X
تبلیغات
رایتل

رقابت 16 هزار داوطلب در آزمون دستیاری ارسال گزارش آزمون دستیاری

پنج‌شنبه 5 بهمن 1385 ساعت 04:27 ب.ظ

تهران:۱۱:۱۷ ,  ۱۳۸۵/۱۱/۰۴\

اختصاصی مهر

رقابت 16 هزار داوطلب در آزمون دستیاری / برگزاری آزمون در سوم اسفند ماه

تاکنون نزدیک به 16 هزار نفر مدارک خود را برای شرکت در سی و چهارمین دوره آزمون دستیاری تخصصی پزشکی ارسال کرده اند.

به گزارش خبرنگار مهر، مدارک‌ داوطلبان جهت‌ شرکت‌ در این آزمون پس از جمع  آوری از سوی دانشگاه‌ علوم پزشکی سراسر کشور به مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت ارسال می شود. همچنین به‌ مدارکی‌ که‌ توسط‌ پست‌ ارسال‌ شده باشد ترتیب‌ اثر داده‌ نخواهد شد.

چنانچه‌ در هر مرحله‌ از دوره‌ معلوم‌ شود داوطلب‌ واجد شرایط‌ نبوده‌ و یا صحت‌ مدارک‌ ارائه‌ شده‌ مورد تائید واقع‌ نشود حق‌ ادامه‌ دوره‌ از دستیار سلب‌ شده‌ و حکم‌ آموزشی‌ وی‌ لغو می شود و به مدت دو دوره‌ از شرکت‌ در آزمون‌ ورودی‌ دستیاری‌ محروم می شود.

آزمون کتبی پذیرش دستیار تخصصی رأس ساعت 9 صبح روز پنجشنبه سوم اسفند ماه جاری در دانشگاه های علوم پزشکی ارومیه، اصفهان، اهواز، ایران، بابل، کرمانشاه، لرستان، شهید بهشتی، اراک، بندرعباس، تهران، تبریز، زاهدان، زنجان، سمنان، شیراز، قزوین، کاشان، گلستان، اردبیل، کرمان، گیلان، مازندران، مشهد، بقیة الله، همدان، یزد و کردستان برگزار می شود.

کارت ورود به جلسه نیز در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 1 و 2 اسفندماه جاری در محل دانشگاه انتخابی جهت شرکت در آزمون از ساعت 9 تا 16 توزیع می شود.


ارسال گزارش آزمون دستیاری به صحن مجلس

1385/11/03

خبرگزاری دانشجویان ایران - تهران
سرویس: مجلس

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از تصمیم‌گیری کمیسیون متبوعش جهت ارسال گزارش آزمون دستیاری به صحن مجلس خبر داد.

علی سرافرازیزدی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، گفت: در این جلسه هم‌چنین رئوس لایحه‌ی بودجه‌ی 86 به ویژه در بخش آموزش و تحقیقات مطرح شد.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo