X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

سرداران تحقیق و تفحص: ارائه گزارش نهایی کمیته از آزمون دستیاری

چهارشنبه 12 مهر 1385 ساعت 10:57 ق.ظ
رئیس هیت تحقیق و تفحص از آموزش عالی در گفتگو با مهر خبر داد:
ارائه نتایج کمیته تحقیق و تفحص از آموزش عالی در اواخر مهر ماه
دکتر علیرضا زاکانی با بیان اینکه گزارش نهایی کمیته تحقیق و تفحص آزمون دستیاری پس از بررسی و تصویب در کمیسیون به صحن علنی مجلس می رود، گفت: گزارش تحقیق و تفحص از آزمون دستیاری سال 82 و تخلفات آن در دستور کار این هفته کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی قرار گرفته است. ( احتمالا بعلت ضیق وقت در این دوره نخواهیم رسید و انشاا... در دوره بعدی مجلس که به ما رای دادید حتما به نتیجه خواهد رسید)
دکتر علیرضا زاکانی در گفتگو با خبرنگار دانشگاهی مهر افزود: اعضای کمیسیون آموزش در این هفته گزارش را قرائت می کنند و گزارش نهایی کمیته تحقیق و تفحص آزمون دستیاری طبق ماده 198 آئین نامه مجلس شورای اسلامی پس از بررسی و تصویب در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس برای قرائت به صحن علنی مجلس شورای اسلامی می رود.
وی یاد آور شد: تخلفات محرز شده و مراجع قانونی نیز با متخلفان برخورد کرده اند !!!!!!! و روند اتفاقات و جوانب این موضوع در گزارش نهایی کمیته تحقیق و تفحص مورد بررسی قرار گرفته است.
رئیس هیات تحقیق و تفحص از آموزش عالی همچنین در خصوص ارائه گزارش تحقیق و تفحص از آموزش عالی کشور خاطرنشان کرد: این گزارش بسیار گسترده است و از اواخر مهرماه به تدریج در اختیار کمیته تحقیق و تفحص و کمیسیون آموزش قرار می گیرد.
وی یاد آور شد: این گزارش شامل قریب موضوعات مختلف با بهره گیری از 500 هزار سند است که در قالب ده ها جلد در حال تنظیم و تدوین است و پس از بررسی کمیته، به تدریج به کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی ارائه می شود.
del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo