X
تبلیغات
رایتل

شمارش معکوس تا امتحان-هفته سوم:درس بیست و نهم

شنبه 23 آبان 1388 ساعت 11:11 ب.ظ

شمارش معکوس تا امتحان-هفته سوم:درس بیست و نهم  

 

محققی به مهر خبر داد:  

 نحوه شرکت پزشکان خانواده درآزمون دستیاری

 اجرای تغییرات آزمون از سال89  


معاون آموزشی وزارت بهداشت درباره نحوه شرکت پزشکان خانواده در آزمون دستیاری دوره سی و هفتم گفت: داوطلبانی که سوابق خدمات آنها در مناطق محروم در قالب پزشک خانواده و یا خارج از آن بالغ بر پنج سال کامل باشد می توانند از سهمیه مازاد مناطق محروم استفاده کنند.
دکتر محمدعلی محققی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: افرادی که امسال واجد شرایط هستند می توانند در سهمیه مازاد مناطق محروم شرکت کنند البته باید مجموع سوابق در مناطق محروم را به طور کامل ارائه دهند.

وی گفت: آزمون دستیاری در دوره سی و هفتم که بهمن ماه امسال برگزار می شود از نظر اصول، ضوابط و چارچوب برگزاری و شرایط داوطلبان همانند سال گذشته خواهد بود و تغییری در آن وجود ندارد.

محققی افزود: مصوبات جدید که در نشست 69 شورای آموزش پزشکی و تخصصی به تصویب رسیده است از سال 89 به بعد اجرایی می شود. یکی از این مصوبات مربوط به MPH پزشک خانواده است که در دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی به تصویب رسیده و مراحل طراحی اجرایی آن در حال انجام است.

وی اضافه کرد: این دوره شرایط خاص خود را دارد که به موقع و پس از پایان مراحل اجرایی آن اطلاع رسانی می شود.

دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی اضافه کرد: در صورت اجرایی شدن دوره MPH پزشک خانواده نیز این افراد در قالب سهمیه مازاد مناطق محروم پذیرش خواهند شد.

به گزارش مهر، سی و هفتمین دوره پذیرش دستیار رشته های تخصصی بالینی پزشکی در 25 رشته تخصصی بالینی و در 30 دانشگاه علوم پزشکی و موسسه وابسته به وزارت بهداشت دانشجوی در روز 29 بهمن ماه 88 برگزار می شود. ثبت نام در این آزمون تا 5 آذر ماه ادامه دارد.

نحوه شرکت پزشکان خانواده درآزمون دستیاری
del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo