X
تبلیغات
رایتل

اسامی پذیرفته شدگان ظرفیت مازاد آزمون دستیاری اعلام می شود

دوشنبه 26 شهریور 1386 ساعت 06:07 ق.ظ

پس از بررسی نهایی مدارک

اسامی پذیرفته شدگان ظرفیت مازاد؟؟؟ آزمون دستیاری اعلام می شود

دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی اعلام کرد: اسامی پذیرفته شدگان دوره دستیاری تخصصی در ظرفیت مازاد مناطق محروم پس از بررسی نهایی مدارک ارسالی پذیرفته شدگان اعلام می شود.

پیش از این جمعی از پزشکان عمومی در تماس با خبرگزاری مهر، خواستار پاسخگویی مسئولان دبیرخانه در خصوص اعلام اسامی پذیرفته شدگان شدند.

دکتر محمدعلی محققی - دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت در گفتگو با خبرنگار مهر یاد آور شده است: ظرفیت مازاد مناطق محروم از سوی دانشگاهها اضافه بر ظرفیت موجود تربیت دستیار اعلام می شود و هیچ گونه تداخلی با سهمیه آزاد یا دیگر سهمیه ها ندارد.

وی خاطرنشان کرد: از میان کل ظرفیت مازاد مناطق محروم در هر رشته حداکثر یک نفر جهت‌ هر استان‌ محروم‌ پذیرفته‌ خواهند شد و مازاد ظرفیت‌ کل‌ پذیرش‌ سهمیه‌ مناطق‌ محروم‌ در صورت‌ وجود داوطلب‌‌ در رشته های اعلام‌ شده‌ به‌ استانهای‌ محروم‌ سیستان‌ و بلوچستان‌، هرمزگان‌، بوشهر، کهگیلویه‌ و بویراحمد، کردستان‌، لرستان‌، ایلام‌، کرمانشاه‌، چهارمحال‌ بختیاری‌ اختصاص می یابد.

محققی اضافه کرد: داوطلب در صورت‌ قبولی‌ در سهمیه‌ مربوطه‌ ملزم‌ به‌ سپردن‌ تعهد خاص‌ به‌ دانشگاه‌ علوم‌ پزشکی‌ منطقه‌ محروم‌ مورد نظر به‌ میزان‌ برابر یا نیم‌ برابر مدت‌ آموزش‌ خواهد بود.

به گزارش مهر، سی و چهارمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی با حضور 15هزار و 760 داوطلب سوم اسفند ماه سال 85 برگزار شد که یک هزار و 612 نفر در این دوره از آزمون پذیرفته شده اند

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo