشرف به مرگ ندارد، بلکه ازدواج هم نکرده. او شما را فریب داده، دوست عزیز!

دو ونسزو می پرسد: منظورتان این است که مریضی یا مرگ هیچ بچه ای در میان نبوده است؟
- بله کاملا همینطور است.
دو ونسزو می گوید: در این هفته، این بهترین خبری است که شنیدم. 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo