X
تبلیغات
رایتل

دو خبر ضد و نقیض از یک وزارتخانه بی در و پیکر!

چهارشنبه 8 اردیبهشت 1389 ساعت 05:24 ب.ظ

اوست عادل 
لعنت خداوند و رسول خدا(ص) و ائمه اطهار(ع) بر تمام مسئولان شیطانی منافق در حکومت اسلامی که با دزدی و خیانت و پایمال کردن حق مردم، آبروی دین مبین اسلام را به بازی میگیرند. عذاب ابدی فرقان در دنیا و اخرت نثارشان باد. 

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد  

 لعنت خدا بر سوال فروشان و حامیانشان و همه کسانیکه حق سایر داوطلبان دستیاری را در خفا ضایع می کنند؛ آمین.
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ    
لعنت خدا بر همه مسئول نماهایی که با باندبازی و خودخواهی و تمامیت خواهی به خون شهدا خیانت میکنند  

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد 

 ==========================================  

 نسل سراجی به مهر خبرداد:
آمار انتخاب رشته داوطلبان دستیاری  21 اردیبهشت فرصت ویرایش انتخاب رشته
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی از انتخاب رشته اکثریت داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در دستیاری خبر داد و گفت: 21 اردیبهشت ماه داوطلبان می توانند در مدت 24 ساعت انتخاب رشته خود را ویرایش کنند.
دکتر جبرائیل نسل سراجی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: بر اساس آمار موجود، اکثریت قریب به اتفاق افرادی که مجاز به انتخاب رشته در دستیاری بودند، در فرآیند انتخاب رشته شرکت کردند و رشته محل های مورد را انتخاب کردند.
وی اضافه کرد: مقرر شده است روز 21 اردیبهشت ماه فرصتی 24 ساعته برای کلیه افرادی که اقدام به انتخاب رشته کرده اند، به منظور ویرایش اطلاعات انتخاب رشته محلهای خود فراهم شود در این زمان سایت برای داوطلبان فعال و امکان ویرایش رشته محلها ایجاد می شود.
 

نسل سراجی یادآور شد: این فرصت به منزله تمدید زمان انتخاب رشته نیست و تنها افرادی که در موعد مقرر انتخاب رشته کرده اند، می توانند اطلاعات ثبت شده خود را ویرایش کنند. 

=================================

 مهلت ویژه یک روزه برای انتخاب رشته مجازین آزمون دستیاری؛
معاون وزیربهداشت:
10هزارداوطلب انتخاب رشته کردند
امکان ویراش اطلاعات وتغییررشته انتخابی در21اردیبهشت
معاون آموزشی وزارت بهداشت از امکان ویرایش اطلاعات انتخاب رشته آزمون دستیاری در روز 21 اردیبهشت ماه خبر داد و افزود:
همچنین مجازین به انتخاب رشته که تا کنون موفق به انتخاب رشته نشده‌اند، می‌توانند در همان روز ویرایش، انتخاب رشته نیز انجام دهند. دکتر محمدعلی محققی، در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به تعداد داوطلبانی که انتخاب رشته کرده‌اند، گفت: در مهلت تعیین شده حدود 10 هزار نفر انتخاب رشته انجام دادند البته آن دسته از داوطلبانی که هنوز موفق نشده‌اند، می‌توانند در روز 21 اردیبهشت ماه نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند.
وی با اشاره به مهلت ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی آزمون دستیاری، اظهار کرد: داوطلبان می‌توانند در این مهلت تعیین شده نسبت به اصلاح هرگونه اطلاعات انتخاب رشته از جمله تغییر رشته اقدام کنند.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo