X
تبلیغات
رایتل

لیست نتایج جایگزین مرحله اول سی و سومین دوره آزمون پذیرش دستیار

چهارشنبه 17 آبان 1385 ساعت 03:52 ب.ظ

معاون محترم آموزشی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی (کلیه دانشگاهها)

 

سلام علیکم

 بپیوست لیست نتایج جایگزین مرحلة اول سی­وسومین دورة آزمون پذیرش دستیار تخصصی و سومین دورة ورودی کارشناسی ارشد پزشکی ورزشی بهمراه لیست افراد معرفی شده جهت 3 رشته – محل جدید که پس از انتخاب رشته – محل افراد متقاضی مورد تائید و تصویب قرار گرفته­اند، جهت اطلاع و اعلام به کلیه داوطلبان واجد شرایط آزمون مذکور ارسال می­گردد.

1 – در مرحلة جایگزینی مطابق مصوبات شورای آموزش پزشکی و تخصصی جهت هر محل خالی سه نفر با رعایت اولویت در پذیرش معرفی گردیده­اند ( به استثناء رشته – محلهای جدید) و فقط یک نفر از سه نفر با رعایت اولویت معرفی شده مجاز به ثبت­نام می­باشد. بدین معنا که در صورت عدم ثبت­نام نفر اول، نفر دوم مجاز به ثبت­نام بوده و در صورت عدم ثبت­نام نفر دوم، سومین نفر معرفی شده در لیست مجاز به ثبت­نام جهت رشته – محل مربوطه می­باشد.

2 - کلیه افراد معرفی شده در لیست­های ضمیمه می­بایست مراتب ابراز تمایل خود را جهت شروع به دوره در رشته مربوطه به صورت کتبی به دانشگاههای علوم پزشکی محل پذیرش اعلام و در تاریخ 24/8/1385 جهت انجام مراحل ثبت­نام در محل آن دانشگاه حضور بهمرسانند.

3 - ثبت­نام در هر رشته – محل با توجه به سهمیه پذیرش افراد و براساس اولویت اسامی معرفی شده راس ساعت 11 صبح روز
24/8/1385 در محل دانشگاه علوم پزشکی محل آموزش بعمل می­آید.

4 - افرادی که در تاریخ و زمان مذکور در محل مورد نظر حضور نداشته باشند بعنوان منصرف از ادامه تحصیل در رشته مربوطه شناخته شده و دانشگاه مطابق مقررات از افراد معرفی شده در اولویت بعدی همان رشته و همان سهمیه ثبت­نام بعمل خواهد آورد.

5– افرادی که با رعایت مقررات موفق به ثبت­نام می­گردند در صورتی که حداکثر تا تاریخ 30/8/1385 شروع به آموزش ننمایند بعنوان منصرف از تحصیل شناخته می­گردند.

6 - افرادی که بعنوان فرد واجد شرایط در هر دو لیست (معرفی افراد جایگزین و افراد معرفی شده جهت رشته - محلهای جدید) معرفی گردیده­اند می­بایست، با توجه به علائق فردی نسبت به انتخاب یکی از دو رشته محل اقدام نموده و در تاریخ و زمان فوق­الذکر در محل مورد نظر جهت ثبت­نام حضور بهمرسانند. بدیهی است ثبت­نام افراد معرفی شده جهت رشته- محلهای جدید نیز براساس اولویت معرفی در هر سهمیه رشته می­باشد.

7 - کلیه افراد معرفی شده در لیست جایگزینی مرحله اول مشمول مقررات انصرافی و محرومیت مطابق آئین­نامه و مندرجات دفترچه راهنمای آزمون مذکور می­باشند.

8 – اسامی که در لیست معرفی واجدین شرایط ثبت­نام جهت سه رشته محل جدید معرفی گردیده­اند، در صورت عدم ثبت­نام و یا عدم شروع دوره در رشته - محلهای جدید مشمول مقررات انصرافی و محرومیت شرکت در آزمون پذیرش شناخته نمی­گردند.

9 - دانشگاه موظف است با رعایت مقررات حداکثر برابر ظرفیت و با توجه به سهمیه پذیرش در هر رشته نسبت به ثبت­نام و اعلام تاریخ شروع به آموزش افراد واجد شرایط به این دبیرخانه اقدام لازم بعمل آورند.  

 

اسامی داوطلبین سی و سومین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی بالینی معرفی شده جهت رشته محل های جدید

اسامی پذیرفته شدگان جایگزین مرحله اول سی و سومین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی بالینی

دکتر بهرام عین­اللهی

دبیر شورای آموزش پزشکی وتخصصی

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo