X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

تجربیاتی از امتحان سال دستیاری سال 1382 .آخرین مهلت انتخاب رشته

دوشنبه 12 اسفند 1387 ساعت 06:24 ب.ظ

قابل توجه دوستان و همکاران محترم

تجربیاتی از امتحان سال دستیاری سال 1382را خدمتتان عرض می کنم ، قضاوت باشما.

سازمان بازرسی کل کشور: تخلف ازمون را بررسی می کنیم

بعد از گرفتن پورسانت خود از وزارتخانه : هیچگونه تخلفی  صورت نگرفته است

دادگاه شعبه فرودگاه بعد از دستگیری یکی از عاملین فروش سوالات: هیچگونه تخلفی صورت نگر فته و فرد دستگیر شده با ضمانت ازاد و متواری شده است

سعید مرتضوی: هیچگونه تخلفی صورت نگر فته است

قاضی پرونده امتحان دستیاری با توجه به پافشاریش در بررسی پرونده بدستور مسئولین قوه قضائیه با اتهام متخلف بودن قاضی برکنار می شود

............

مجلس شورای اسلامی : بیش از 300 نفر  به خرید سوالات اعتراف کردند.

برای 10-20 نفر پرونده تشکیل شد و 5-6 نفر با حکم دادگاهی که ادعا کرده بود هیچ تخلفی صورت نگرفته است محکوم به اخراج شدند

که همین چند نفر هم باراههای مختلف یا وارد دوره دستیاری شده اند یا در حال ورود هستند

خاتمی رئیس جمهور وقت: وزارت بهداشت قول داده دیگه تکرار نشود پس لزومی به ابطال امتحانی که تقریبا قسمت اعظم قبول شده هایش سوالها را داشتند نیست

نتیجه پیگیری تخلفات وزارت بهداشت در  امتحان دستیاری: این داوطلبان عادی امتحان دزد و متخلف هستند و برای کنترل داوطلبان روشهایی مثل چاپ عکس بر روی شماره صندلی ها و کنترل سفت و سخت واهانت امیز داوطلبان شد در حالیکه منشا فساد در خود وزارتخانه بود و کسی جراتت نزدیک شدن به انها را پیدا نکرد

  اما سخن اخر: با توجه به اینکه در صورت حضور خاتمی در انتخابات آتی انتخاب احمدی نژاد برای 4 سال بعد مشکل خواهد بود نتیجتا برای تمام دست اندرکاران مرتبط با موضوع امتحان د ستیاری تنها فرصت باقیمانده در قبولی امتحان دستیاری همین امسال است و باید به هرنحوی نورچشمی ها و دوست و اشنایان امسال قبول بشوند. با توجه به این موضوع بنظر این حقیر لو رفتن سوالات وجود ندارد ولی جمعی از کله گنده ها و ونورچشمی هاو اطرافیانشان رتبه های بهتری از سایرین بدست اورده اند و در حکومت طبقاتی نظام جمهوری اسلامی این کاملا بر حق  است.  داوطلبانی که فکر میکنند حقشان ضایع شده اگر خیلی زور بزنند شاید چند نفر  بر ظرفیت قبولی ها اضافه کنند.

با احترام غریبه


 

نشست وزارت بهداشت و کمیسیون بهداشت مجلس برای بررسی آزمون دستیاری

معاون امور مجلس وزیر بهداشت از ارائه گزارش عملکرد در مورد آزمون دستیاری سال جاری به کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی خبر داد.

دکتر حسن امین لو در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: با توجه به اعتراضاتی که در مورد آزمون دستیاری سال جاری صورت گرفته است مقرر شد که مسئولان آزمون در وزارت بهداشت با اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس جلسه مشترکی داشته باشند.

وی یادآور شد: این درخواست از سوی اعضای کمیسیون مطرح شده است و با توجه به فشردگی کار نمایندگان مجلس در بررسی بودجه 88، این جلسه در اولین فرصت ممکن برگزار می شود.

به گزارش مهر، پس از اعلام رتبه ها و نمره های داوطلبان سی و ششمین دوره پذیرش دستیاری از سوی وزارت بهداشت، داوطلبان این آزمون نسبت به این نمره ها اعتراضاتی را بیان کرده اند و در تجمعی در برابر مجلس شورای اسلامی خواستار توجه نمایندگان به این آزمون شدند.

سی و ششمین دوره آزمون پذیرش دستیاری روز اول اسفند ماه جاری در 32 حوزه امتحانی و در 25 رشته برگزار شد.

درخواست توقف انتخاب رشته آزمون دستیاری از سوی داوطلبان معترض
جمعی از داوطلبان معترض به آزمون دستیاری سال جاری خواستار شدند روند انتخاب رشته آزمون دستیاری دوره سی و ششم تا روشن شدن وضعیت بررسی سلامت آزمون متوقف شود.
به گزارش خبرنگار مهر، جمعی (حدود 25 نفر) از داوطلبان آزمون دستیاری که امروز به عنوان اعتراض به روند آزمون دستیاری دوره سی و ششم در مقابل سازمان بازرسی کل کشور تجمع کرده بودند، خواستار توقف روند انتخاب رشته تا زمان بررسی سلامت آزمون شدند.

این تجمع کنندگان در گفتگو با خبرنگار مهر یادآور شدند: ما درخواست خود را به سازمان بازرسی کل کشور و کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی ارائه کرده ایم و با توجه به اینکه آخرین فرصت انتخاب رشته چهارشنبه است، درخواست داریم که انتخاب رشته متوقف شود تا رتبه ها مجدد بررسی شود.

آخرین مهلت انتخاب رشته آزمون دستیاری اعلام شد
وزارت بهداشت اعلام کرد: زمان انتخاب رشته داوطلبان سی و ششمین دوره آزمون دستیاری که مجاز به انتخاب رشته هستند تا ساعت 23 روز چهارشنبه 14 اسفند ماه ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری مهر، دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت با صدور اطلاعیه ای به داوطلبان شرکت در این آزمون توصیه کرد به منظور جلوگیری از ازدحام در روز آخر از فرصت های باقیمانده استفاده مطلوب کنند.

بر اساس این اطلاعیه اعلام شد: تاکنون نیازی به تمدید مهلت انتخاب رشته احساس نشده اما در صورت تشخیص ضرورت توسط دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی تصمیم لازم اتخاذ خواهد شد.

کلیه داوطلبان سی و ششمین دوره آزمون دستیاری از ساعت 8 بامداد تا ساعت 23 روز جمعه 16 اسفند ماه می توانند با کد رهگیری وارد پرونده انتخاب رشته خود شوند و تغییرات مورد نظر را اعمال کنند.

دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت تاکید کرد: داوطلبان باید توجه داشته باشند که پس از تایید نهایی امکان دسترسی مجدد وجود نخواهد داشت.


 
del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo