X
تبلیغات
رایتل

در کمیسیون تحقیقات مجلس بررسی می‌شود: ظرفیت مازاد دستیاری

یکشنبه 20 آبان 1386 ساعت 01:33 ب.ظ
در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بررسی می‌شود:
ظرفیت مازاد دستیاری در مناطق محروم

سرویس: مجلس
1386/08/20
11-11-2007
13:08:33
8608-11557: کد خبر

خبرگزاری دانشجویان ایران - تهران
سرویس: مجلس

نماینده مردم تهران در خانه ملت در مورد افزایش ظرفیت مازاد دستیاری در مناطق محروم گفت: در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس این مساله مورد بررسی قرار می‌گیرد و براساس آن تصمیم لازم اخذ خواهد شد.

علی عباسپورتهرانی‌فرد ـ رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ـ در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افزود: چنان چه امتیازی برای افرادی که در مناطق محروم به عنوان پزشک فعالیت داشته‌اند قائل شویم، کاری نادرست نیست چرا که اگر فردی در مدت زیادی در مناطق محروم خدمت کرده باشد، اثبات کرده که در این مناطق ماندگار خواهد بود بنابراین برای این فرد باید در هر حال بهایی قائل شد.

نماینده مردم تهران در خانه ملت یادآور شد: در مقابل این افراد باید برای اشخاصی که اعلام آمادگی می‌کنند که خواهان افزایش سطح علمی و تخصص بوده و می‌توانند در مناطق محروم کسب علم کنند امتیازاتی قائل شد و فرصت داد تا در این مناطق پذیرفته شوند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به این امر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس مساله افزایش ظرفیت مازاد دستیاری در مناطق محروم را با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مطرح کرده و مورد بررسی قرار می‌دهد.

رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در این جلسه باید وزیر بهداشت نحوه پذیرش ظرفیت مازاد دستیاری در مناطق محروم را توضیح داده و چنان چه اشکالاتی وجود داشته باشد اصلاح شود.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo