X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

هفته سیم از مراحل آمادگی برای امتحان دستیاری - درس دوم

پنج‌شنبه 23 اردیبهشت 1389 ساعت 12:19 ق.ظ

 اوست عادل 
لعنت خداوند و رسول خدا(ص) و ائمه اطهار(ع) بر تمام مسئولان شیطانی منافق در حکومت اسلامی که با دزدی و خیانت و پایمال کردن حق مردم، آبروی دین مبین اسلام را به بازی میگیرند. عذاب ابدی فرقان در دنیا و اخرت نثارشان باد. 

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد  

 لعنت خدا بر سوال فروشان و حامیانشان و همه کسانیکه حق سایر داوطلبان دستیاری را در خفا ضایع می کنند؛ آمین.
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ    
لعنت خدا بر همه مسئول نماهایی که با باندبازی و خودخواهی و تمامیت خواهی به خون شهدا خیانت میکنند  

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد 

 ===============================

  

هفته سیم از مراحل آمادگی برای امتحان دستیاری - درس دوم 

تا روز جمعه ۳۱ اردیبهشت 

======================================= 

 سلام
هیچ خبری نیست شهر امن و امان است راحت بخوابید داروغه بیدار است
سوال فروش ها با پول های حرام بدست اورده برای زن و بچه هایشان کادوهای رنگارنگ می خرند و این روز بزرگ را جشن میگیرند.
سوال خر های بی رقیب خانه تکانی می کنند برای اغاز فصل جدیدی از زندگی!
اسوده بخوابید مردم؛ شهر امن و امان است دارو غه بیدار است
مژده ای مردم متخصصین سوال خر و کشیک فروش نازک نارنجی برای درمان دردهایتان در راهند.
 پولهایتان را جمع کنید باید جبران مافات کنید. 

نمی دانم . فعلا در این دنیا باید بگویم خوش بحال سوال خرها؛ چون عالیمقامان از انها حمایت می کنند. 

خوش بحال دزدان و خیانتکاران خودی که دستشان با قوه قضاییه در یک کاسه است! 

اما فردا را نمی دانم خوش بحالشان خواهد بود یا نه! 

اسوده باشید دزدان؛ داروغه با شماست؛ آی مردم شهر امن و امان است!  

این هم یک پست جدید برای انهایی که بدلیل پر شدن کامنتدونی  درخواست کرده بودند. 

=========================================== 

با ابلاغ قانون از سوی دولت؛
نحوه سهمیه بندی در پذیرش تحصیلات تکمیلی مشخص شد 

===============================  

 متن نامه معترضان دستیاری درباره ایرادات آزمون دستیاری؛ 15 سئوال غلط بود........

 متن نامه معترضان دستیاری درباره ایرادات آزمون دستیاری؛ 15 سئوال غلط بود
داوطلبان آزمون دستیاری سال 88 در نامه ای خطاب به دکتر شهاب الدین صدر رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با ارائه مستنداتی در زمینه ایرادات سئوالات آزمون علت اصلی غیرواقعی بودن رتبه ها را استاندارد نبودن آزمون برشمردند.
به گزارش خبرنگار مهر، این داوطلبان در این نامه خاطرنشان کرده اند: پیرو پیشنهاد کمیسیون بهداشت برای بررسی مجدد سئوالات، این بررسی انجام شد و تعداد 15 سئوال غلط (علاوه بر سئوالات حذف شده توسط وزارت بهداشت) با مرجع ذکر شده در این زمینه بررسی شد.
در بخش دیگر این نامه تاکید شده است: سئوالات ذکر شده در صورت اعمال می تواند تا 60 نمره در نمرات داوطلبان تغییر ایجاد کند.
داوطلبان در این نامه یادآور شده اند: پیش از این مقرر شده بود طی جلسه ای روز سه شنبه هفته گذشته در محل وزارت بهداشت با حضور اعضای هیئت علمی و دکتر شاهرخ رامین نماینده ویژه کمیسیون بهداشت مجلس صحت سئوالات بررسی شود که دکتر محققی معاون آموزشی وزارت بهداشت با این تحلیل که فرجه اعتراض به سئوالات پایان یافته جلسه فوق را لغو کردند حال اینکه سئوالات مذکور طی 48 ساعت بعد از آزمون توسط داوطلبان به وزارت بهداشت ارجاع شده ولی ترتیب اثر نیافته اند.
معترضان آزمون دستیاری سال 88 در بخش دیگری از این نامه تاکید کرده اند: در بررسی انجام شده دو سئوال مهم بوجود می آید. اول اینکه چرا با اینکه بررسی و ترتیب اثر به سئوالات که تاثیر شگرفی در نتیجه نهایی دارد توسط وزارت بهداشت نادیده گرفته می شود و دوم اینکه چگونه آزمونی با این سطح نازل کیفی به جای اینکه نتایج نزولی در نمرات نسبت به سالهای قبل داشته باشد، این چنین رشدی را نشان می دهد؟
در ادامه این نامه آمده است: آیا در دانشگاههای ما به کارورزان و استعدادهای درخشان دروس غلط آموخته می شود زیرا همانطور که می دانید یکی از تحلیل های وزارت بهداشت برای نتایج آزمون، حضور حماسی نخبگان در این آزمون بوده است.
این داوطلبان معتقد هستند رویکرد وزارت بهداشت حاکی از عزم جزم این نهاد در عدم پاسخگویی به هیچ منطقی است. به زودی نتایج نهایی نیز اعمال شده و بدون تردید سرمای یاس بوجود آمده در پزشکان، سال جاری اورژانس های کشور را تهدید می کند. لذا خواهشمند است در صورت صلاحدید اقداماتی جدی تر و عاجل را در این خصوص لحاظ بفرمایید.

 =============================================

با ابلاغ قانون از سوی دولت؛
نحوه سهمیه بندی در پذیرش تحصیلات تکمیلی مشخص شد
رئیس جمهور قانون برقراری عدالت آموزشی در پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی و تخصصی را که 29 فروردین به تصویب مجلس شورای اسلامی و اول اردیبهشت به تایید شورای نگهبان رسید برای اجرا ابلاغ کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، با ابلاغ این قانون، سهمیه بندی در پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی و تخصصی اعم از رشته های پزشکی و غیرپزشکی از تمامی دانشگاه های دولتی و غیردولتی به جز مواردی که در این ماده واحده آمده، ممنوع است.

قانون ایجاد تسهیلات برای ورود رزمندگان و جهادگران داوطلب بسیجی به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و اصلاحات بعدی به قوت خود باقی است و صددرصد پذیرش در رشته های تخصصی زنان و زایمان به خانم ها اختصاص می یابد.

در بخش دیگر ماده واحده این قانون آمده است: 10درصد سهمیه مازاد بر ظرفیت در رشته های دستیاری پزشکی (رشته های مورد نیاز وزارت بهداشت) که به مناطق محروم اختصاص می یابد، متعلق به داوطلبان بومی است و پذیرفته شدگان مکلف هستند به مدت سه سال برابر طول مدت تحصیل را صرفا در مناطق محروم خدمت کنند و افرادی که سابقه خدمت در این مناطق را دارند حداکثر تا پنج سال از تعهد خدمت شان کسر می شود.

در بخش دیگر این قانون برقراری عدالت آموزشی در پذیرش دانشجو در دوره های تکمیلی و تخصصی اضافه شده که 10 درصد سهمیه مازاد بر ظرفیت در مقطع دکتری برای مربیان رسمی (حداقل یک نفر) منوط به کسب حداقل 80 درصد نمره آخرین فرد پذیرفته شده، اختصاص می یابد.

همچنین 5/2 درصد سهمیه مازاد بر ظرفیت دستیاری به نیروهای مسلح در رشته های مورد نیاز با تایید وزارت بهداشت منوط به کسب حداقل 80 درصد نمره آخرین فرد پذیرفته شده اختصاص می یابد.

طبق تبصره یک این ماده، مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص اختصاص سهمیه برای نخبگان و استعدادهای برتر به قوت خود باقی است.

بر این اساس کلیه قوانین و مقررات سهمیه‌بندی برای تحصیلات تکمیلی به جز موارد مصرح در این قانون - از جمله قانون تخصیص سهمیه برای زنان در پذیرش دستیاری رشته‌های تخصصی پزشکی- لغو شد.
 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo