X
تبلیغات
رایتل

کمیسیون بهداشت مجلس خواستار اجرای تدابیرامنیتی برای برگزاری مجدد

چهارشنبه 5 اسفند 1388 ساعت 11:39 ب.ظ
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍوَآلِ مُحَمَّد لعنت خدابرسوال فروشان وحامیانشان اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍوَآلِ مُحَمَّدٍ 
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍوَآلِ مُحَمَّد لعنت خدابرسوال فروشان وحامیانشان اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍوَآلِ مُحَمَّدٍ
هشدار و به هوش باش ای خفتگان که اگر این امتحان بدون دستگیری سوال فروشان اصلی و رسوایی همه سوال خرها برگزار شود سرنوشت ان مثل امتحان سال 1382 در زباله دان تاریخ مدفون خواهد شد. و اعتراضهای بعد از برگزاری امتحان آب در هاون کوبیدن خواهد شد! چرا از خود نمی پرسید علت برگزاری سریع این امتحان چیست ایا وزارت بهداشت واقعا به فکر امادگی داوطلبان است یا به فکر پولهایی است که سوال فروشان به جیب زده اند!
چرا نمی پرسید سرنوشت این همه پول چه خواهد شد!

====================================================== 

 ای محمد سلام خدا بر تو باد امروز به اسم تو به ما ظلم می شود پس خودت را واسطه قرار می دهیم و از زیبا معبودمان می خواهیم تا ریشه این ظلم امتحانات رزیدنتی جامعه پزشکی را که با سوال فروشی سالهای زیادی است در حق شرکت کنندگان روا میدارند و مورد حمایت مسئولین عالی رتبه نظام  و حتی قوه قضائیه می باشتد بخشکانی. بارالها تو برای برقراری عدالت و رسوایی ستمکاران پیامبرانت را فرستادی حال که میلاد یکی از عزیزترین وجود عالم نزدیک است عیدی ما را فراموش نکن و به مبارکی این روز بزرگ دعایمان را مستجاب کن و همه سوال فروشان و حامیان ریز و درشتشان را رسوا و به عذاب دنیا و آخرت مبتلا کن که همیشه تنها تو را داریم و غیر از تو هیچکس نداریم .
بارها و بارها از تو معبودیکه دل و زبانمان عاجز است از ستایشت می خواهیم برای همیشه ریشه این سوال فروشی ها را برای همیشه در این کشور بخشکانی به حق پیامبران و امامان راستینت. آمین یا رب العالمین. یا رسول خداعیدی فراموش نشود! مـیلادت مبارک مـبارک


 بر هرکسیکه از محتویات این وبلاگ استفاده می کند واجب است ۳ بار بر همه سوال فروشان امتحان دستیاری و حامیانشان لعنت بفرستد 

=============================================== 

  عضو هیات رییسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی واگذاری آزمون دستیاری به وزارت علوم و برگزاری این آزمون توسط سازمان سنجش و آموزش کشور را پاک کردن صورت مسئله دانست و افزود: در برخی آزمون‌هایی که سازمان سنجش برگزار می‌کند، هم اما و اگر وجود دارد اگرچه این‌ آزمون‌ها حساسیت آزمون دستیاری را هم ندارند..............   

عاملان اصلی تخلف در امتحان دستیاری هنوز آزاد هستند
خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: در حالی که تخلف در این سطح از امتحانات موجب عزل بالاترین مقام مسئول می‌شود باید گفت هنوز عاملان اصلی تخلف در امتحان دستیاری آزاد هستند و دستگیر نشده‌اند...........

======================================================

 یک سوال از نمایندگان مجلس و قوه قضائیه و سازمان بازرسی و وزارت گاو و وزارت اطلاعات کشور و ......: 

کدام مستول عالی رتبه کشور در پشت پرده این سوال فروشی ها قرار دارد؟ در بین این همه ادم یک نفر جرات معرفی این شخص را ندارد؟ ایا می ترسید به روز پالیزدار دچار شوید و لی از خدا نمی ترسید!!

 


 ریاست جمهور از هر پنج کلمه ایکه بکارمیبرد یکی عدالت است آیا او هم از سوال فروشان و متقلبین حمایت می کند که ساکت نشسته است!! 
============= 
سارا
چهارشنبه 5 اسفند 1388 ساعت 12:52 PM 
زنگ بزنید به دفتر رییس جمهور:   ۶۱۳۳
کارشناس مستقیم حرف شما رو میشنوه و گفت منعکس میکنم تا ۱ ساعت دیگه  
================================================

کمیسیون بهداشت مجلس خواستار اجرای تدابیر امنیتی برای برگزاری مجدد آزمون دستیاری تخصصی شدند   

تهران - اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی خواستار اجرای تدابیر امنیتی لازم برای برگزاری مجدد آزمون دستیاری تخصصی پزشکی شدند.   

"محمدرضا رضایی"‌، مخبر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا با توجه به اینکه زمان قطعی آزمون تخصصی دستیاری پزشکی تعیین شده است ، از داوطلبان می خواهیم بدون نگرانی برای شرکت در این آزمون آماده شوند.
در پی ابطال آزمون دستیاری تخصصی پزشکی در 29 بهمن ماه جاری به علت افشا شدن برخی سوالات پیش از برگزاری آزمون، قرار است 13 اسفند ماه ، دوباره آزمون دستیاری برگزار شود.
رضایی با اشاره به حضور معاون پارلمانی وزیر بهداشت در جلسه روز گذشته کمیسیون بهداشت مجلس گفت: ‌اعضای کمیسیون از وی خواسته اند با اتخاذ تدابیر مناسب، استفاده از ابزارهای امنیتی و همکاری با نیروهای امنیتی و اطلاعاتی مانع از تقلب و سوء تفاهم های احتمالی در این زمینه شوند تا داوطلبان با اطمینان خاطر در امتحان شرکت کنند.

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍوَآلِ مُحَمَّد لعنت خدابرسوال فروشان وحامیانشان اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍوَآلِ مُحَمَّدٍ 
 هشدار و به هوش باشید ای خفتگان! که اگر این امتحان برگزار شود سرنوشت ان دقیقا مثل سال ۱۳۸۲ خواهد شد و بعد از امتحان اعتراضات شما اب در هاون کوبیدن خواهد شد 

 نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: معاون پارلمانی وزیر بهداشت نیز اعلام کرد که تیم جدیدی، برگزاری آزمون را به عهده خواهند گرفت و این بدان معنی است که از استادان طراح سوال تا افراد توزیع کننده سوالات بین داوطلبان، تغییر کرده و نفرات قبلی کاملا کنار گذاشته شده اند.
رضایی درباره برگزاری آزمون تخصصی دستیاری پزشکی از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور نیز گفت: با توجه به وقوع هرساله تقلب در انجام این آزمون، قرار است اینکه چه کسی این آزمون را برگزار کند، در کمیسیون بررسی شود.
مخبر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس اظهار داشت: شرایط سازمان سنجش و آموزش کشور نیز به عنوان یکی از گزینه های برگزار کننده این آزمون - دستیاری تخصصی پزشکی - بررسی خواهد شد.
وی تصریح کرد‌: ‌البته به دلیل تخصصی بودن این آزمون و با توجه به اینکه سازمان سنجش هیچ سابقه ای در زمینه برگزاری چنین آزمون های تخصصی ندارد، این طرح چندان مورد توجه اعضای کمیسیون بهداشت نیست.
رضایی همچنین به فاصله سطح علمی و سطح درآمد پزشکان عمومی و متخصص با یکدیگر اشاره کرد و گفت :‌این مساله، از جمله عواملی است که انگیزه تقلب و سوء استفاده را افزایش می دهد.
نماینده جهرم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید شرایط باید به گونه ای باشد که این اختلاف سطح در هر دو مورد از میان برداشته شود.
وی افزود: همچنین، اختلاف سطح درآمد بین رشته های مختلف تخصصی از عوامل بروز چنین اتفاقاتی است که باید از سوی مسولان بویژه مسولان وزارت بهداشت و درمان کشور مورد توجه قرار گیرد.
رضایی در پاسخ به این سوال که شنیده شده است، سوالات در زمان بسیار کوتاه یعنی دو تا سه روز طراحی خواهند شد، گفت: ‌زمان در نظر گرفته شده برای طرح سوالات تعیین نشده است، اما به منظور رعایت مسایل اطلاعاتی، امنیتی و حفظ سلامت سوالات آزمون، طراحی سوالات در زمانی بسیار کوتاه و نزدیک به زمان برگزاری انجام می شود.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo