X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

تغییرات آزمون دستیاری 89 به داوطلبان اعلام می‌شود

چهارشنبه 25 فروردین 1389 ساعت 08:45 ب.ظ

 

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد  

 لعنت خدا بر سوال فروشان و حامیانشان و همه کسانیکه حق سایر داوطلبان دستیاری را در خفا ضایع می کنند؛ آمین.
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ    
لعنت خدا بر همه مسئول نماهایی که با باندبازی و خودخواهی و تمامیت خواهی به خون شهدا خیانت میکنند  

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد 

 ============================================

با عرض پوزش من منظور اقای سراج را متوجه نشدم اگه کسی متوجه شده به من هم بگه! 

سراجی به مهر خبر داد:
عدم تغییر!! منابع آزمون دستیاری 89/ تغییرات آزمون به داوطلبان اعلام می‌شود
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت با اشاره به اعلام منابع آزمون دستیاری سال 89 گفت: منابع آزمون دستیاری در دوره سی و هشتم تغییری نخواهد کرد.
دکتر جبرائیل نسل سراجی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: مرکز سنجش آموزش پزشکی منابع آزمون سی و هشتمین دوره دستیاری پزشکی را اعلام کرده است اما با توجه به تغییراتی که در این آزمون اعمال می شود، منابع تغییر نمی کند.
وی خاطرنشان کرد: تغییرات آزمون دوره سی و هشتم دستیاری به صورت مرحله بندی اعمال می شود و پس از تکمیل آن به موقع به داوطلبان آزمون دستیاری اطلاع رسانی می شود.
به گزارش مهر، منابع آزمون دستیاری تخصصی بالینی از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت منتشر شده است.
====================================================== 

 

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی:

اسامی قبول‌شدگان آزمون دستیاری تخصصی تا پایان فروردین ماه اعلام می‌شود
تهران - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: اسامی قبول‌شدگان آزمون دوره دستیاری تخصصی پزشکی تا پایان فروردین ‌ماه جاری اعلام می‌شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا، آزمون دستیاری تخصصی ابتدا 29 بهمن ماه سال گذشته برگزار شد که به دلیل فاش شدن برخی سووالات پیش از برگزاری آزمون، از سوی وزیر بهداشت ابطال شد و این آزمون دوباره در 13 اسفند ماه سال 88 برگزار شد.
"مرضیه وحید دستجردی" روز یکشنبه در حاشیه همایش روز جهانی بهداشت، در جمع خبرنگاران گفت: موضوع متخلفان آزمون دستیاری تخصصی این دوره در قوه قضاییه در حال نهایی شدن است.   

 ======================================================= 

 تقویم آزمونهای علوم پزشکی سال   ۱۳۸۹  

 

 وزیر بهداشت:
پرونده آزمون دستیاری به جمع‌بندی رسیده است

وزیر بهداشت درباره پرونده آزمون دستیاری گفت: تا حد اطلاع بنده از قوه قضاییه، این پرونده به جمع بندی رسیده است و مسوول این پرونده‌ که دادستان تهران هستند، در این باره اعلام نظر خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر مرضیه وحید دستجردی در حاشیه اجلاس روسای دانشگاههای علوم پزشکی کشور در جمع خبرنگاران با اشاره به دستگیری 30 نفر در تخلفات آزمون دستیاری، یادآور شد: تعدادی از این افراد پس از بازجویی آزاد شدند همچنین تعدادی از آنها در وزارت بهداشت بودند و با شبکه‌هایی در خارج از وزارتخانه در ارتباط بودند.

وی با بیان این که ما خواستار ریشه‌یابی این تخلفات از سوی قوه قضاییه هستیم، اضافه کرد: ممکن است جمع بندی قوه قضاییه راجع به وضعیت فعلی باشد، ولی ما خواستار پیگیری بیشتر ، مشخص شدن ریشه‌ها و خشکاندن و قطع کردن ریشه‌های آن هستیم.

========================================== 

 سراجی به مهر خبر داد: 

آخرین اطلاعات از منابع آزمون دستیاری 89/ آزمون 29 بهمن برگزار می شود  

(۲۹ بهمن روز جمعه است که دانشگاه تهران توانایی برگزار امتحان در این روز را ندارد که مطمئنا تغییر خواهد کرد)

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت با اشاره به اعلام منابع آزمون دستیاری سال 89 گفت: منابع آزمون دستیاری در دوره سی و هشتم تغییری ندارد(متاسفانه تغییرات زیادی وجود دارد (ظاهرا اقای رئیس مرکز سنجش از رفرنسها خبر ندارند مثل جراحی داخلی ارتوپدی پوست گوش) اما در صورت تغییرات در نحوه برگزاری آزمون به اطلاع داوطلبان میرسد..................

 

 ......... در ادامه مطلب

 

 

 

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت از اعلام نتایج اولیه آزمون دستیاری تا 31 فروردین ماه خبر داد.

دکتر سراجی در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با اشاره به اعلام نتایج اولیه آزمون دستیاری تا 31 فروردین ماه، گفت: البته تمام سعی مرکز این است که نتایج هر چه زودتر اعلام شود.

وی افزود: پس از اعلام نتایج، فرم انتخاب رشته بر روی سایت قرار می‌گیرد، بنابراین انتخاب رشته داوطلبان در اردیبهشت ماه آغاز می‌شود.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت با بیان اینکه همزمان با اعلام فرم انتخاب رشته، راهنمای انتخاب رشته نیز بر روی سایت قرار می‌گیرد، اظهارکرد: راهنمای انتخاب رشته شامل مدل‌های پیشنهادی رتبه‌های پذیرفته‌شدگان دوره قبل است و این راهنما می‌تواند در انجام انتخاب رشته به داوطلبان کمک کند.

سراجی با اشاره به فعالیت موسسات انتخاب رشته آزمون دستیاری، خاطرنشان کرد: اعتقادی به این موسسات ندارم و داوطلبان باید آگاه باشند که اطلاعات لازم و مفید برای انتخاب رشته را وزارت بهداشت در اختیارشان قرار می‌دهد.

وی افزود: برنامه مدونی برای این منظور در اختیار موسسات انتخاب رشته قرار ندارد و بدیهی است که اطلاعات آنها ناقص است.

دکتر جبرائیل نسل سراجی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: مرکز سنجش آموزش پزشکی منابع آزمون سی و هشتمین دوره دستیاری پزشکی را اعلام کرده است اما تغییرات در مورد نحوه برگزاری آزمون از سوی دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی اعمال می شود و از سوی آنها نیز اطلاع رسانی صورت می گیرد.

وی خاطرنشان کرد: تغییرات نحوه برگزاری آزمون دوره سی و هشتم دستیاری به موقع به اطلاع داوطلبان خواهد رسید و به صورت مرحله بندی اعمال می شود.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت یادآور شد: آزمون پذیرش دستیار تخصصی در روز جمعه 29 بهمن ماه 89 برگزار می شود و کارت ورود به جلسه آزمون در روزهای 25 تا 28 بهمن ماه 89 توزیع می شود. 

========================================

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo