X
تبلیغات
رایتل

مدیریت زمان: از طاهره موضوع : من برنده ام! و آن یک نفر تو باش

چهارشنبه 21 بهمن 1388 ساعت 07:23 ب.ظ

.......................................-------------------------------------...................................... 

من برنده ام ؛ چون زندگی را زیبا می بینم و وقتی به زندگی زیبا نگریستم ، آن گاه زیبا خواهد شد.
من برنده ام ؛ چون می دانم اگر به معجزه ایمان و اعتقاد داشته باشم ، برایم اتفاق خواهد افتاد و این معجزه اعتقاد و ایمان است.
من برنده ام ؛ چون می دانم هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد ، پس تمام تلاشم را به کار می گیرم تا محال را به ممکن تبدیل سازم.
من برنده ام ؛ چون ذهنم را آنگونه ساخته ام که جهنم را برایم به بهشت تبدیل کند ، نه آنکه بهشت را به جهنم!
من برنده ام ؛ چون در انتهای فعالیت روزانه ساعتی را با خودم خلوت می کنم و با تکیه بر صداقت بی رحمانه با خود ، عملکرد روزم را به دقت ارزیابی می کنم.
من برنده ام ؛ چون نقشه زندگی خود را چنان شفاف رسم کرده ام که تنها راه باقی مانده ، ساختن آن است.
من برنده ام ؛ چون هم ناامیدی را می شناسم ، هم صبر و حوصله را و البته خوب می دانم که صبر و حوصله شکل دیگری از ناامیدی است که انسان بهتر می تواند آن را تحمل کند.
من برنده ام ؛ چون برای رسیدن به سرزمین اهدافم اولین قدم را برداشته ام ، قدم اول یعنی تصمیم.
 من برنده ام ؛ چون می دانم مشکلات مانند صخره هایی هستند که در مسیر رود وجود دارند.اگر صخره نبود ، رود هیچ آوازی سر نمی داد!

 

 چه چیز باعث می شود که درست همین لحظه روی همین کره زمین ، انسانی 

  بگوید:" نمی توانم " و در همین لحظه انسان دیگری با مشکلاتی به مراتب بیشتر

بگوید:" می توانم؟ " تفاوت این دو در چیست؟
شاید انسان دوم فقط با پرسیدن یک سوال از خودش 
باعث این تفاوت شده :" چرا تغییر ندهم و چرا تغییر نکنم؟"
افرادی که توانایی متوسطی دارند ،اگر هر بار تمام نیروی خود را به طور خستگی ناپذیر روی یک چیز متمرکز کنند ، می توانند کارهای بزرگی انجام دهند. بهترین فرصت ها و بالاترین پاداش ها ، از ان کسانی است که قبول دارند با حرفه و استعداد خود می توانند ارزش آفرینی کنند و دنیای دیگری متفاوت از دیگران بسازند.
اگر بخواهیم زندگی توام با آرامش ، صحت و اصالت داشته باشیم ، باید همواره در حال زندگی کنیم و از استعداد های خود نهایت استفاده را ببریم.با خودتان با  مهر و محبت و عشق رفتار کنید . به خود فرصت استراحت بدهید . خودتان را ناز و نوازش کنید.برای خودتان گل بخرید . به هر کجا که می توانید شادی و سرور بیابید ، قدم بگذارید. آن وقت می بینید که چگونه استعداد ها و توانایی هایتان شکوفا می شود. اغلب کارهای بزرگ جهان توسط انسان هایی انجام شده ، که درست زمانی که اصلا امیدی نیست به تلاش خود ادامه داده اند.
امروز همان روز عمل است. جز همین بیست و چهار ساعت زمان بیشتری در اختیار ندارید. این فرصت برای همه یکسان است و زمان زیادی است تا بتوان موفقیت های بزرگی را به ثمر رساند. پس همین حالا شروع کن.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo