X
تبلیغات
رایتل

راه اندازی دوره دستیاری پزشکی در دانشگاه آزاد در حال بررسی است

شنبه 28 مرداد 1385 ساعت 07:09 ب.ظ

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد پزشکی تهران در گفتگو با مهر:

راه اندازی دوره دستیاری پزشکی در دانشگاه آزاد در حال بررسی است / رشته جدیدی به گروه پزشکی دانشگاه آزاد افزوده نشده است

راه اندازی دوره دستیاری تخصصی پزشکی از دو سال پیش در دو واحد تهران و مشهد در دست اقدام قرار گرفت و وزارت بهداشت موافقت ابتدایی خود را نیز اعلام کرده بود اما به دلیل همزمانی این بررسی ها با تغییر مدیریت در سطح وزارت بهداشت راه اندازی این دوره ها به تعویق افتاده است.

دکتر "سید حسین یحیوی" در گفتگو با خبرنگار دانشگاهی مهر افزود: هیئت های بورد تخصصی در بازدیدهای خود در دو سال گذشته بررسی هایی را انجام دادند تا در صورت موافقت وزارت بهداشت 4 رشته اصلی اطفال، جراحی، داخلی و زنان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد پزشکی تهران و مشهد راه اندازی شود.

وی یاد آور شد: راه اندازی دوره ها به بررسی مجدد هیئت های بورد تخصصی موکول شده است.

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی 3 بیمارستان آموزشی برای رشته های پزشکی در تهران دارد که امکانات این بیمارستان ها نیز برای راه اندازی دوره های تخصصی باید بررسی شود.

وی خاطرنشان کرد: در سال تحصیلی جاری رشته جدیدی به گروه پزشکی دانشگاه آزاد افزوده نمی شود.

یحیوی در خصوص ایجاد دوره های منطبق با فناوری های جدید در زمینه پزشکی گفت: دوره هایی در زمینه فناوری های روز بیشتر در واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد متمرکز است و واحد پزشکی دانشگاه آزاد پس از راه اندازی دوره های دستیاری برای ایجاد رشته های منطبق با فناوری روز برنامه ریزی می کند.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo