X
تبلیغات
رایتل

نتایج اولیه آزمون دستیاری تا ساعاتی دیگر اعلام می‌شود

سه‌شنبه 31 فروردین 1389 ساعت 12:53 ب.ظ

 

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد  

 لعنت خدا بر سوال فروشان و حامیانشان و همه کسانیکه حق سایر داوطلبان دستیاری را در خفا ضایع می کنند؛ آمین 
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ
لعنت خدا بر همه مسئول نماهایی که با باندبازی و خودخواهی و تمامیت خواهی به خون شهدا خیانت میکنند 
  

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد  

 =================================================== 

 

 نتایج اولیه آزمون دستیاری تا ساعاتی دیگر اعلام می‌شود
معاون آموزشی وزارت بهداشت خبر داد: آغاز انتخاب رشته پذیرفته‌شدگان از روز شنبه
 معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اعلام نتایج اولیه سی و هفتمین دوره آزمون دستیاری تا عصر امروز، گفت: انتخاب رشته پذیرفته شدگان از روز شنبه چهارم اردیبهشت ماه از آغاز می‌شود.
دکتر محمدعلی محققی در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: نتایج اولیه آزمون دستیاری از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی
www.sanjeshp.ir اعلام می‌شود.
وی با اشاره به انتخاب رشته پذیرفته‌شدگان این آزمون، اظهار کرد: انتخاب رشته آزمون دستیاری از ساعت 9 صبح روز شنبه چهارم اردیبهشت ماه آغاز و تا ساعت 23 روز سه شنبه هفت اردیبهشت ماه ادامه دارد.
وی با بیان اینکه داوطلبان با کسب حد نصاب نمره بیش از150 می‌توانند (۱)........
  

==================================================  

 
  کامنتدونی مخصوص رتبه  و اولویتهای انتخابی

 

  کامنتدونی مخصوص سایر  نظرات نظر بدهیدر

 

  همکاران تمایل داشته باشند نمره و رتبه (جهت شفاف سازی؛ کاریکه باید دبیرخانه انجام دهد ولی متاسفانه بخاطر گندکاریهایشان  هیچوقت انجام نمی دهند ) و اولویتهای انتخابی خود را در قسمت نظرات درج کنند 

 

 حسادت چه کار ها که نمی کند!! در حالیکه این وبلاگ چیزی جز زحمت و دردسر برای بابا بزرگ ندارد عده ای از حسادت خودشان را جر می دهند که چرا همکاران از این وبلاگ بازدید دارند و از سایت انها نه؟ لطفا حرفهای زشت و بدور از ادب نزنید و جواب هم ندهید! با احترام 

نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند، افزود: همزمان با اعلام نتایج اولیه آزمون دستیاری، راهنمای انتخاب رشته که شامل اطلاعات پذیرفته شدگان دوره‌های قبل می‌شود، بر روی سایت مرکز قرار می‌گیرد.
محققی در خاتمه با اشاره به نحوه انتخاب رشته توسط مجازین، گفت: این دسته از افراد باید توجه داشته باشند که براساس اطلاعات دقیق و صحیح انتخاب رشته کنند و در صورت توجه به اطلاعات گمراه کننده برخی از موسسات غیر مجاز، وزارت بهداشت هیچگونه مسئولیتی را بر عهده نمی‌گیرد و خود داوطلبان مسئول هستند.
 

 ================================================== 

محققی به مهر خبر داد:
نتایج اولیه آزمون دستیاری امروز اعلام می‌شود/ امکان انتخاب 100 رشته محل
دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی از اعلام نتایج اولیه آزمون مجدد دستیاری دوره سی و هفتم خبر داد و گفت: داوطلبانی که حدمجاز نمره را کسب کرده اند امکان انتخاب 100 رشته محل را دارند.
دکتر محمدعلی محققی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: نتایج اولیه امروز 31 فروردین ماه 89 اعلام می شود و بر اساس آن افرادی که حدنصاب را کسب کرده اند، امکان انتخاب رشته دارند.
وی اضافه کرد: روند انتخاب رشته و امکان انتخاب 100 رشته برای داوطلبان آزمون دستیاری تغییری نکرده است و فرم انتخاب رشته نیز همزمان با اعلام رتبه ها و کارنامه ها از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.
محققی خاطرنشان کرد: جزئیات انتخاب رشته و زمان مجاز برای ارسال فرم های انتخاب رشته از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام می شود.
سی و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی صبح پنجشنبه 29 بهمن ماه 88 با حضور 16 هزار و 648 داوطلب در 34 حوزه امتحانی و 25 رشته تخصصی برگزار شد که وزارت بهداشت پس از بررسی اعتراضات داوطلبان اعلام کرد: در بررسی اعتراضات و شکایات برخی از داوطلبین پس از برگزاری آزمون و وارد دانستن برخی از آنها به دستور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی سی هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی ابطال و آزمون مجدد 13 اسفند برگزار شد. 

======================================================= 

تقویم آزمون‌های علوم پزشکی سال 1389 منتشر شد
سی ‌و هشتمین آزمون دستیاری 29 بهمن برگزار می‌شود
16 آزمون علوم پزشکی امسال در کشور برگزار می‌شود 1389/01/31 
تقویم آزمونی رشته‌های علوم پزشکی کشور در سال 1389 منتشر شد.
به گزارش سرویس صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امسال علاوه بر آزمون‌های زبان، در مجموع 16 آزمون برگزار می‌کند.
تقویم آزمون‌های علوم پزشکی سال 89 با آزمون آزمون فلوشیپ آغاز می‌شود واین آزمون 30 اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.
همچنین آزمون دستیاری که از حساسیت‌های بالایی برخوردار است، امسال در روزهای پایانی بهمن برگزار می‌شود. سی ‌و هشتمین دوره آزمون دستیاری پزشکی 29 بهمن ماه برگزار می‌شود.
آزمون دکترای تخصصی داروسازی 6 خرداد ماه برگزار و کارت ورود به جلسه آن از 4 تا 5 خرداد ماه توزیع می‌شود.
آزمون کارشناسی ارشد در طی روزهای 27 تا 28 خرداد ماه برگزار و کارت ورود به جلسه آن 22 تا 26 خرداد ماه توزیع می‌شود.

بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده آزمون بهداشتکاران دهان و دندان 10 تیر ماه، آزمون ارتقای دستیار تخصصی پزشکی 31 تیر ماه، آزمون دستیاری دندانپزشکی 14 مرداد ماه و آزمون جایابی دانش آموختگان دندانپزشکی 14 مرداد ماه برگزار می‌شود.
آزمون کتبی دانشنامه فوق تخصصی 17 مرداد ماه ، آزمون کتبی دانشنامه (بورد) تخصصی دندانپزشکی 23 شهریور ماه، آزمون کتبی گواهینامه و دانشنامه تخصصی بالینی پزشکی 25 شهریور ماه برگزار می‌شود.
همچنین بر اساس این گزارش آزمون پیش کارورزی و علوم پایه پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی 25 شهریور ماه برگزار می‌شود.
آزمون دکتری تخصصی ششم آبان ماه، آزمون جایابی دانش آموختگان دندانپزشکی 11 آذر ماه و آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی 14 بهمن ماه برگزار می‌شود.
گفتنی است، آزمون پذیرش دستیار تخصصی 29 بهمن ماه برگزار می‌شود و کارت ورود به جلسه آن طی روزهای 25 تا 28 بهمن ماه توزیع می‌شود.
آزمون پیش کارورزی و علوم پایه پزشکی، ‌دندانپزشکی و داروسازی 12 اسفند ماه برگزار خواهد شد.
لازم به ذکر است، داوطلبان آزمون‌های علوم پزشکی می توانند ‌اطلاعات مربوط به آزمون‌های علوم پزشکی را از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjesh.org پیگیری کنند.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo