X
تبلیغات
رایتل

آزمون پذیرش دستیاری تخصصی 13 اسفند ماه 1388 برگزار می‌شود

دوشنبه 3 اسفند 1388 ساعت 11:39 ق.ظ

 طبق معمول و همانطوریکه پیش بینی می شد زورشان به باند سوال فروش ها(که پشتشان به کله گنده های نظام خیلی قرص و محکم است) نرسید!!  

 

و با این وضع یعنی پولهای سوال خرها باز گردانده نخواهد شد ما بقی را خود حدس بزنید....   


احساس میکنم همه سوال خرهای قبلی پذیرفته خواهند  شد  

احساس خیلی بدی دارم 

احساس می کنم میخواهند با برگزاری یک آزمون ساختگی همه ما را سر کار بگذارند و غیر از استرس دوباره هیچ چیزی عایدمان نشود

نمی دانم ولی خیلی دوست دارم امتحان را تحریم کنم

  

نظر همکاران چیست؟


 

اطلاعیه مهم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

آزمون پذیرش دستیاری تخصصی 13 اسفند ماه 1388 برگزار می‌شود

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: آزمون‌های پذیرش دستیاری تخصصی، پیش‌کارورزی و علوم پایه پزشکی به طور همزمان روز پنجشنبه13 اسفند ماه مصادف با میلاد با سعادت حضرت‌رسول‌اکرم (ص) برگزارخواهد شد.

به گزارش روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این اطلاعیه آمده است:  به حول و قوه الهی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با توجه به درخواست‌های مکرر داوطلبین گرامی با تغییر ساختار و روشها، آزمونهای پذیرش دستیاری تخصصی، پیش‌کارورزی و علوم پایه پزشکی را به طور همزمان روز پنجشنبه 13 اسفند ماه سال جاری مصادف با میلاد با سعادت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) درحوزه‌های دانشگاهی سراسر کشور برگزار نماید.

در ادامه این اطلاعیه به کلیه دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور و مسئولین مربوطه ابلاغ شده است که با نهایت دقت و توجه به جمیع موازین نسبت به تأمین و حفظ آمادگی‌های لازم اهتمام نموده و کلیه امکانات و تمهیدات را فراهم نمایند.

همچنین در ادامه این اطلاعیه به داوطلبین توصیه شده است: با حفظ آرامش، مطالعات خود را ادامه داده و با مراعات موازین، مقررات، اصول اخلاقی و علمی و برحسب وظایف تحصیلی در آزمون شرکت نمایند.


برگزاری همزمان 3 آزمون علوم پزشکی / آزمون دستیاری در 13 اسفند

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: آزمونهای پذیرش دستیاری تخصصی، پیش کارورزی و علوم پایه پزشکی به طور همزمان روز پنجشنبه 13 اسفند ماه مصادف با میلاد با سعادت حضرت‌رسول‌اکرم (ص) برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: به حول و قوه الهی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با توجه به درخواست‌های مکرر داوطلبان با تغییر ساختار و روشها، آزمونهای پذیرش دستیاری تخصصی، پیش کارورزی و علوم پایه پزشکی را به طور همزمان روز پنجشنبه 13 اسفند ماه سال جاری مصادف با میلاد با سعادت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) درحوزه‌های دانشگاهی سراسر کشور برگزار می کند.

در ادامه این اطلاعیه به کلیه دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور و مسئولین مربوطه ابلاغ شده است که با نهایت دقت و توجه به جمیع موازین نسبت به تأمین و حفظ آمادگی‌های لازم اهتمام کرده و کلیه امکانات و تمهیدات را فراهم کنند.

همچنین در ادامه این اطلاعیه به داوطلبین توصیه شده است با حفظ آرامش، مطالعات خود را ادامه داده و با مراعات موازین، مقررات، اصول اخلاقی و علمی و برحسب وظایف تحصیلی در آزمون شرکت کنند.

سی و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی صبح پنجشنبه 29 بهمن ماه 88 با حضور 16 هزار و 648 داوطلب در 34 حوزه امتحانی و 25 رشته تخصصی برگزار شد که وزارت بهداشت پس از بررسی اعتراضات داوطلبان اعلام کرد: در بررسی اعتراضات و شکایات برخی از داوطلبین پس از برگزاری آزمون و وارد دانستن برخی از آنها به دستور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی سی هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی ابطال شد. 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo